Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

bivši prijatelj prijeti i ucjenjuje

cure...molim vas pomoć   stvarno ne želim osuđivanje jer mi je i ovako dovoljno teško. inače se ne družim s puno osoba, ali sam upoznala jednog lika, koji mi se činio okej , imali smo o svemu jednako razmišljanje itd. općenito gotovo ni s kim nemam tema za razgovor, ali s njim sam pričala kao s bratom, vrijeme je brzo prolazilo itd itd...nikad ne bih mogla biti s njim, ali mi se čiini kao da se on zaljubio u mene iako je to negirao. bio je ljubomoran na mog dečka, stalno mi je davao komplimente...govorili su mi za njega daje propalica ali nisam (glupača) slušala druge. kakav god bio, meni je bio dobar jer mi je stvarno bio jedini prijatelj. njemu sam se mogla požalit na posao, na gazdu, na kolege... ali odjednom mi je došlo u glavu da su drugi možda ipak u pravu, da nije normalan...uvijek je sjedio sam, nije volio ljude, samo je nešta tipkao po mobitelu. svaki dan smo se čuli i pisali jedno drugom, zafrkavali se, ogovarali. i sada kad sam ga počela pomalo izbjegavat, jer ne želim imati problema zbog njega, s deckom i obitelji...on mi je počeo prijetiti... da ce gazdi pokazati sve poruke u kojima pričam loše o njemu, da si mogu tražiti novi posao itd. neki dan mi je torbicu bacio u snijeg u tude dvoriste jer nisam htjela razgovarati s nji.m...dolazi mi na posao (u kafic) svaki dan, a ja ga ne mogu gledati...skoro pa je i nasilan postao...izgleda kao da ce mi svaki tren šamar opaliti.. šta da radiim ? :( ima toga još dosta, pa ako je netko željan pomoći i dati savjet neka se javi u inbox :(
2017 01 14
nikome ne piše na čelu kakav je..
2017 01 14
O svasta, stvarno nije normalan. Rjesi ga se sto hitnije, takve osobe su nestabilne. Moj savjet ti je da tvoj decko ode s par frendova malo popricat s njim..
2017 01 14
Ajoj,reci da ces ga prijavit za maltretiranje....A kaži i decku,a reci da moze slobodno otic šefu da ga se ne bojis....To je neki frik lik
2017 01 14
rijesi to s njim hladne glave i objasni mu da ti u njemu vidis prijatelja/ brata ili kao najbolju "frendicu" ocito se mali zapalio za tebe, ali ima losu narav cim te ucjenjuje
2017 01 14
i nikad nemoj tracat sefa i kolege na vlastitom radnom mjestu...nikad ne znas tko slusa, ako bas moras rade se pozali nekome tko nema blage veze s tvojim radnim mjestom
2017 01 14
Zaprijetiti mu prijavom na policiji, ukoliko to ne shvati ozbiljno tada to zaista i napraviti. I svakako se obratiti decku za pomoc, kao sto je jedna korisnica vec navela u ranijem postu. Bolje sprijeciti nego lijeciti. Znam puno djevojaka cak i decki sa slicnim situacijama, mislili smiriti ce se ta kriticna osoba, ajde pustit cu je jos malo, na kraju bila sranja svjetskih razmjera. Nema te nitko pravo maltretirati.
2017 01 14
Javi se ako želiš u inbox, nikad mi nije problem saslušati i pokušati pomoć. :) Reci dečku i roditeljima što se zbiva da znaju jer ako on prvi dođe do njih i oni čuju njegovu verziju priče neće ti toliko vjerovati. Također i na poslu reci svima da te 'taj luđak' maltretira. Tako da i ako ode tamo i ispriča im nešto mislit će za njega to je 'taj luđak'. Blokiraj ga na fejsu ili gdje ste se već dopisivali jer onda kada uđe u vaše poruke pisat će mu samo Facebook korisnik ili tako nešto umjesto tvog imena pa ako i pokaže nekome poruke neće se odmah kužit da si ti. Ugl moraš biti jedan korak ispred njega;) Ukoliko je potrebno ne oklijevaj nazvati policiju.
2017 01 15
Koji nick 😄😄😄
2017 01 15
> sonja90: > Koji nick 😄😄😄 Hahahahahaha!!! Nisam ni pogledala nick dok nisi komentirala. Pinčevi. <3
2017 01 15
Pokaži mu da ga se ne bojiš, samim time što nekoj djevojci (tebi) uopće ide raditi takve stvari i prijetiti se govori o njemu da je slaba osoba koja se vjerojatno ne bi usudila ići napraviti sve čime se prijeti. Ako i proslijedi poruke, barem ćeš znati da si dobro postupila jer se ne družiš više s takvim napasnikom. Za posao se ne brini..ako ga i izgubiš, naći ćeš novi. Okruži se svojim starim prijateljima, a dečku obavezno reci sve. Nemoj ni slučajno probati ostati sama u tome!
2017 01 15
Nek ti decko s ekipom ode do njega i lipo mu uzmu mobitel i pobrisu sav sadrzaj s njega. Pa dalje nek laje na misec, njegova ric protiv tvoje. A ako je stvarno tako nenormalan nece ga nitko ni uzimat za ozbiljno. Bar ne bez dokaza.
2017 01 15
možda je on te tvoje razgovore drugačije shvatio.....
2017 01 15
> doraos: > > sonja90: > > Koji nick 😄😄😄 > Hahahahahaha!!! Nisam ni pogledala nick dok nisi komentirala. > Pinčevi. <3 Hehe :P
2017 01 15
Kako god da ih je shvatio, to ne opravdava ovakvo bolesno ponašanje. To se zove zlostavljanje i treba sasjeći u korijenu. Drži se i sretno!
2017 01 15
1 2