Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Bonbon racun

Cure, molila bih za informaciju neke od vas koja je na bonbonu Dode li racun na kraju 50,70, 90 kn koliko su navedene cijene paketa +10 kuna naknade ili se jos na to obracuna pdv?
2017 01 09
kupis bon od npr 80 kn...u trgovini ga platis 88 kn. (kupis od 40, platis 44) a na racun ti sjeda 80 i onda za te novce ukljucis si pakete koje hoces. (razgovori, internet, sms)
2017 01 09
Ako si na pretplati ja npr napravim kombinaciju (razg, internet i sms) za 70kn i racun mi dodje 75kn
2017 01 09
i jeste zadovoljne s njima?
2017 01 09
Jesam, definitivno, i zao mi je sto se nisam ranije prebacila
2017 01 09
> sunshinenow: > Cure, molila bih za informaciju neke od vas koja je na bonbonu > Dode li racun na kraju 50,70, 90 kn koliko su navedene cijene paketa +10 kuna naknade ili se jos na to obracuna pdv? Ja sam u bonbonu ali na bonove, meni je ok...nema uspostave poziva, kad sam ja prelazila na bon bonu je bilo tako....nezz dal josuvijek je. Sad sam si pocela uzimati samo paket interneta za 50 kn (5 gige), i traje mi cijeli mjesec...preko vajbera zovem i saljem poruke. Inace sam na poslu non stop na netu, i jako puno trosim....svakako preporucujem (y). Mozes si uz to jos uzeti pozive za 10 kn...za one koje nemaju pametne telefone i mobitele, 50 minuta razgovora prema svim mrezama je. A ako pitas za pretplatu ne znam.
2017 01 09
znači bonbon je stvarno super mreža, da mogu radila bih kod njih koliko ih volim haha. ozbiljno, ja sam njihov korisnik dugo godina, prije sam bila na bonove, a sad na pretplati sam i prezadovoljna sam. Ponekad mi pređe 50 kn, ali ništa strašno, taman toliko koliko mi treba imam u tih 50 kn.
2017 01 09
Prezadovoljna. Jedino što kupujem je net jer preko njega zovem i sve. Rijetko kad uzmem i pozive. Sms ne pamtim kad sam zadnji puta slala tako da ge na uzimam Upravo ta mogućnost kombiniranja mi je super. :)
2017 01 09
Definitivno mislim da su najpovoljniji. I imam signala skoro svugdje ;). Super mi je što si moš kombinirat šta želiš, eto treba mi malo poziva i puno neta a poruke ne želim :")
2017 01 09
jao super ste :") hvala vam :)
2017 01 10
bnbn je zakon <3 misečno trošin samo 40kn. kupin si minute i poruke prema bnbonu za 1kn i za 20kn još uzmen poruke i minute prema drugima. zakon su <3
2017 01 10