Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kako prodati stvari koje nisu na popisu za prodaju na krpicama

Poštovani, zanima me zašto se meni obriše ako stavim da prodajem npr. knjigu, pc igricu a vidim da dosta drugih korisnika isto tako stavi da prodaje svašta npr. u rubrici modni dodaci, ogledalce? tamo kad otvorite ima svega čega nema,samo ogledala ne...Tko briše takve stvari? i zašto se onda svima ne obrišu takve nekrpičarske stvari? Hvala na odgovoru. Jasna
prije 8 dana, 10:33
Imate temu za prodaju nekrpicarskih stvari pa stavljajte tamo, ne mogu sada linkati..
prije 8 dana, 10:40
upravo sam vidjela. Hvala!!
prije 8 dana, 10:42
> harlekin: > zanima me zašto se meni obriše ako stavim da prodajem npr. knjigu, pc igricu a vidim da dosta drugih korisnika isto tako stavi da prodaje svašta npr. u rubrici modni dodaci, ogledalce? tamo kad otvorite ima svega čega nema,samo ogledala ne...Tko briše takve stvari? i zašto se onda svima ne obrišu takve nekrpičarske stvari? Nisi dovoljno simpatična. Tko to zna po kojoj logici se briše. :/
prije 8 dana, 11:39
ne znam, ali sam vidjela da stavim neki artikl,primjer kacigu od sina za romobil,skete,bicikl i isti dan nakon par sati više toga nema, a tamo di sam stavila hrpa od drugih ljudi prodaju slike,ukrase,vaze, igračke i ostalo, a moje nema? i sad se pitam zašto i drugima nije obrisano, vidim prodaju se kinderbeti, dječja kolica, bicikli, a moja sitnica ne može? nova sam i još se uhodavam,ali onda bi valjda pravila trebala za sve biti ista,zar ne?
prije 8 dana, 11:57
zato što očito ista pravila ne vrijede za sve :/ u moru svega na što sam naišla,nedavno sam i ja stavila oglas da prodajem mobitel,obrisan je u roku odmah..,dok oglasi o prodaji posuđa,namještaja,živog cvijeća,automobila..,stoje već mjesecima i nikom ništa :(
prije 8 dana, 22:33
> harlekin: > ne znam, ali sam vidjela da stavim neki artikl,primjer kacigu od sina za romobil,skete,bicikl i isti dan nakon par sati više toga nema, a tamo di sam stavila hrpa od drugih ljudi prodaju slike,ukrase,vaze, igračke i ostalo, a moje nema? i sad se pitam zašto i drugima nije obrisano, vidim prodaju se kinderbeti, dječja kolica, bicikli, a moja sitnica ne može? nova sam i još se uhodavam,ali onda bi valjda pravila trebala za sve biti ista,zar ne? A valjda je admin naletio baš kad ste stavili, pa je bilo među novijima, pa je "obrisalo" tak da ispadne da nešto i radi.
prije 8 dana, 23:28