Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ...prijevara? Vaše mišljenje....

Ovako ja zaista nemam riječi o ovoj suradnji...dotičnoj je uplaćen novac točno prije mj dana...u vezi čizmica.....naime prvo su bile 300 kn zatim ...je vratila kao cijenu 400...pošto sam je molila da ih pričuva...rekla je da ok....u međuvremenu se javila da ima još jednog kupca....te dali cu uzeti čizmice ...meni stara cijena pošto sam je molila da me sačeka....ja sam uplatila novce 315 kn....i tako kaze kako ce poslat isti dan još kako mi vjeruje u vezi uplate....i dr dan kaze poslano...sad ja čekam ...čekam....prode tjedan ...i meni nikakve pošiljke...s tim da je adresa koju sam joj dala bila od dečka u zg..mislim još ce prije stici...prosla dva tjedna opet nista..da bi je pitala jel mi moze ona ...dati barem broj paketa il cega...da vidim gdje se nalazi....e da nema jer je ona poslala obicno postom jer je paket kao 20 kn.da sta je ona trebala jos dodat da plati postarinu ...iako je kao snizila mi cijenu....zatim tvrdi kako ima veze neznam u posti ovo ono i da zove moju postu da se niko ne javlja...ugl ciste muljaze..zatim kaze kako ce kad nade cizmice meni dat novce a meni vratit novce....i sad nakon vise od mj dana...nemam nikakvih dokaza o slanju o nicem ....zamolila sam je da mi vrati novce...doticna je rekla kako je ona svima u posti poslala kao mail glavnima...ona se na kraju ni ne ulogira na krpice..jer vjerojatno vise nezna sto da izmisli....meni je zaista zao sto sad ovo pisem...ali ...ne vjerujem da ima ljudi koji toliko mogu lagat muljat...kao da sam poslala jedan paket...a i moja greska sto uplacujem uopce vece iznose na racun....sad ih je cak izbrisala i iz ...profila...sve u svemu...sramota... zanima me sto vi mislite u vezi ovog svega..jer ja zaista neznam.. ili ih nije poslala.....ili je meni uzela novce i prodala onoj drugoj curi...ili ništa od navedenog...
2017 01 11
najgore je što iskreno ne kaže već izmotava kako zove moju poštu...a unutar mj dana svaki tjedan....sam bila u zgu u poštama već me na vratima nemogu vidjet...u kvartu...u centralnoj...u skladištu nigdje niceg... i kad joj dam kontakte pošta ...ništa više ne kaže konkretno...samo me zanima da li itko misli da imam pravo što sam je tražila da mi vrati novce pošto ....jer ona sigurna da će kao naći te čizmice... pa neka joj i ostanu......(iako znam da necu vjerojatno vidjet nijedno)..
2017 01 11
Kako ste sve opisala, ona izmišlja...vjerojatno je prodala čizmice toj drugoj curi po većoj cijeni (možda), a sad se izmotava....i sad ima njezinih 400kn, i vaših 300 kn...pa joj je sad problem vama vratiti novce...najlakše se izmotavati na poštu i obično slanje... <ne znam kako ćete riješiti problem, jedino znam jer se i meni desilo da nisam striktno naglasila kakav način slanja želim....od tog puta uvijek naglašavam slanje tiskom, jer dobijem broj paketa za praćenje... Sretno
2017 01 11
Jeste ju prije uplate pitali kako šalje?
2017 01 11
Možda bi bilo dobro ako hoćete savjet, da ovdje objavite njezine podatke i link od njezinog profila, i da joj date ultimatum da vam vrati novce, i obavezno joj ovu temu linkajte u inbox, pa neka vidi da ste ozbiljna i da vam je dosadilo da čekate. Neke cure čak pronađu osobu preko facebooka pa i tamo javno objave da su prevarene i takva osoba se vrlo brzo javi i vrati novce.
2017 01 11
Imate njezino ime? Objavite podatke za uplatu koje ste dobili...
2017 01 11
piše joj na profilu samo da ne salje pouzecem...i pošto je izasla mi u susret ja sam napisala..da sam fkt fkt prekratka ..ali da mi se zaista svidaju te cizmice.....i ok ...jel kuzis...nije opce problem kako je poslala...i da je obicno....nego u tome sto mulja....da je rekla gle ne mogu ti slat ...ovako onako....jer mi fali pet ...kuna deset....poslat cu ti obicno postom..a ne ovako muljanje...a i da je obicno poslano za mj dana...pobogu nisam u zanzibaru...jer stalno slusam kak ce nac....ovo ono.....kak je tak sigurna u to....da ce ih nac...a nikako mi ne moze reci disu....ja sam svjesna i da sam sama kriva...sam ne kuzim i dalje da takvih ljudi ima....
