Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tražim žensko društvo u Zadru

Tražim nekoga s kim ću moći popiti kavu, proćakulati, olajavati (vlaje), prođirati i nasmijati se. Žensko sam bez homoseksualnih sklonosti, 29 godina mlada, u dugoj vezi. Sa mnom je sve u redu samo sam povučena i teško sklapam prijateljstva. Ako je tko zainteresiran nek se javi! Razgovor je mukte, a kava košta 7-8 kuna, kako di ! :) p.s. ako sam falila podforum, molim prebacite me!
2017 02 06
Ako ćeš biti u Zagrebu, slobodno se javi i popit ćemo kavicu i prošetati. :-) žao mi je što nisam u Zadru. :-/
2017 02 07
Heeh, tnx. Odem gore povremeno, pa nikad se ne zna. ;)
2017 02 07
A možeš i u Rijeku svratiti :") A kako ja svraćam u Zadar, javiti ću se koji dan ranije da dogovorimo dejt ;) Ima tu dosta Zadranki, možda samo nisu otvorile temu (još).....
2017 02 07
po ovom sam javljanju ne bih rekla da si mirna i povučena...a sa toliko godina trebala bi već imati nekoga od kolegica s kim možeš popiti kavu..bar tako mislim... a ako ne... učlani se u neki fitness centar u Zadru i brzo ćeš steći nekoga za kavicu i društo...moraš se samo malo pokrenuti....eto draga moj dobronamjerni savjet.... ;) ;)
2017 02 07
Gitadevi, e takvi se odgovori traže. :-) Antoneloo, hvala na savjetu, ali ne tražim pishološku procjenu, samo novi način stjecanja prijateljstava. Fitness članstva i taj sh**, been there- done that. I ne bih o tome ovdje raspravljala. Samo tražim ako ima koga za druženje i kavu.
2017 02 07
Znam kako ti je, isti opis samo sto ja imam 21 god i ne volim olajavat bas haha pa bi nekima bila dosadna mozda, umjetnicki sam tip ii nedavno sam doselila u zagreb i znam mi falit to sto sam u slavoniji bila okruzena frendicama...ali pokrenulo se i to kako sam pocela raditi samo ne dovoljno
2017 02 07
Isto sranje, samo Zg.. pa curke javite se :) Iduci put kad sam u Zadru javim se 👆🏻
2017 02 07
Ja isto trazim prijateljicu za druzenje za kave.. u zagrebu. Tu sam se doselila i nikog neznam imam 21 godinu i dosadno mi je. bilo bi puno zabavnije da imam s nekim popit kavu jer tu nemam nikog osim decka :)
2017 03 23
Ja isto trazim prijateljicu za druzenje za kave.. u zagrebu. Tu sam se doselila i nikog neznam imam 21 godinu i dosadno mi je. bilo bi puno zabavnije da imam s nekim popit kavu jer tu nemam nikog osim decka :)
2017 03 23