Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Savršene hulahopke

curke, nikako ne mogu pronaci hulahopke koje će mi odgovarati bojom i koje se neće nakon prvog nošenja raspasti.. ako imate neke kojima ste oduševljene..preporučite. znači da nikako nisu sa likrom i da su lijepe svijetlo smeđe boje na nozi... kupila sam i u dm-u i u bipi neke make up, u pakiranju se boja činila odlična i puno tamnija nego kada ih obučem (imaju nekakav sivkast, bež odsjaj)... :,'(
2017 01 14
Od jadrana kupujem model TANGO smeđa boja...meni prekrasne ne sjaje se sta mi je najbitnije a noga izgleda kao da je pocrnila 😎 i prezadovoljna sam 😉
2017 01 14
imaš kod kineza
2017 01 14
> Luca9595: > Od jadrana kupujem model TANGO smeđa boja...meni prekrasne ne sjaje se sta mi je najbitnije a noga izgleda kao da je pocrnila 😎 i prezadovoljna sam 😉 hvalaa :")
2017 01 14
da jadran..tango. t.drap boja
2017 01 14
Potpisujem tango :)
2017 01 14
HVALA na informaciji
2017 01 20
Ima li koja starija dama od 45 godina do 56 godina da bi mi htjela dati svoje nošene hulahopke!! Ja bih htio kupiti ali imam Epilepsiju pa nemam novaca za kupnju proizvoda pa bih rado volio da mi netko može pokloniti barem jedne crne hulahopke nošene!! Veliki sam ljubitelj hulahopki i volim Lizati stopala i nozne prste u hulahopkama!! Ako hoćeš mogu te i izmasirati u tvom stanu i tako!!! Dogovor na broj mobitela 0919802208
2022 05 20
Molim vas da mi odgovorite na pitanje kako se može napraviti forum ali da ja sam svoj forum napišem??
2022 10 29