Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Vikend razgledavanje/šoping

Ima ko zainteresiran za nazovimo garažnu prodaju, zagreb, krpice, i ne krpice.. Povoljno samo da oslobodim ormare. Ideja...
2017 01 24
Načelno nije loša ideja ako imaš prostor. Odredi mjesto i vrijeme unaprijed i oglasi koji put na forumu, FB grupama i sl.
2017 01 24
Imam prostor al nisam mislila na neko veliko oglašavanje, radije na 2put bez nepredledne gužve
2017 01 24
Reci mjesto i vrijeme i eto nas. :D
2017 01 24
Dobra ideja!
2017 01 24
da! super ideja
2017 01 24
nova ideja- više na profilu
2017 01 24
Deder pojasni molimo te
2017 01 25
ma i ja sam valjda luda od takvih ideja. htjela bi se svega jeftino riješit i onda recimo dobijem poruku, upit, za pidžamicu kojoj je cijena 15 kn a u poruci upiti za duljinu nogavice vanjske unutarnje, širina ramena, duljina rukava... joj pa nije to kaput vel 38. lijepo piše pidžamica 1 godina.. nemože bit rukav 55 cm.. jel to neka zeka ili kaj. naj radije bi sve posložila u priv, garažu i biraj--
2017 01 26
Pamella imaš pogrešan stav. Ako ti je teško mjeriti, po meni nemaš ovdje što ni raditi... Ja mjerim i stvari koje poklanjam - zašto bi netko plaćao išta (pa makar i samo slanje ili dolazio po to) ako mu uopće ne odgovara. To puno govori o tome koliko poštuješ svog kupca. Ti bi najrađe novce na računu, a za ostalo te boli uho. Drugo, misliš li ti napraviti tu garažnu ili se samo reklamiraš tek toliko da nam dosađuješ?
2017 01 26