Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Asos vraćanje

Htjela bih vratit tenisice koje su mi stigle iz razloga što su mi premale. E sad, mene zanima je li moguće vraćanje bez Asosove vreće? Npr. da kutiju od tenisice stavim u kutiju od pošte zajedno sa papirom i samo gore stavim naljepnicu sa adresom?
2017 01 26
Da,netreba biti njihova ambalaža ,zovete dhl i oni vam dođu po paket,netko je rekao da oni voze za ASOS
2017 01 26
Nece Dhl..zvala jutros. Treba od Asosa neki broj racuna. Sad cu opet kontaktirat Asos ali sumnjam. Salju mi link za besplatno vracanje preko poste. Ovi u posti ne znaju sto ce stim, zovu dr.postu a ne zna ni ta posta. Cak i da posalju tako ja -posiljatelj nemam dokaz da je poslano. Znaci mozete ostat bez love. Najjednostavnije vratiti im o svom trosku sa pratecim brojem i traziti povrat za robu od Asosa a od paypala postarinu. Iznova stalno pokusavam drukcije al ne ide...Stim da ce meni novac za pt vratiti Asos, jer je njihova greska (Sanja se sjeca vjerujem od jucer).. eto ,:(
2017 01 26
I da..ne treba vreca njihiva, samo racun. Mozete u svoju neku jaku jednobojnu vrecu ili kutiju, samo da je sigurno od raspadanja. Ne morate posti placat kutiju.
2017 01 26
znam da je triki jer ne dobijete potvrdu od pošte, ali funkcionira. dok oni u pošti ne prokuže da bi mogli uzimat te pakete :')
2017 01 26
Preko pošte besplatni povrat funkcionira jako dobro, nisam nijednom imala problem, a nekoliko puta sam vraćala stvari. Ispuniti i isprintati povratnicu, zalijepiti ju na paket i predati ga u poštu. U našoj maloj seoskoj pošti su uzeli bez frke sve pakete prije par mjeseci iako sam prva došla s takvim paketima. Ukoliko djelatnici nisu upoznati, inzistirajte da se raspitaju kod nadređenih. Lp
2017 01 26
Cudno za dhl?renomirana kuca .dostava ima skenere i na te skenere se potpišeš a kurir stavlja naljepnicu skenira paket pred tobom i to bi bilo to . Bas sa ga zakomplicirali ,:(
2017 01 26
da al je đabe! pogotovo ako naručiš krvi broj. u tom slučaju oni ne vrše povrat poštarine.
2017 01 26
Besplatno je i ovo jer imaju ugovor te velike kuće sa dostavom.znaci nece dobiti djevojka povrat jer su joj tene MALE?zavrzlama
2017 01 26
> poleirish: > da al je đabe! pogotovo ako naručiš krvi broj. u tom slučaju oni ne vrše povrat poštarine. Sto ti sad hoces reci?! Jel lazem, izmisljam, sto?! Ajde nazovi neku postu, evo recimo u Osijeku koju zelis pa pitaj znaju li.Nazovi i DHL pa pitaj kako vratiti paket koji je jucer dostavljen, bi li ga htjeli pokupit samo i vratiti. I vrati paypal za pt bez obzira jel ti krivi broj ili te cipela krivo pogledala, a ne asos, citaj sto pisem.
2017 01 26
Sad sam pitala ... ,ASOS po tome nema ugovor sa dhl ,jer da ima bili bi obavezni uzeti povrat .vjerojatno ASOS ima puno dostava i povrata pa rade sa svim kurirskim službama ali samo dostavu po sistemu dogovorene cjene po paketu ali nemaju ugovor sa nijednom .to sam uspjela saznati ali naravno ne znaci da je to 100% točno
2017 01 26
U Dhl-u su mi ponudili da platim vracanje (240kn do 0.5kg lol) pa da mi vrate opet trgovina ili paypal. Ali opet mi je lakse platit 90-ak postom pa cekati nego ovako. Nije bitno, ja cu tako. Ne zelim da se izgubi ili da netko to otudji jer ne znaju sto bi stim vidim. Nije prvi put da sam pitala i isla sam u 4 poste sa isprintanim svim i svaki put isto i vracala sam dosad sigurno 15ak puta da platim i svaki puta sve ok.
2017 01 26
U pošti se ne dobije potvrda da je poslan paket, ali se na stranicama asosa ispunjava obrazac za povrat koji se lijepi na pošiljku i koji ima svoj kod. Taj kod se skenira prilikom predaje u pošti. I dalje na putovanju pošiljke...
2017 01 26
Znaci kad se skine obrazac ima barkod ?po tome bi trebalo imati određenu službu vraćanja ako je taj kod dostupan uvijek ( vjerojatno je to posta ).mjenja se naljepnica sa kodom za svaki grad (skladište u koje paket ulazi)ali kod ostaje isti
2017 01 26
> sonja90: > > poleirish: > > da al je đabe! pogotovo ako naručiš krvi broj. u tom slučaju oni ne vrše povrat poštarine. > Sto ti sad hoces reci?! Jel lazem, izmisljam, sto?! Ajde nazovi neku postu, evo recimo u Osijeku koju zelis pa pitaj znaju li.Nazovi i DHL pa pitaj kako vratiti paket koji je jucer dostavljen, bi li ga htjeli pokupit samo i vratiti. > I vrati paypal za pt bez obzira jel ti krivi broj ili te cipela krivo pogledala, a ne asos, citaj sto pisem. sad vidim da nisam označila autoricu teme. njoj sam se obraćala. naručila je krivi broj tenisica, nije greška asosa. njoj se ne isplati slati putem dhl-a ili plaćati poštarinu. za greške asosa sam upoznata. meni su tako poslali krivi broj sandala još dok nije postojao besplatni povrat i njima se nije isplatilo mane vraćati poštarinu (sandale su bile nekih 8 funti), nego su mi samo još jednom poslali moj broj sandala. ali u krivu si glede paypala. paypal je posrednik i on ti ne vraća nikakav novac. on se pobrine da ako si prevaren da ti vrati iznos koji si uplatio nekoj stranci putem stranice kojom posreduju. ali recimo da ideš na svoju ruku uplaćivati nekome bez da je preko stranice, oni tu ništa ne mogu. isto tako s poštarinom. šta paypal briga koliko si ti platila poštarinu za povrat. nije išla preko sustava paypala.
2017 01 27