Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Gledao tko? :)

Hej curke! :) Je li neka od vas slučajno gledala film Collateral Beauty (Skrivena ljepota) sa Will Smithom? Najava mi je super, a kritike su loše :/ Ili možda film Obdukcija Jane Doe? Planiram u kino pa se dvoumim između ta dva filma :P :P
2017 01 09
Obdukcija Jane Doe je prosječan, ništa za što bih dala pare za kino. :)
2017 01 09
Gledala Collateral Beauty i ja sam oduševljena. Film treba shvatiti, poruka je vrhunska, neću ti spoilati, ali ima jako puno prenesenog značenja, a kraj je tako jednostavan, a opet dirljiv da je pola kina šmrcalo skrivajući suze. Moje mišljenje je da oni koji daju lošu kritiku ovom filmu zapravo nisu shvatili film :D
2017 01 09
Gledala sam obdukciju j.d. .ništa posebno..mislila sam po najavi da će biti bolji film. .kad ono..nist. .
2017 01 09
izašla iz kina nakon 15min ,:)
2017 01 10
baš san sinoć nabasala na trejler collateral beauty i vrlo rado bi išla pogledat <3 :D
2017 01 10
A jel netko gledao La la land? dojmovi?
2017 01 10
> Maleficent80: > A jel netko gledao La la land? dojmovi? Kolegica je gledala i inače mrzi mjuzikle i nije neki emotivni lik, kaže da je plakala do doma od oduševljenja.
2017 01 11
Ja sam evo pogledala Collateral Beauty i Obdukciju Jane Doe, oba su ok i dobra, ali nisu sad baš nešto extraa :)
2017 01 21
kako ti je sia collateral? sve kaži :D :D
2017 01 21
Meni je film bio dobar, ali mu fali ona neka dubina. S obzirom na super glumačku postavu i potencijal teme, mislim da su ga mogli puno bolje napraviti. Jednostavno mu fali "ono nešto". Čitav taj razgovor između njega i Smrti, Ljubavi i Vremena se svodi na doslovno par rečenica progovorenim sa svakim od njih, očekivala sam puno više, jer ovo je dosta površno. Završetak je lijep i pomalo iznenađujuć. Ja bih mu dala ocjenu 6/10. Ok je, al moglo je i bolje :)
2017 01 21
da, kapin te šta oćeš reć.. a čuješ ako je script sam po sebi vokabularno loše napisan, u smislu da fali spoja inteligencije i humora i prirodnosti između svega toga, onda teško da tu more bit dubine.. meni, jel.. :D fala ti. sudeći po feelu, mislin da ču skipat zasada :D :D :D
2017 01 22
ć*
2017 01 22