Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Zelena milja

Cure moje, jeste li gledale taj film? Upravo sam ga odgledala na kanalu Fox i to već ne znam po koji put. I svaki put kažem sama sebi da neću više..i uvijek se rasplačem i sva sam prepuna dojmova al jednostavno ne mogu odoljeti. Film mi je genijalan. Vi koje ste ga gledale, kakvi su vaši dojmovi? A vama koje niste, preporuka da ga škicnete i saznate o čemu pričam. 👄
2017 02 04
Gledala par puta i malo mi je naivan. Svaki put pomislim isto...na onom dijelu kad brdoviti crnac rida i ima zgrceno lice, uvijek mi prođe glavom "oh, c'monnnn, malo bolje!!!" Oprosti ali samo mi se eto tako oduvijek činilo za taj film...da je naivan..i da mi nije jasno zašto je toliko legendaran. :") Eto. :|
2017 02 04
Ma je, to si u pravu 😊 al ja ga baš obožavam. Al cijela ta priča, pa želja da pogleda film i pojede domaći kukuruzni kruh...i na kraju kad svi stražari plaču...joooj..to me baš onak posebno dirne. A kaj mogu kad sam plačko 😉👄
2017 02 04
Ja sam taj film gledala kad sam bila mala, nekih 7,8 godina sam imala..nisam ga mogla doziviti nešto posebno al se sjećam da su plakale i mama i sestra. Naziv nikad nisam zaboravila, mogla bih ga i pogledati sad kad imam 20+ 😅
2017 02 04
Film mi je divan, jedan od rijetkih koji me nije razočarao nakon čitanja knjige. Po meni ničeg naivnog nema ni u knjizi, ni u filmu, ni u spomenutom prizoru. Biti će da je stvar u vjerovanju koliko je sve moguće i kako se ništa ne podrazumijeva. To uključuje i očekivanja da veliki crnci nemaju zgrčena lica i ne ridaju kad su duboko potreseni ;)
2017 02 04
Vjerovatno...iako sam prvenstveno mislila na izvedbu glumca. Nisam htjela nikoga uvrijediti. Ukusi, što možemo. :")
2017 02 04
Odličan je, da! Više puta sam ga gledala. U svakom fantastičnom (žanr) filmu ima naivnosti. Mogla bih o oscarovcima stalno tipkati i analizirati... Većinu sam pogledala nebrojeno puta. :)
2017 02 04
Neki dan sam pročitala da je na progamu( nesjecam s kojem )odlučila preskočiti jer svaki put plačem . Jedan od najboljih filmova ikad
2017 02 04
> Sanja8888: > Neki dan sam pročitala da je na progamu( nesjecam s kojem )odlučila preskočiti jer svaki put plačem . > Jedan od najboljih filmova ikad Pored Zelene milje, isti dojam na mene je ostavio i Život je lijep od Roberta Benigni..genijalan je. 😊 A ima ih još na koje tulim kak kišna godina...
2017 02 04
> Winxica: > > > A ima ih još na koje tulim kak kišna godina... Papillon, Carstvo sunca... :,'(
2017 02 04
Vrhunsko ostvarenje, savršeno snimljen film po knjizi ni manje ni vise nego Stephena Kinga. Genijalna gluma, slojevita priča, remek djelo koje spada u mojih top 10. Gledam ga opetovano godinama kao i klasike - Amarcord i Iskupljenje u Shawshanku i uvijek iznova sam jednako ganuta. Tom Hanks briljira kao čovjek zarobljen u moralnoj dilemi na koju nitko od nas nema odgovor. Intrigantno i kompleksno djelo koje budi ono najbolje u nama. Naivnost ne nalazim ni u tragovima. Život duboko proživljen nalazim ). I jedino to mi je bitno.
2017 02 04
> Uljeshura: > > Winxica: > > > > > A ima ih još na koje tulim kak kišna godina... > Papillon, Carstvo sunca... :,'( Christian Bale u dječjim danima, Spielbergovo remek djelo kao i Schindlerova lista. Papillon dakako vrhunski klasik. Kramer vs Kramer (kad smo već kod Dustina), Out of Africa, Braveheart, The english patient (ili ga vole ili im je dosadan, ja sam u prvoj kat.), The bridges of Madison county (jedan od rijetkih filmova koji je znatno bolji od književnog predloška)... I tak... Dalo bi se nabrajati odlične "cmizdravce".
2017 02 04
> wizardica: > Vrhunsko ostvarenje, savršeno snimljen film po knjizi ni manje ni vise nego Stephena Kinga. > Genijalna gluma, slojevita priča, remek djelo koje spada u mojih top 10. Gledam ga opetovano godinama kao i klasike - Amarcord i Iskupljenje u Shawshanku i uvijek iznova sam jednako ganuta. Tom Hanks briljira kao čovjek zarobljen u moralnoj dilemi na koju nitko od nas nema odgovor. > Intrigantno i kompleksno djelo koje budi ono najbolje u nama. Naivnost ne nalazim ni u tragovima. > Život duboko proživljen nalazim ). I jedino to mi je bitno. A što se Shawshanka tiče mislim da sam rekorder. Imam doma neko kolekcijicu filmova čisto da budu pri ruci (za ostale tu su razni programi za on i off line, da ne spominjem sad). Uglavnom, kad se idem malo opustiti i odabrati film prema raspoloženju, The Shawshank redemption je jedan kojeg UVIJEK mogu gledati. I jesam :) Mislim da je on na imdbu prvi po ocjenama. Barem je bio dugo.
2017 02 04
teehee, sve sto si nabrojala je na mojoj listi omiljenih filmova....i svakako Forrest Gump...i Cabaret ,:)
2017 02 04
> wizardica: > teehee, sve sto si nabrojala je na mojoj listi omiljenih filmova....i svakako Forrest Gump...i Cabaret ,:) Naravno i to. Vjerujem da bismo imali slične popise omiljenih. Moj je podulji. Mislim da ne bih mogla izdvojiti broj 1
2017 02 04
1 2