Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ASOS naručivanje -- pitanje

Imam jedno glupo pitanje za cure koje naručuju sa Asosa! Našla sam si super cipele na sniženju na njihovoj stranici, i kad promijenim domenu na njemacku, spanjolsku itd, cijene se znatno razlikuju iako su sve u eurima. Npr, na spanjolskoj str su iste te cipele jeftinije za nekih 10-ak EU od istih na njemačkoj. Možemo li naručiti sa spanjolske i da nam ih dostave u RH? Također, carina se ne plaća? Hvala!
2017 01 23
Bok! Carina se ne plaća, jer shippaju iz EU. A što se tiče ovoga s domenama, nisam znala😐ne vjerujem da se mogu mijenjati zemlje (možda ako se promijeni ip adresa ? Ponekad treba pogledati i u kojoj valuti je najisplativije kupovati . Neke su cure narucivale u svedskim krunama jer im je tako izlazilo povoljnije :D ja sam uglavnom plaćala u eurima ili funtama
2017 01 23
Mislim da te za placanje svakako vode na domenu koja je njima bliza nama i da je to zapravo sve isto. Donedavno je bila valuta u funtama, sad je u eurima, al dode na isto kad se izracuna. Probala, pa vidila.
2017 01 23