Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Olaplex i ostali

Ajmo ispocetka Di u zgb se mogu izblajhat a olaplexom. Kolka je cijena. Koje su ostale inacice. Dal ima gdje za narucit?
2017 01 12
Cijene variraju od salona do salona.. ovisi o duzini i gustoci kose jer se olaplex dodaje u odredenom omjeru prema blajhu.. Meni su iz frizersog salona 'Martina' rekli da se na 40 grama blajha stavlja 8 mililitara olaplexa i taj omjer kosta 95kn , a ako se stavlja kao njega samo onda je dovoljno i pola.. Imas ga u skoro svakom frizerskom
2017 01 12
a neka druga inacica? vidila sam da ih ima dosa slicnih
2017 01 12
Mogu li ga koristiti i oni koji samo žele malo osvježiti kosu, bez prethodnog blajhanja i farbanja?
2017 01 12
> AndreaKod: > a neka druga inacica? vidila sam da ih ima dosa slicnih E ne znam za druge opcije..cula jesam ali ne znam kako se krece cijena niti gdje ima
2017 01 12
> matteja: > Mogu li ga koristiti i oni koji samo žele malo osvježiti kosu, bez prethodnog blajhanja i farbanja? Da da, moze se koristiti i samo kao njega kose neovisno o farbanju ili blajhanju..cak u nekim salonima ima za kupiti bocica za kucnu uporabu koja se koristi pri pranju kose
2017 01 12
Ima tih preparata sad već puno al mislim da su oni kopije Olaplexa i da je on ipak najbolji, bar ja imam takvo iskustvo, jer probala sam u jednom salonu od Matrixa neki Bond Ultim (mislim da sam dobro zapamtila ime) koji je kao isto što i Olaplex, no meni kosa nakon njega nije ni u pol bila tako dobra kao nakon Olaplexa.. A čini mi se da im cijena nije ništa povoljnija nego Olaplexu, bar ja u ovom slučaju nisam osjetila neku razliku u cijeni. Olaplex je čini mi se u većini salona 12 kuna za 1 mililitar. Sad mi na pamet pada Eslabondex, za njega sam čula. S njim rade u salonu Marcela. Trebalo bi ih pitat kakva mu je cijena.
2017 01 13
Ima ga za naručiti na ebayu, svaki puta kada se blajham koristim no.1 i no.2 i kosa mi je u odličnom stanju, a blajhala sam se više puta iz farbane crvene u plavo :)
2017 01 13
Olaplex je zaseban tretman za njegu odnosno oporavak kose i nema nikakve veze dal se koristi farba ili ne.On je isključivo za njegu i oporavak kose,odnosno za oporavak strukture kose.
2017 01 14
> MissVintage: > Ima ga za naručiti na ebayu, svaki puta kada se blajham koristim no.1 i no.2 i kosa mi je u odličnom stanju, a blajhala sam se više puta iz farbane crvene u plavo :) Koliko kosta
2017 01 14
Ja bas pitala jedan salon u Zg-u kolika im je cijena pramenova s Olaplexom ili farbanja u platinum blond uz Olaplex i cekam odgovor.Frizerka mi pocela gluposti po glavi radit i mislim mjenjat salon.Ako mi tu nebi naplatili vise od ovog mog salona(ionako previse placam)idem u novi salon.Vrijedi probat.A i Olaplex ce mi kosu iznjegovat.Vrijedi probat
2017 01 14
Pffff previse.Oko 750kn pramenovi sa preljevom i sa olaplexom i feniranje.Cijene su im mrak
2017 01 15
> AndreaKod: > > MissVintage: > > Ima ga za naručiti na ebayu, svaki puta kada se blajham koristim no.1 i no.2 i kosa mi je u odličnom stanju, a blajhala sam se više puta iz farbane crvene u plavo :) > Koliko kosta Ovisi o količini koju uzimate, ja sam 30ml no.1 i 60ml no.2 platila oko 260kn. Ovisno o dužini kose, ovo je količina za 2 tretmana duge kose ukoliko se koristi kao standalone tretman, a ako ćete koristiti pri farbanju/blajhanju onda i više puta :D
2017 01 15
> KatarinaSarah: > Pffff previse.Oko 750kn pramenovi sa preljevom i sa olaplexom i feniranje.Cijene su im mrak Ovo je još i OK cijena ako je u pitanju duga kosa i Olaplex, znam ja salona di su samo pramenovi toliko bez Olaplexa. Mada je po meni sve sto je iznad 450 za pramenove i preljev previše, pa ako se uzima i Olaplex pa to naraste na 600 još bi preživjela. Ali više od toga..... ko voli nek izvoli.
2017 01 16
> Tugoga: > > KatarinaSarah: > > Pffff previse.Oko 750kn pramenovi sa preljevom i sa olaplexom i feniranje.Cijene su im mrak > Ovo je još i OK cijena ako je u pitanju duga kosa i Olaplex, znam ja salona di su samo pramenovi toliko bez Olaplexa. Mada je po meni sve sto je iznad 450 za pramenove i preljev previše, pa ako se uzima i Olaplex pa to naraste na 600 još bi preživjela. Ali više od toga..... ko voli nek izvoli. Nisam znala da su to Oke cijene.Cijeli zivot sam kod jedne frizerke i bila uvjerena da ona puno racuna.Sad vidim da je ona mila majka.Pa puno je svaka dva mjeseca 700kn dat za kosu...Ja dam 400kn svaka dva mjeseca pa ono nije malo.Kamoli da 700kn dajem.Nema sanse.😖 Ionako njegujem kosu uljem nakon svakog pranja,stavljam maske hranjive i kosa mi zdravo izgleda i njegovano iako hodam na blajh koji unisti kosu.Tako da nije da mi je Olaplex nesto jako bitan,pogotovo ako toliko kosta.Dobro meni i ovako!😁👱 Iako bi mogla na Brazilsko feniranje pa sam opet mir neko vrijeme
2017 01 16
1 2 Sljedeći