Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Marx jakna

Zanimaju me iskustva sa Marx zimskim jaknama i opcenito sa odjecom te marke? Namjeravam kupiti jaknu pa me zanima da li ce izdrzati vise sezona ili ubrzo izgleda odjeca istroseno?
2017 01 14
Nisam zadovoljna,meni se nisu baš pokazali kvalitetom.......
2017 01 14
Meni su se njihove balerinke raspale nakon jednog nosenja, odlijepio se cijeli dzon :@
2017 01 14
Zimska jakna skupo placena, ofucala se nakon nekoliko pranja.... 🙁
2017 01 14
Ajoj, nisam ocekivala ovakve odgovore. Hvala na pomoci!!
2017 01 15
Moje iskustvo suprotno. Kupila zimsku jaknu duzine do koljena, eno je vec 4. godinu, na njoj se ne vidi trgova nosenja, jedino sta su mi se dzepovi iskidali s unutarnje strane od kljuceva pa sam to nosila krojacici, al na ostalo stvarno nemam prituzbe
2017 01 15
Ja sam zadovoljna majicama, peri deri. Imam jednu crnu 3 godine, stvarno je ne štedim, ni končić se nije izvukao, boja još uvijek postojana.
2017 01 15
znaci ko i svugdje sve ovisi od kroja i materijala, mozda ipak kupim jaknu, sad su dosta niske cijene na snizenjima pa bi mogla i riskirati. Hvala na info!
2017 01 15
Nisam ni ja bas zadovoljna kupila sam tenisice i odljepile mi se nakon par nošenja a sestra ima jaknu i zadovoljna je..
2017 01 15
Ja sam prije mjesec dana kupila njihovu jaknu i za sada sam zadovoljna :) Topla je i nema tragove nosenja (a odkad je imam nisam ni pogledala ostale jakne u ormaru!)
2017 01 17
ja imam debeli kardigan dobar je bio u početku sada ima mucica s obzirom cijena kvaliteta iako na sniženju očekivala sam više a frendica ima jakunu full zadovoljna več 4 god
2017 01 17
Imam njihov kardigan i tajice, odlične su mi. Prodajem Marx tenisice, crne kožne, visoke- pogledajte na profilu, stvarno su super.☺
2017 01 19