Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Policiji već poznata prevarantica Ana Mate je prijavljena i oni već istražuju i nju i dečka, a ono što je potrebno jest to da svi koji ste prevareni skrinšotate svoje inboxe i sve sve što imate, uplate koje ste joj stavili itd da to lijepo isprintate i odnesete u svoju najbližu policijsku postaju. Kad to sve bude zaprimljeno, idu joj doma. Pa izvolite, krenite skrinšotat.
2017 01 18
> Admin2nd: > Policiji već poznata prevarantica Ana Mate je prijavljena i oni već istražuju i nju i dečka, a ono što je potrebno jest to da svi koji ste prevareni skrinšotate svoje inboxe i sve sve što imate, uplate koje ste joj stavili itd da to lijepo isprintate i odnesete u svoju najbližu policijsku postaju. Kad to sve bude zaprimljeno, idu joj doma. > Pa izvolite, krenite skrinšotat. Haha, a tko ju je prijavio?Sudeći po temama i "ažurnosti prevarenih" nije njima stalo do novaca previše.
2017 01 18
Ja, a očito i neki drugi ljudi, nevezano uz krpice. Budući da nisam direktno oštećena, ne mogu joj još doma, nego kad ju prijave ljudi koje je prevarila idu do nje iste sekunde.
2017 01 18
Pa ispada kako mi koje nismo oštećene jedine imamo jezik (i onda po...negativne )a ove oštećene cvile pa kad treba nesto poduzet nema ih.
2017 01 18
> Sanja8888: > Pa ispada kako mi koje nismo oštećene jedine imamo jezik (i onda po...negativne )a ove oštećene cvile pa kad treba nesto poduzet nema ih. A zamisli da smo prevarene tek :')
2017 01 18
Neznam...to cu presutiti ]:)
2017 01 18
zene jos rade .vidjet ce .marija ce sigurno (ona zadnja curka 700 kn joj je uzela samohrana majka)uvjerena sam. Ali slika je zakon :')
2017 01 18
Treba ovo javno svugdje postavljat da svi vide i oglase se
2017 01 18
Oke, stavit ću ozloglašene mango zara itd :(
2017 01 18
Bliss vraze jedan.... Tebe nebi htjela za neprijatelja!
2017 01 18
Ajmo cure, napokon da se nesto poduzme. Nemojte sad u misje rupe opet se skrivat. To je vasa lova, jedna glupaca vam je doslovno to ukrala i jos se ruga s vama, pa ja ne znam kako mozete dopustit da se netko s vama tako ruga. To je oteto vama, vasim bliznjima,vasoj djeci, dajte budite odlucne i ustrajne da se vise stane na kraj ovoj spodobi(a i njoj slicnima).
2017 01 18
> rafaela1973: > Bliss vraze jedan.... > Tebe nebi htjela za neprijatelja! Hah :') , pa nisam tako strašna, samo me smeta nepravda
2017 01 18
Ja mislim da ništa neće bit od ovoga. Žene se boje. Onda ne treba ni kukat. Drugi put šutite kad budete ovde ili negdje drugo pokradene.
2017 01 18
A da se linka tema onima koje su joj ostavile negativnu da su prevarene? Tako ce sigurno znat o cemu se radi. Puno njih ne prati forum!
2017 01 18
a sad zamisli citat to u 1 ujutro?srecom pa sam vise preskakala njene postove takvog tipa,ali one cure koje su bas čitale nisu spavale mirno tu noc :'(
2017 01 18
1 2 3 4 5 ... 55