Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

BRISANJE PRODANIH ARTIKALA

Lp može li mi admin objasniti zasto se slike prodanih artikala ne brisu. Hrpa stvari je prodana ali i dalje stoji tu ZASTO? Ja cim prodam najkasnije u roku 2 dana obrisem. Nema smisla da stoji slika ako nesto ne postoji.
prije 7 dana, 15:16
Ja ostavim sve dok kupac ne javi da je paket stigao...
prije 7 dana, 15:24
zasto bi ti admin odgovorio zasto ljudi ne brisu prodane artikle? i da, velika slova znace deranje i takve teme se brisu.
prije 7 dana, 15:38
I ja ostavim dok mi se kupac ne javi. ako se ne javi u roku od 2 tjedna od poslanog artikla, a provjerim da je paket stigao - brišem.
prije 7 dana, 15:45
I mene strašno živcira to što korisnice ostavljaju oglase prodanih artikala... Naravno da će oglas stajati još tih par dana dok je artikl u transportu, dok ga druga strana ne dobije i dok se ne utvrdi da je/ ili nije kao što je opisan u oglasu. Ali nakon toga mi stvarno nije jasan smisao takvih oglasa.
prije 6 dana, 17:56
meni su najzesce one koje niti ne oznace da je prodan nego u naslov ili u opis akrtikla napisu da je PRODAN i tako stoji , ja ne znam cemu to sluzi i nije mi jasno, reklama mozda neka? :O
prije 6 dana, 22:24
> zeljkica1986: > Lp može li mi admin objasniti zasto se slike prodanih artikala ne brisu. > Hrpa stvari je prodana ali i dalje stoji tu ZASTO? > Ja cim prodam najkasnije u roku 2 dana obrisem. Nema smisla da stoji slika ako nesto ne postoji. Admini nemaju drugog posla, nego da tebi objašnjavaju zašto netko ne briše prodane artikle. :/ Imaš muzičku želju?
prije 6 dana, 02:26
> Lonela1: > meni su najzesce one koje niti ne oznace da je prodan nego u naslov ili u opis akrtikla napisu da je PRODAN i tako stoji , ja ne znam cemu to sluzi i nije mi jasno, reklama mozda neka? :O Meni žao brisati fotke. :'(
prije 6 dana, 02:34
slažem se, užasno je iritantno kad nešto tražim i taman se ponadam ono piše prodano ili još gore u opisu priše prodano, fkt al fkt ne kužim to.... ja isto ostvim dok paket ne bude zaprimljen i dok se kupac ne javi.. onda brišem... al eto ima nas svakakvih.. što je tu je...
prije 5 dana, 18:59
> katarinamartina: > > zeljkica1986: > > Lp može li mi admin objasniti zasto se slike prodanih artikala ne brisu. > > Hrpa stvari je prodana ali i dalje stoji tu ZASTO? > > Ja cim prodam najkasnije u roku 2 dana obrisem. Nema smisla da stoji slika ako nesto ne postoji. > Admini nemaju drugog posla, nego da tebi objašnjavaju zašto netko ne briše prodane artikle. :/ > Imaš muzičku želju? Nemaju jer ionako ne blokiraju preprodavače i prevarante pa neka barem brišu artikle, kad već same korisnice nisu sposobne. Iako se meni čini da to nije samo do admina.
prije 5 dana, 19:21
http://mojekrpice.hr/martin87-62834 pazi sad ovaj profil, na polovici artikla je napisano u naslovu PRODANO, wtf i čemu to sada služi?! čudnovato
prije 5 dana, 02:12
> katarinamartina: > > Lonela1: > > meni su najzesce one koje niti ne oznace da je prodan nego u naslov ili u opis akrtikla napisu da je PRODAN i tako stoji , ja ne znam cemu to sluzi i nije mi jasno, reklama mozda neka? :O > Meni žao brisati fotke. :'( probaj objavljivati oglase bez fotke, pa ti neće biti žao jer nećeš ništa ni prodati :(
prije 5 dana, 02:13
Ja cim posaljem paket samo izbrisem artikl i uopce ne naznacim da je prodano niti tako ostavljam da stoji
prije 5 dana, 15:13