Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Tko mi može srezati karticu za mob?

Znači treba mi još manja kartica, a ne mogu je srezati jer nije tvornički napravljena. što da radim?
2017 01 10
> kikibu5: > Znači treba mi još manja kartica, a ne mogu je srezati jer nije tvornički napravljena. što da radim? T-Centar, Vip-centar, Tele2, ovisi koji ti je operater, tamo odneseš ,oni ju odrežu ili dobiješ novu (bez naknade)
2017 01 10
super, hvala ti puno. :)
2017 01 10
> kikibu5: > super, hvala ti puno. :) :")
2017 01 10
Možeš i sama, skalpelom. Rado bi ja sad tu napisala da sam i ja tak sebi, al nisam bratić mi je haha. Al čisto da znaš sa se može :D
2017 01 11
ovisno koji ti je operater, odeš tamo, kažeš da ti treba micro sim s tvojim brojem i to isti dan napraviš. Ako je to ona stara kartica ne reže se već se dobije nova.
2017 01 11
ma kakvo rezanje cure???? Znači ideš u prvi vip, t-com ili bilo koji prodajni centar i oni ti zamijene karticu...jedino moraš paziti da ako na staroj kartici imaš memorirane brojeve da ti ih neće biti na novoj....ali i to je moguće riješiti... Ne treba vam rezanje, ostaje vam isti broj samo ti zamijene sim karticu...
2017 01 11
Da ali ako tražiš tu manju moraš platit 50 kn za novu karticu a ako ovu staru samo obrežeš ti je besplatno ;)
2017 01 12
> AudreyHepburn: > Da ali ako tražiš tu manju moraš platit 50 kn za novu karticu a ako ovu staru samo obrežeš ti je besplatno ;) Nove kartice se ne "obrezuju" već se samo stari "okvir" skine. Ne smiju ti ništa naplatiti. Ja sam mijenjala staru karticu za novu i ništa nisam platila. Isto tako ako imaš Google račun telefonske brojeve tamo kopiraš i bez brige si za brojeve.
2017 01 12
Ali to njena vjerojatno nema, ja sam imala veću od simpe onu staru žutu karticu i nije se mogla odrezat jer je sami dio otraga prevelik za micro sim. I isto sam uzela sad novu micro sim ali ja sam uzela novi br i to su mi naplatili 20kn a da sam ostala na starom bilo bi 0 kn..
2017 01 12
> supergirlR31: > Ali to njena vjerojatno nema, ja sam imala veću od simpe onu staru žutu karticu i nije se mogla odrezat jer je sami dio otraga prevelik za micro sim. I isto sam uzela sad novu micro sim ali ja sam uzela novi br i to su mi naplatili 20kn a da sam ostala na starom bilo bi 0 kn.. Ja nisam mijenjala broj već mi se stara "pokvarila".
2017 01 12
uspjela sam, hvala svima
2017 01 12