Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

BRISANJE PRODANIH ARTIKALA

Lp može li mi admin objasniti zasto se slike prodanih artikala ne brisu. Hrpa stvari je prodana ali i dalje stoji tu ZASTO? Ja cim prodam najkasnije u roku 2 dana obrisem. Nema smisla da stoji slika ako nesto ne postoji.
2017 01 11
Ja ostavim sve dok kupac ne javi da je paket stigao...
2017 01 11
zasto bi ti admin odgovorio zasto ljudi ne brisu prodane artikle? i da, velika slova znace deranje i takve teme se brisu.
2017 01 11
I ja ostavim dok mi se kupac ne javi. ako se ne javi u roku od 2 tjedna od poslanog artikla, a provjerim da je paket stigao - brišem.
2017 01 11
I mene strašno živcira to što korisnice ostavljaju oglase prodanih artikala... Naravno da će oglas stajati još tih par dana dok je artikl u transportu, dok ga druga strana ne dobije i dok se ne utvrdi da je/ ili nije kao što je opisan u oglasu. Ali nakon toga mi stvarno nije jasan smisao takvih oglasa.
2017 01 11
meni su najzesce one koje niti ne oznace da je prodan nego u naslov ili u opis akrtikla napisu da je PRODAN i tako stoji , ja ne znam cemu to sluzi i nije mi jasno, reklama mozda neka? :O
2017 01 11
> zeljkica1986: > Lp može li mi admin objasniti zasto se slike prodanih artikala ne brisu. > Hrpa stvari je prodana ali i dalje stoji tu ZASTO? > Ja cim prodam najkasnije u roku 2 dana obrisem. Nema smisla da stoji slika ako nesto ne postoji. Admini nemaju drugog posla, nego da tebi objašnjavaju zašto netko ne briše prodane artikle. :/ Imaš muzičku želju?
2017 01 12
> Lonela1: > meni su najzesce one koje niti ne oznace da je prodan nego u naslov ili u opis akrtikla napisu da je PRODAN i tako stoji , ja ne znam cemu to sluzi i nije mi jasno, reklama mozda neka? :O Meni žao brisati fotke. :'(
2017 01 12
slažem se, užasno je iritantno kad nešto tražim i taman se ponadam ono piše prodano ili još gore u opisu priše prodano, fkt al fkt ne kužim to.... ja isto ostvim dok paket ne bude zaprimljen i dok se kupac ne javi.. onda brišem... al eto ima nas svakakvih.. što je tu je...
2017 01 12
> katarinamartina: > > zeljkica1986: > > Lp može li mi admin objasniti zasto se slike prodanih artikala ne brisu. > > Hrpa stvari je prodana ali i dalje stoji tu ZASTO? > > Ja cim prodam najkasnije u roku 2 dana obrisem. Nema smisla da stoji slika ako nesto ne postoji. > Admini nemaju drugog posla, nego da tebi objašnjavaju zašto netko ne briše prodane artikle. :/ > Imaš muzičku želju? Nemaju jer ionako ne blokiraju preprodavače i prevarante pa neka barem brišu artikle, kad već same korisnice nisu sposobne. Iako se meni čini da to nije samo do admina.
2017 01 12
http://mojekrpice.hr/martin87-62834 pazi sad ovaj profil, na polovici artikla je napisano u naslovu PRODANO, wtf i čemu to sada služi?! čudnovato
2017 01 13
> katarinamartina: > > Lonela1: > > meni su najzesce one koje niti ne oznace da je prodan nego u naslov ili u opis akrtikla napisu da je PRODAN i tako stoji , ja ne znam cemu to sluzi i nije mi jasno, reklama mozda neka? :O > Meni žao brisati fotke. :'( probaj objavljivati oglase bez fotke, pa ti neće biti žao jer nećeš ništa ni prodati :(
2017 01 13
Ja cim posaljem paket samo izbrisem artikl i uopce ne naznacim da je prodano niti tako ostavljam da stoji
2017 01 13
> cipelitza: > zasto bi ti admin odgovorio zasto ljudi ne brisu prodane artikle? > i da, velika slova znace deranje i takve teme se brisu. Ne derem se nego samo kazem trazis nesto i onda pola artikala prodano. Ok razumijem nekoliko dana pricekati dok paket bude preuzet i isporucen ali ostavljati sve prodane stvari nema smisla po meni.
2017 01 24
> katarinamartina: > > zeljkica1986: > > Lp može li mi admin objasniti zasto se slike prodanih artikala ne brisu. > > Hrpa stvari je prodana ali i dalje stoji tu ZASTO? > > Ja cim prodam najkasnije u roku 2 dana obrisem. Nema smisla da stoji slika ako nesto ne postoji. > Admini nemaju drugog posla, nego da tebi objašnjavaju zašto netko ne briše prodane artikle. :/ > Imaš muzičku želju? Pa nije li ovdje negdje pisalo da admin kada se slika oznaci nakon nekog vremena pobrise slike znaci automatski. A vi ne morate tako reagirati a vidim da na vasim prfilu ima dosta prodanih stvari pa zato tako i komentirate.
2017 01 24
1 2 Sljedeći