Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Toplice Slovenija

Cao, moze neka preporuka za toplice u Sloveniji. Iz Rijeke smo. Bila sam u Čatežu, ali sad nam to ne paše, predaleko. Nešto tipa toga, da nema samo jedan bazen i ništa drugo. Hvalaa
2017 02 13
Ako idete s manjom djecom ,mislim da je Čatež ipak najbolji,ovo drugo je sve više manje slično i onda radije gledajte blizinu i cijenu,na crnom jaju bude ok ponuda:)
2017 02 13
Bez djece :) Znam da je Catez predobar, al mozda da i druge toplice vidim. Hvala :)
2017 02 15
Ja sam bila prošle godine u Moravskim Toplicama (Terme 3000, Hotel Livada Prestige) i iskreno ih preporučam! Hotel je divan, usluga fantastična, ima bazen vanjski-unutarnji, wellness oazu, a ako poželiš više bazena samo odeš hodnikom do termi. Nedavno sam bila u Termama Olimia i nisam baš bila prezadovoljna. Za višu cijenu dobila sam lošiji hotel i spa centar mi nije bio nešto. Ako ideš tamo poanta je da budeš baš u hotelu Sotelia i imaš ulaz u wellness Orhidelia, onda bi to bio neki doživljaj, al pripremi $. A put do tamo je katastrofa, izvrti ti se sve u glavi i želucu ;)
2017 02 16
Čula sam da je Bled odličan..iako je malo dalje,ali ima raznih sadržaja po hotelima :)
2017 02 19