Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

> teehee: > > Cure drage..što vi mislite o ovome? > Mislim da je slučaj prevare (konačno) opisan na sažet, detaljan i pismen način. > S obzirom na optužbe druge strane za "uznemiravanje" ne bi bilo loše možda te screenshotove korespondencije staviti. Trudila sam se opisati na jasan i sažet način, ali zbog ograničenja količine teksta i mog uzbuđenja mislim da sam dosta toga propustila što bi vjerujem upotpunilo sliku o izostanku volje suprotne strane za rješavanjem situacije na primjeren način. Što se tiče screen shotova, uglavnom smo komunicirale preko wattsapp-a i SMS-a, a kako je sve preko mobitela, a poruke u opsegu romana, ne znam koji dio i kako prenijeti da bi se dobio kontinuitet onih bitnih navoda.
2017 02 16
E da, na kraju mi je još napisala ukoliko se ne ispričam za maltretiranje da se neka izvolim nositi sa posljedicama.
2017 02 16
Prema opisanom, mišljenja sam da zaslužuje da joj ovdje zalijepite profil. Ne vidim što je sprečava da vrati torbu dobivenu u zamjeni a svoj škart uzme natrag.
2017 02 16
> LolaZg: > supermamica, pa ne znam da li da ju za sada stavljam na crnu listu i izložim profil ovdje jer u slučaju da napravi povrat onda više nije prevarantica. I ako napravi povrat treba upozoriti druge cime se bavi i da ne ulaze u suradnje s njom. Da je ona htjela ovo ispraviti vec bi to odavno napravila a ne izmisljala a na kraju te i pocela napadati jer napad je najbolja obrana.
2017 02 16
Mislim da je ispipavala svo ovo vrijeme da li ću joj ipak povjerovati (misleći možda da sam blefirala u vezi procjene) A onda koliko daleko sam spremna ići. A naivno je valjda mislila skrivajući osobne podatke da nisam sposobna doći do istih. A što je sprječava? Pa korist! Opipljiva koristi koja se može i fino unovčiti.
2017 02 16
Znači ovako, prvih dana molila sam da mi kaže vrijeme i mjesto za povrat. Nakon što dam shvatila da odugovlačenje nema kraja danas šaljem poruku da mi donose torbu u 18:30h na mjesto gdje smo i prvi put mijenjale (kod mene doma, znači ima moje ime, prezime i adresu- nemam se čega bojati i iza opisa svojih stvari koje prodajem čvrsto stojim). Iza toga dobivam nekoliko poruka punih uvreda, prijetnji u tonu koji definitivno ne daje nadu da će doći do povrata. I sad poruka prije par minuta..da je u fazi uređivanja stana pa traži građevinski materijal i ne može doći u 18:30h, ali mogla bi oko 20h Iz tog razloga ne bih htjela da ju netko tko ovo čita, a ima sličnu osobnost kao ona (a vjerujte puno čudnih likova ovdje ima) obavijesti o ovoj temi pa da se predomisli (ukoliko joj je ovaj put ipak proradio razum) Zato još uvijek ne stavljam link profila..ali prokocka li ovo večeras sutra pravac policija i ovdje link profila i na crnu listu!
2017 02 16
Prvo ste ostavili 2 negativne i onda ih obrisali?
2017 02 16
Blliss, sjetila sam se da sam ostavila negativne i da ćete brzo povezati o kome se radi, s obzirom da mi se žena javila i obećala doći večeras, nisam si htjela ugroziti šansu za povrat u slučaju da ju netko obavijesti prije o ovoj temi. I u prethodnoj poruci opisala sam razlog zašto to ne želim...Nakon što vidim kako će proći ovaj dogovor za večeras ponovit ću ocjene i ostaviti link
2017 02 16
Ok. Recimo da se usrala kao grlica i večeras, u 20 h se nacrta na dogovorenom mjestu. Što sa negativkom kojom bi se upozorilo ostale korisnice na divljanje i vrijeđanje ter prijetnje?
2017 02 16
> corygan: > Ok. Recimo da se usrala kao grlica i večeras, u 20 h se nacrta na dogovorenom mjestu. Što sa negativkom kojom bi se upozorilo ostale korisnice na divljanje i vrijeđanje ter prijetnje? Ostavljam negativnu svejedno jer sam ipak proživjela agoniju ovih dana koju ne želim da netko drugi proživi (bar ne s ovom osobom)
2017 02 16
> LolaZg: > > corygan: > > Ok. Recimo da se usrala kao grlica i večeras, u 20 h se nacrta na dogovorenom mjestu. Što sa negativkom kojom bi se upozorilo ostale korisnice na divljanje i vrijeđanje ter prijetnje? > Ostavljam negativnu svejedno jer sam ipak proživjela agoniju ovih dana koju ne želim da netko drugi proživi (bar ne s ovom osobom) Sve što si napisala ima smisla.
2017 02 16
> LolaZg: > > corygan: > > Ok. Recimo da se usrala kao grlica i večeras, u 20 h se nacrta na dogovorenom mjestu. Što sa negativkom kojom bi se upozorilo ostale korisnice na divljanje i vrijeđanje ter prijetnje? > Ostavljam negativnu svejedno jer sam ipak proživjela agoniju ovih dana koju ne želim da netko drugi proživi (bar ne s ovom osobom) Pametno. Nadam se a će ipak vratiti torbu i da će sve proći dobro.
2017 02 16
Uvaljivanje fejka pod original je prevara. Tvrditi da je original, a znati da je fejk je prevara. Negativna i CL.
2017 02 16
Ja napeto čekam 20 sati i vijest je li žena došla. :) Svjesno je ona fejk uvalila, da je uvjerena da je original, išla bi s tobom do dućana na procjenu samo da dokaže da je u pravu.
2017 02 16
sad je već valjda na putu :D
2017 02 16
1 2 3 4 5 6 ... 12