Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Irska-Dublin

Poz cure, idem uskoro u Dublin i Bray,ostajem dva tjedna.. Imate mozda neke preporuke gdje otici,sta posjetiti ? ;) ili nekakva iskustva ?
2017 01 23
jooj ja sam davno bila u dublinu, ali mogu ti reć da je precool gradić, obavezno jednu dvije večeri idite na onaj pub crawl, bude super jer vas provedu kroz par klubova/ kafića, poslje možete sami, inače irci su presimpatični i preljubazni ljudi, vrlo lako se skompati... inače parkovi su im prekarsni pogotovo kad je toplo, ljudi sjede po travi i leže, ručaju, jedu.. preforaa ne mogu se sad sjetiti što točno da preporučim, ali gradić je definitivno presuper, ja se svakako planiram vratiti još koji put. uživaj i sretan put!!
2017 01 24
hvalaa puno ! :3
2017 01 25
Evo ja već brojim pola godine u Dublinu, sfalile mi ženske krpičarske teme pa svratila :-P Mogu ti ukratko reci da imas puno besplatnih muzeja, predivnih parkova, pubova..Kad već ideš u Dublin na 2 tjedna bilo bi šteta da ne vidiš i okolicu, posebice Wicklow ( možda se sjetiš scene iz P.S. volim te :") ), Posjetiš belfast Titanic, Giant's Causeway, Hill of Tara i mnogih drugih mjesta, priljepila sm ti linkove pa vidi jednodnevne izlete.. A sad od Dublina ću ti izvojiti Phoenix park, Garden of Remembrance, St. Stephens Green, The National Art Gallery, Museum of National History ( the dead ZOO), South wall lighthouse, i jedan od najljepših muzeja u Europi Chester Beaty Library ( ovo ti je sve za 0 eurića) ;) Imaš Dublin Bikes za rentat, sign upas se i prvih pola h je besplatno. Ostalo pronjuškaj na linkovima ili imaš kakvo pitanje ako mogu odgovorim ako sam tu.. :P
2017 01 31
Aaa hvalaaa ti puno :3
2017 02 02