Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

H&M webshop naručivanje pomoć :)

Pozdrav, tražim već duže vrijeme posteljinu određenih mjera i našla ju konačno u H&M webshopu (cca 300 kn). Je li netko već naručivao s njihove stranice? Ja nikad nisam pa me zanima kako to ide, ako može koji savjet. U starim člancima na netu od ožujka prošle godine piše da im je poštarina besplatna, no to pretpostavljam da je bila neka promocija? Hvala!
2017 02 14
Nijr besplatna 5 eura je.. regaj se.. skine ti pare sa kartice odmah prilikom narucivanja.. svako malo.imaju neke promocije. Rok dostave je 2 do 5 radnih dana dostavlja dpd.. jedino ak si na otoku onda imas popis kojim danima dpd ide tamo.. regaj se za newsletter i dobijes kod sa 25 posto popusta na 1 artikl.. to je to
2017 02 14
Hvala Zrinkic26 :) Ma pretpostavila sam da je poštarina bila besplatna samo na početku. Piše u jednom članku promotivno za novi webshop. Pet eura je ok poštarina.
2017 02 14
Obavezno se subscribeaj za newsletter, dobijes 25% popusta i cini mi se i besplatnu postarinu! :)
2017 02 14
Besplatna je uz kod za prvu kupovinu, samo se treba registrirati. I 25% off na artikl po želji.
2017 02 14
> laangelina: > Besplatna je uz kod za prvu kupovinu, samo se treba registrirati. I 25% off na artikl po želji. Je istina.. Tamo kod paying ima okvir za dodati taj kod za postrainu i 25 posto jeftinije
2017 02 14
jesu li cijene iste kao u trgovinama..vidila sam npr da djecja duksa kosta 13 eura na webshopu,a u trgovini 80kn
2017 09 04
Nisu iste cijene. Cijene na webshopu su kao u Austriji pretpostavljam, a Hrvatska je malo jeftinija.
2017 09 05
> bora1990: > jesu li cijene iste kao u trgovinama..vidila sam npr da djecja duksa kosta 13 eura na webshopu,a u trgovini 80kn Bok bora1990, ja sam dosta stvari kupila preko webshopa, a znam kupovati i u trgovini. Ima dosta stvari koje su na akciji na webshopu, npr po 10-15 kom., a u trgovini bude uvijek par stvari, bude manje i nisu nikada iste stvari. Ja ako kupujem u trgovini onda idem u Rijeku jer mi je tamo najzgodnije. Znam da sam gledala par stvari i na webshopu i u trgovini i za te stvari koje sam ja gledala... dječja robica... cijene su bile identične.
2017 09 09
> Miss27: > > bora1990: > > jesu li cijene iste kao u trgovinama..vidila sam npr da djecja duksa kosta 13 eura na webshopu,a u trgovini 80kn > Bok bora1990, ja sam dosta stvari kupila preko webshopa, a znam kupovati i u trgovini. Ima dosta stvari koje su na akciji na webshopu, npr po 10-15 kom., a u trgovini bude uvijek par stvari, bude manje i nisu nikada iste stvari. Ja ako kupujem u trgovini onda idem u Rijeku jer mi je tamo najzgodnije. Znam da sam gledala par stvari i na webshopu i u trgovini i za te stvari koje sam ja gledala... dječja robica... cijene su bile identične. Slazem se da zna bit stvari na webu na popustu a u ducanu su na punoj cijeni :) i definitivno je veci izbor na webu, vecina tih stvari nikad ne stigne u trgovine. Ali cijene nisu uvijek identicne, npr stvari koje su kod nas 69,90 kn su u ostalim drzava 9,90 eura(a 69,90 kn je cca 9,32 eura), tako da smo mi jeftiniji za koju kunu zbog tog zaokruzivanja valuta. Najvecu razliku u cijenu sam primjetila kod stvari koje su kod nas 99,90 kn a na webu 14,99 eura :)
2017 09 09
> anas28: > > Miss27: > > > bora1990: > > > jesu li cijene iste kao u trgovinama..vidila sam npr da djecja duksa kosta 13 eura na webshopu,a u trgovini 80kn > > Bok bora1990, ja sam dosta stvari kupila preko webshopa, a znam kupovati i u trgovini. Ima dosta stvari koje su na akciji na webshopu, npr po 10-15 kom., a u trgovini bude uvijek par stvari, bude manje i nisu nikada iste stvari. Ja ako kupujem u trgovini onda idem u Rijeku jer mi je tamo najzgodnije. Znam da sam gledala par stvari i na webshopu i u trgovini i za te stvari koje sam ja gledala... dječja robica... cijene su bile identične. > Slazem se da zna bit stvari na webu na popustu a u ducanu su na punoj cijeni :) i definitivno je veci izbor na webu, vecina tih stvari nikad ne stigne u trgovine. Ali cijene nisu uvijek identicne, npr stvari koje su kod nas 69,90 kn su u ostalim drzava 9,90 eura(a 69,90 kn je cca 9,32 eura), tako da smo mi jeftiniji za koju kunu zbog tog zaokruzivanja valuta. Najvecu razliku u cijenu sam primjetila kod stvari koje su kod nas 99,90 kn a na webu 14,99 eura :) Moguce da su stvari koje sam ja kupovala i gledala u webshopu/ducanu bile ta varijanta 9.90 € i 9.32 €, ali to nisam uzela kao neku razliku... nisam to ni skuzila :) na webshopu su eurici :) a u trgovini kn pa ja to okvirno pretvaram kada pretrazujem nesto :D
2017 09 09