Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ...prijevara? Vaše mišljenje....

"najgore je što iskreno ne kaže već izmotava" "nije opce problem kako je poslala" "a zao mi je imenovat" "mozda radim huru" "vidjet cu dal ce mi se javit do navecer" Pa ženo božja! žeeenooo! Najbolje da joj se još zahvališ šta te olakšala za 315kn. Ako je najveći problem šta ti iskreno u facu( monitor) ne kaže da te isprevarala za 300kn, onda ovoj temi nije mjesto u javnosti. Imaš ime i prezime, nađi je na fejsu, javi joj se prijateljima sa opisom situacije, objava podataka na crnoj listi, negativna, nađi br. mobitela i zovi je.
2017 01 11
> SaraKedavra: > "najgore je što iskreno ne kaže već izmotava" > "nije opce problem kako je poslala" > "a zao mi je imenovat" > "mozda radim huru" > "vidjet cu dal ce mi se javit do navecer" > Pa ženo božja! žeeenooo! Najbolje da joj se još zahvališ šta te olakšala za 315kn. Ako je najveći problem šta ti iskreno u facu( monitor) ne kaže da te isprevarala za 300kn, onda ovoj temi nije mjesto u javnosti. > Imaš ime i prezime, nađi je na fejsu, javi joj se prijateljima sa opisom situacije, objava podataka na crnoj listi, negativna, nađi br. mobitela i zovi je. ono kad ides nabacit grbu za citavih 5 kuna na postarini. pa te dovati gora od tebe.
2017 01 11
> lolypop: > cipelitza da nisi to ti mozda kad si tak pametna vidim u sve se volis mjesat... kak pametna? da se pravim grbava za 5 kuna postarine? nisam tako pametna. malo tko jest.
2017 01 11
Negativne su joj stvarno za neodgovornost, odnosno neplaćanje i nejavljanje. Nije nikako za pohvalu. Tu vas ne podržavam. A sad pitanje prevare, čim vidimo profil s negativnima, i to ni manje ni više nego 5 komada, sve je u pitanju. Znači, ako želite istjerati pravdu i da vam cure ovdje povjeruju, imenujte prevaranticu, kopirajte vaše razgovore, inače čemu otvaranje teme. Ovo je forum, svatko razmišlja na svoj način. Ali, dajte nam dokaze da vam pomognemo...i svakako ubuduće probajte ispoštovati ono šta dogovarate, a ne nejavljanjem ljudima da ste odustali, jer kad tad naiđete na božji sud, pa vam se u životu sve vraća, sve plaća... Eto, razvoj situacije ovisi o vama, a nemaju svi milosti, pa ako želite istjerati pravdu, poštujte svačije mišljenje i obranite se, ali kulturno, a ne vrijeđanjem. Nismo mi krive jer ste u toj situaciji. A sad očekujemo da znamo tko je prevarantica, jer i mi ne želimo imati posla s njom.
2017 01 11
Ja nevidim niti jednu negativnu za suradnju ?cini mi se da su svih 5 za ne javljanje nakon uzetih podataka,koliko kuzim sve su neosnovane ?za uzimanje podataka ide samo neutralna?
2017 01 11
> Sanja8888: > Ja nevidim niti jednu negativnu za suradnju ?cini mi se da su svih 5 za ne javljanje nakon uzetih podataka,koliko kuzim sve su neosnovane ?za uzimanje podataka ide samo neutralna? Točno, ali i to nije lijepo...Ali, na stranu to, vjerojatno je tema otvorena da izvuče novac od prevarantice, pa u tom slučaju jesmo svakako na njezinoj strani.
2017 01 11
Da naravno ,ali mi nije jasno to ostavljanje negativnih bez suradnje . Treba staviti podatke tu da vidimo i prodavaču negativnu sa linkom na ovu temu
2017 01 11
nisam na nicijoj strani, osim svojoj. nisam na strani osobe s kojom vecina, obzirom na povijest uzimanja podataka i nejavljanja, ne bi uopce suradjivala, kamoli joj na nekoliko tjedana rezervirala predmet. vec to je sumnjivo. nisam na strani osobe koja pokusava ustedit na postarini na nacin da nabaci grbu i ciljano, svjesno uplati manje, po sistemu app. ne zato sto ostetila prodavaca na taj nacin, vec vaznije, samu sebe nije osigurala, pa imamo situaciju moja rijec protiv tvoje da si uopce poslala paket. zbog kaj, 5 kuna? sjajno. nisam ni na strani prodavaca koji salje obicno, pa nema ni on dokaz da je ista poslao. ukazujem, apsolutno, na cinjenicu da karma radi svoje. kad ides na tudji rn ustedit 5 kuna, postoji ogromna sansa da ces naletit na nekoga ko ce na tebi ustedit citavih 315. od loseg uvijek postoji gori.
