Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Domace torbe

Ima li koja Mucca torbu ili Nohaa design?Za ARTelEGO sam cula sa su torbe jako kvalitetne i iscekujem svoju prvu torbu od njih.A sljedeci tjedan planiram uzet Mucca torbu i Nohicu.Pa me zanima da li koja od Vas ima te torbe te da li su zaista kvalitetne?Radje kupim nesto sto je domace,handmade i jos k tome kvalitetno,nego Guess kod koje mi se guma crna na ruckama razvali nakon 5 nosenja!😁
2017 01 26
Meni su lijepe Herman torbe, totalno su posebne i trenutno imam tajnu misiju nabijanja krivnje odredenoj personi koja ce zavrsiti kupovinom iste za iskupljenje o:) Kod nohee me zivcira kaj nemaju javno objavljene cijene nego informacije o kostanju tajno kolaju inboksima, a mucca mi nisu bas lijepog dizajna to sto sam na brzinu pogledala.
2017 01 26
Ni herman nije u vrhu kvalitetom, na moju duboku zalost. Spadam medju one koji kad nalete na torbu koja im je legla, to je cudo, i tada ju zaista nosim dok jednog dana ne vrisne u nenosivo stanje. Svaka mana na materijalu mi bode oci ko zmazane cipele po tudjim nogama. Katastrofa, znam :) Mirna, indigo je cudo ♡ Eto vidis kak smo razliciti, meni ta bejbi blu po apsolutno nicem nije posebna. Ko torba s alija.
2017 01 26
A gle, osim kvalitete startne, puno toga je na vlasniku predmeta. Znamo da ima onih koji torbe bacaju po podu. Sjedne carica u kafic ili javni prijevoz i zvekne torbu na pod kraj sebe ko mrezu s krumpirima. I na sta ta torba moze licit vec nakon prvog nosenja? Ko ne cuva svoje stvari, taj ce razvalit i prst debelu pravu koznu torbu. Ko cuva, izgledat ce mu ko nova i nakon 10g.
2017 01 26
cipe, šta falilo Hermanu??? i ja sam u procesu užicavanja jedne ;-)
2017 01 26
> cipelitza: > A gle, osim kvalitete startne, puno toga je na vlasniku predmeta. Znamo da ima onih koji torbe bacaju po podu. Sjedne carica u kafic ili javni prijevoz i zvekne torbu na pod kraj sebe ko mrezu s krumpirima. I na sta ta torba moze licit vec nakon prvog nosenja? Ko ne cuva svoje stvari, taj ce razvalit i prst debelu pravu koznu torbu. Ko cuva, izgledat ce mu ko nova i nakon 10g. Slazem se.Ja spadam u skupinu onih sto cak i malo pretjeruju sa pazenjem stvari.Smetaju me mrlje,sitne nesavrsenosti sto nitko ne vidi,ja vidim.Da ne spominjem prljavstinu.Uzas.I strasno pazim na sve i sve mi traje godinama.Pa si mislim priustiti nekoliko tih torbica pa da ih imam i 10 godina ako ih cuvam,a i ako su one donekle kvalitetne.
2017 01 26
Hihi,KatarinaSarah, tako i ja vidim ono što nitko ne vidi..... 8-)
2017 01 26
> SilaVila: > Hihi,KatarinaSarah, tako i ja vidim ono što nitko ne vidi..... 8-) Oh to je muka ziva.Ali sto cu!😂 Ali sve zivo ja vidim i najmanja jedva vidljiva sitnica meni ce bolesno smetat,a neki ljudi to nece ni zamjetit
2017 01 26
> mirnaz: > cipe, šta falilo Hermanu??? i ja sam u procesu užicavanja jedne ;-) I mene ovo zanima, trebale bi biti dobre kvalitete?!?
2017 01 26
> LeSock: > Meni su lijepe Herman torbe, totalno su posebne i trenutno imam tajnu misiju nabijanja krivnje odredenoj personi koja ce zavrsiti kupovinom iste za iskupljenje o:) Kako si dijabolična!.:O Lajkam :') :')
2017 01 26
Hjao nisam znala za Herman, simpa su baš:D Trenutno skupljam za Indigicuu<3
2017 01 27
Kako se krecu cijene Indigica?
2017 01 27
> KatarinaSarah: > Kako se krecu cijene Indigica? 200-500 kn, ovisno o velčini.
2017 01 27
> KatarinaSarah: > Ima li koja Mucca torbu ili Nohaa design?Za ARTelEGO sam cula sa su torbe jako kvalitetne i iscekujem svoju prvu torbu od njih.A sljedeci tjedan planiram uzet Mucca torbu i Nohicu.Pa me zanima da li koja od Vas ima te torbe te da li su zaista kvalitetne?Radje kupim nesto sto je domace,handmade i jos k tome kvalitetno,nego Guess kod koje mi se guma crna na ruckama razvali nakon 5 nosenja!😁 Ako volite handmade torbe pogledajte na facebook profil Goga Art. Cura radi super torbe. lp
2017 01 30
> izormara: > > KatarinaSarah: > > Ima li koja Mucca torbu ili Nohaa design?Za ARTelEGO sam cula sa su torbe jako kvalitetne i iscekujem svoju prvu torbu od njih.A sljedeci tjedan planiram uzet Mucca torbu i Nohicu.Pa me zanima da li koja od Vas ima te torbe te da li su zaista kvalitetne?Radje kupim nesto sto je domace,handmade i jos k tome kvalitetno,nego Guess kod koje mi se guma crna na ruckama razvali nakon 5 nosenja!😁 > Ako volite handmade torbe pogledajte na facebook profil Goga Art. Cura radi super torbe. > lp Hvala ti na informaciji,ali nemam facebook.Samo instagram
2017 01 30
1 2