2017 01 11
a zao mi je imenovat..... a opet...neznam mozda radim huru..al u danasnje vrijeme nije bas 315 kn malo..mozda nekom je....al eto...neznam ni sama sto da radim...vidjet cu dal ce mi se javit do navecer....iako cisto sumnjam.
2017 01 11
Ček, čekaš mjesec dana i cura te pravi budalom i ti još čekaš s objavom podataka i negativnom ? Ma da, pričekaj još koji mjesec !
2017 01 11
Kakva je to suplja prica?ne mogu se cizmice staviti u kuvertu pa poslati obicno.u neku kutiju ih je morala staviti.cim je kutija,to je paket,a NE MOZE se paket poslati bez da se popuni onaj bijeli papiric!"obicno" slanje paketa je 18kg,mislim do 2kg tezine.znaci,ne moze ne imati taj papiric kao dokaz da je poslala.ako ga nema,nije poslala ]:(
2017 01 11
> lolypop: > piše joj na profilu samo da ne salje pouzecem...i pošto je izasla mi u susret ja sam napisala..da sam fkt fkt prekratka ..ali da mi se zaista svidaju te cizmice.....i ok ...jel kuzis...nije opce problem kako je poslala...i da je obicno....nego u tome sto mulja....da je rekla gle ne mogu ti slat ...ovako onako....jer mi fali pet ...kuna deset....poslat cu ti obicno postom..a ne ovako muljanje...a i da je obicno poslano za mj dana...pobogu nisam u zanzibaru...jer stalno slusam kak ce nac....ovo ono.....kak je tak sigurna u to....da ce ih nac...a nikako mi ne moze reci disu....ja sam svjesna i da sam sama kriva...sam ne kuzim i dalje da takvih ljudi ima.... Stvar je kad se kupuje da se sve dogovori prije, a ne "fkt fkt sam prekratka" pa kad ova pošalje obično kuknjava. Izdvojit 315kn a ne dodat npr. još 5kn da se pošalje kao paket poštom ili Tiskom u M kutiji je besmislica. Vjerojatno ih i nije poslala. Ne znam iz kojeg razloga se ne iznese ime, prezime, IBAN, svi podaci ? Pokdrade te a žao ti je imenovat ju ? :s Dobrodošla u stvarni svijet. Ovdje nije sve tako bajno kao što si mislila, prevaranata i lopova je pun svijet, nažalost.
2017 01 11
auuuu koliko negativnih i neutralnih ti imas
2017 01 11
da imam ja negativnih znas zasto? jer ako slucajno ne odgovorim da odustajem od kupnje isti dan ili koji...onda dobijem negativnu...ne zato jer nisam nekom poslala nesto....ili sam poslala pokvareno....ili sam uzela nekom novce...mislim da u tom ima razlike sorry....ako ne vidis imam i sto i nesto pozitivnih....mogu imat negativnu iz neznam kojeg razloga..al nemam ni jednu..jer sam pokrala nekog.....uzela novce...nisam poslala...rekla da jesam...ili sam pricala da je nesto u stanju kakvom nije....kuzis...cipelitza?
2017 01 11
> lolypop: > da imam ja negativnih znas zasto? jer ako slucajno ne odgovorim da odustajem od kupnje isti dan ili koji...onda dobijem negativnu...ne zato jer nisam nekom poslala nesto....ili sam poslala pokvareno....ili sam uzela nekom novce...mislim da u tom ima razlike sorry....ako ne vidis imam i sto i nesto pozitivnih....mogu imat negativnu iz neznam kojeg razloga..al nemam ni jednu..jer sam pokrala nekog.....uzela novce...nisam poslala...rekla da jesam...ili sam pricala da je nesto u stanju kakvom nije....kuzis...cipelitza? ne, ne kuzim. mos ti to men 'nako, na atome. al polako, da se ne pogubim
2017 01 11
uffffffffffffff.... koliko grešaka u koracima... :/
2017 01 11
1 2 3 4 5 ... 7