Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kako prodati stvari koje nisu na popisu za prodaju na krpicama

Poštovani, zanima me zašto se meni obriše ako stavim da prodajem npr. knjigu, pc igricu a vidim da dosta drugih korisnika isto tako stavi da prodaje svašta npr. u rubrici modni dodaci, ogledalce? tamo kad otvorite ima svega čega nema,samo ogledala ne...Tko briše takve stvari? i zašto se onda svima ne obrišu takve nekrpičarske stvari? Hvala na odgovoru. Jasna
2017 01 12
Imate temu za prodaju nekrpicarskih stvari pa stavljajte tamo, ne mogu sada linkati..
2017 01 12
upravo sam vidjela. Hvala!!
2017 01 12
> harlekin: > zanima me zašto se meni obriše ako stavim da prodajem npr. knjigu, pc igricu a vidim da dosta drugih korisnika isto tako stavi da prodaje svašta npr. u rubrici modni dodaci, ogledalce? tamo kad otvorite ima svega čega nema,samo ogledala ne...Tko briše takve stvari? i zašto se onda svima ne obrišu takve nekrpičarske stvari? Nisi dovoljno simpatična. Tko to zna po kojoj logici se briše. :/
2017 01 12
ne znam, ali sam vidjela da stavim neki artikl,primjer kacigu od sina za romobil,skete,bicikl i isti dan nakon par sati više toga nema, a tamo di sam stavila hrpa od drugih ljudi prodaju slike,ukrase,vaze, igračke i ostalo, a moje nema? i sad se pitam zašto i drugima nije obrisano, vidim prodaju se kinderbeti, dječja kolica, bicikli, a moja sitnica ne može? nova sam i još se uhodavam,ali onda bi valjda pravila trebala za sve biti ista,zar ne?
2017 01 12
zato što očito ista pravila ne vrijede za sve :/ u moru svega na što sam naišla,nedavno sam i ja stavila oglas da prodajem mobitel,obrisan je u roku odmah..,dok oglasi o prodaji posuđa,namještaja,živog cvijeća,automobila..,stoje već mjesecima i nikom ništa :(
2017 01 12
> harlekin: > ne znam, ali sam vidjela da stavim neki artikl,primjer kacigu od sina za romobil,skete,bicikl i isti dan nakon par sati više toga nema, a tamo di sam stavila hrpa od drugih ljudi prodaju slike,ukrase,vaze, igračke i ostalo, a moje nema? i sad se pitam zašto i drugima nije obrisano, vidim prodaju se kinderbeti, dječja kolica, bicikli, a moja sitnica ne može? nova sam i još se uhodavam,ali onda bi valjda pravila trebala za sve biti ista,zar ne? A valjda je admin naletio baš kad ste stavili, pa je bilo među novijima, pa je "obrisalo" tak da ispadne da nešto i radi.
2017 01 12