Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Laserska depilacija - ISKUSTVA

Bok cure :) Zanimaju me iskustva s laserskom depilacijom? Preporuke, nedostatci, jel to stvarno dugotrajno, koliko tretmana treba, jel se isplati? Inače imam osjetljivu kožu i keratotis pilaris tj gušju kožu što otežava depilaciju i brijanje pogotovo ljeti :( pa sam ovo nekako gledala kao moguće dobro rješenje
2017 01 14
Preporučam lasersku depilaciju. Ja sam radila prije cca 5-6 godina, i oduševljena sam. :) Dobro se raspitajte tko ima dobar laser, i tko ima znanja i iskustva za rad sa laserom. Ja sam išla kod liječnika koji to radi. Nemojte ići bilo gdje, po nekakvim kozmetičkim salonima, nema niti svatko novaca za kupiti dobar laser... Što se IPL-a tiče, kažu da će to uskoro biti stvar prošlosti. Laser je definitivno bolji od IPL-a.
2017 01 14
Ja sam bila prije par dana na prvom tretmanu... Ali, nemam para za nastaviti a i nisam sigurna želim li. Žena me tek nakon tretmana pitala jesam li trudna, imam li pejsmejker i jesam li preboljela karcinom. Mislim da se takva pitanja pitaju PRIJE TRETMANA. Znači, nije bezazleno. Ne pišem ovo da ne želim nastaviti sa time zbog te žene, nego nisam sigurna želim li si ugrožavati zdravlje zbog ljepote. Sretno :)
2017 01 15
Pratim...
2017 01 20
da je bar meni para za taj laser, na cijelo tijelo bi išla, da sve skine osim obrva :') :')
2017 01 24
> fashiondora: > Bok cure :) > Zanimaju me iskustva s laserskom depilacijom? > Preporuke, nedostatci, jel to stvarno dugotrajno, koliko tretmana treba, jel se isplati? > Inače imam osjetljivu kožu i keratotis pilaris tj gušju kožu što otežava depilaciju i brijanje pogotovo ljeti :( pa sam ovo nekako gledala kao moguće dobro rješenje Bok, mene zanima isto. Jesi li probala?
2017 11 17