Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Akne pomoc

Pozz imam velikih problema s aknama Pa me zanima ima li tko iskustva sa dermatologom Andrijom Stanimirovicem?
2017 01 17
Akne su zapravo alergija na muške hormone.Ne,ja nemam iskustva sa tim dermatologom.Kakve su akne kod tebe? Velike crvene potkožne?
2017 01 17
> imampmsnonstop: > Akne su zapravo alergija na muške hormone.Ne,ja nemam iskustva sa tim dermatologom.Kakve su akne kod tebe? > Velike crvene potkožne? Ima i s bijelim vrhom i zacepeljenih pora i mitesera i velikih crvenih potkoznih odnosno upalnih dolslovno imam vise vrsta na licu
2017 01 17
I zab pitati a s kojim dermatologom imate iskustva jer ja sam vec bila kod jednog privatnika pa mi nista nije pomogao
2017 01 17
Sjećam se davno da je jedna cura to rješila kod kozmetičarke.Trebalo bi se prvo raspitat kakva terapija bi bila za to najbolja pa onda pronać najbolju uslugu.Ima raznih sredstava od kiselina voćnih,laserskih tretmana itd Sve u svemu te crvene nemoj dirat sama,dok bi se crne mogle riješit pažljivim istiskivanjem.Možda da provjeriš hormone kod endokrinologa,da se vidi uzrok?Za sada ,ono što je meni najbolje pomagalo da se to malo primiri je tekući puder.Namaži se puderom i zaspi tako.
2017 01 18
Ja sam svasta probala, privatno, ovo ono, trošila masno puno para, bez ikakvog pomaka na bolje. Mamina frendica mi preporučila domace kremice od aloje i/ili nevena. Lice mi se preporodilo :)
2017 01 18
I ja sam imala takve probleme,samo sto sam imala ciste i ginekolog mi dao pilule tako da sad imam skroz cisto lice, a ti pristici su mi uzasno smetalo, samopouzdanje nula, isto potrosila veliko bogatstvo na kreme i tonike al hvala bogu rijesila sam se tih pristica
2017 01 18
Odi prvo pogledaj s ginekološke strane da li je sve u redu...Nema nekog smisla riješavat površinski, dok problem vjerojatno leži negdje drugdje..( policistični jajnici, inzulinska rezistencija i sl...) potrošit ćeš i vrijeme i novac na privremene rezultate.
2017 01 19