2017 01 11
> Lenymoda: > Ček, čekaš mjesec dana i cura te pravi budalom i ti još čekaš s objavom podataka i negativnom ? > Ma da, pričekaj još koji mjesec ! 😂😂😂😂😂😂
2017 01 11
> lolypop: > a zao mi je imenovat..... a opet...neznam mozda radim huru..al u danasnje vrijeme nije bas 315 kn malo..mozda nekom je....al eto...neznam ni sama sto da radim...vidjet cu dal ce mi se javit do navecer....iako cisto sumnjam. Mislim da Vam ne treba biti zao imenovati osobu jer mozda niste jedini kojeg je ona ocigledno prevarila...nemoj te se ustrucavati bolje objavite podatke pa da se ovako sto vise ne ponovii....
2017 01 11
Ovo si trebala objavit prije 3 tjedna. Vise nego ocito je da si prevarena. Bilo bi fer prema drugima objaviti podatke prevarantice a mozda ce ona i *pronac* cizmice kada joj se ime i prezime pocnu potezati po forumu i fejsu. Javna objava podataka cini cuda!
2017 01 11
Koliko god je cipelzita oštra na riječima, istina je sve što kaže.. Prvo taj pristup uplaćivanja 5 kuna manje.... Te su mi najbolje. Npr. cijena je 125, i onda kaže, kaj 120 i pruži toliko novaca. I šta da ti kažeš? Napraviš? Uzmeš jer ti se ne da raspravljati zbog 5 kuna.... :s A sad ja moram pitati, pa zar je 5 kuna vrijedno ovolikog stresa i neizvjesnosti i rizika da zbog 5 kuna možda izgubite 315... :( Zašto ste išli uplaćivati 5 kuna manje to nikako ne mogu shvatiti.... No, lako je bit general poslije bitke.... Nadam se da ćete uspjeti riješiti problem iako su mali izgledi za to :'( Ali... objavite podatke da netko ne bi doživio vašu sudbinu....
2017 01 11
5 kn više manje bila bi prevarena ali me cudi koliko labavo to sve doživljavate, zato ste i preveslani jer se ne zauzimate za sebe, ovo vam je već požar situacija a ne alarm... odbilo vam se o glavu ophođenje sa vremenom i novcima...
2017 01 11
> Henazg: > Koliko god je cipelzita oštra na riječima, istina je sve što kaže.. > Prvo taj pristup uplaćivanja 5 kuna manje.... Te su mi najbolje. Npr. cijena je 125, i onda kaže, kaj 120 i pruži toliko novaca. I šta da ti kažeš? Napraviš? Uzmeš jer ti se ne da raspravljati zbog 5 kuna.... :s > A sad ja moram pitati, pa zar je 5 kuna vrijedno ovolikog stresa i neizvjesnosti i rizika da zbog 5 kuna možda izgubite 315... :( > Zašto ste išli uplaćivati 5 kuna manje to nikako ne mogu shvatiti.... > No, lako je bit general poslije bitke.... Nadam se da ćete uspjeti riješiti problem iako su mali izgledi za to :'( > Ali... objavite podatke da netko ne bi doživio vašu sudbinu.... Pa valjda joj žena rekla da uplati 315 kn pa poslala obično, meni to tako izgleda, a ne kao da je ova uplatila manje namjerno.Uotalom i jedna i druga znaju cijene (trebale bi) poštarine.
2017 01 11
> Blliss: > > Henazg: > > Koliko god je cipelzita oštra na riječima, istina je sve što kaže.. > > Prvo taj pristup uplaćivanja 5 kuna manje.... Te su mi najbolje. Npr. cijena je 125, i onda kaže, kaj 120 i pruži toliko novaca. I šta da ti kažeš? Napraviš? Uzmeš jer ti se ne da raspravljati zbog 5 kuna.... :s > > A sad ja moram pitati, pa zar je 5 kuna vrijedno ovolikog stresa i neizvjesnosti i rizika da zbog 5 kuna možda izgubite 315... :( > > Zašto ste išli uplaćivati 5 kuna manje to nikako ne mogu shvatiti.... > > No, lako je bit general poslije bitke.... Nadam se da ćete uspjeti riješiti problem iako su mali izgledi za to :'( > > Ali... objavite podatke da netko ne bi doživio vašu sudbinu.... > Pa valjda joj žena rekla da uplati 315 kn pa poslala obično, meni to tako izgleda, a ne kao da je ova uplatila manje namjerno.Uotalom i jedna i druga znaju cijene (trebale bi) poštarine. Meni se čini da se ovdje ne zna tko pije tko plaća... :/ Zašto je tražila slanje poštom (što je rizičnije), zašto je odmah nije tražila neku potvrdu o poslanom paketu, zašto je i dalje štiti nakon mjesec dana.... Imam samo jedan veliki upitnik iznad glave kad je ovaj slučaj u pitanju... Ja naručim stvari iz Italije, dođu mi za dan i pol, naručim iz Amerike kroz maksimalno 2 tjedna stignu... Šta je ovo... da pješke nosi, stiglo bi...
2017 01 11
1 2 3 4 5 6 ... 7