Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

> LolaZg: > Sutra idem na policiju! > Vjerujem da je ovo ekipi zabavno večeras.. > a kako će se tek policajci sutra zabavljati kad im pokažem 555 poruka u kojima se dvije žene prepiru oko torbice? > Ova je krađa teška par tisuća kuna pa kad na to nadodamo sudske troškove..hm..vidjet ćemo tko će se na kraju smijati.. Malo smo okrenuli na šalu, ali bogme nije smiješno. Dapače, prijavi. Plus, ako se ne varam, bilo je da ti negdje prijeti nečim...Tako da, go for it.
2017 02 16
jel ti se da poslikati to po čemu si skužila da je kopija? Nisam stručnjak, pa me baš zanima u čemu je razlika :)
2017 02 16
Lupila sam joj negativke i stavila ju na CL, a sad vam šaljem i sliku torbe i sliku loga brenda (glavna razlika je u slovu H - kod kopija poprečna crta je na sredini, a kod originala na udaljenosti od 1/4 od vrha) ima tu još puno toga i sve razlike sam našla (a kasnije i potvrdila kod stručnjaka) Radi se o Jimmy Choo torbi, mislim, torba je jako atraktivna i na prvu izgleda kvalitetno i skupo pa sam nažalost nasjela.
2017 02 16
Male nitne nije moguće uloviti fotkom, natpis na njima izgleda jako neuredno i piše JIMM YCHO (y pobjegao na drugu riječ, a fali jedno O) Na drugom mjestu je CH00 (O kao nula) Itd... Aha da .. na originalki je koža ZMIJSKA što već sigurno i sami pretpostavljate to ovdje nije slučaj!
2017 02 16
Uzas!!😡 ... jos jedna potvrde moje odluke da ne kupujem skupe torbe preko ove stranice...iako cesto dodjem u iskusenje :). Imam pitanje, gdje ste dali procjeniti torbu?
2017 02 16
Ovo je poruka koju sam upravo dobila na SMS Ja sam sad gotova sa Ikeom. Molim vas ne brinite...jel vam pase sutra poslje 12h.
2017 02 16
I tako danima... ..red ljubaznosti ...pa red agresije i halucinacija ..pa red obećanja ...pa red prijetnji
2017 02 16
svakako policija. pa tu se radi o nekoliko finih tisućica kuna!
2017 02 16
reci joj da ti i sada paše, da si budna.
2017 02 16
> LolaZg: > Ovo je poruka koju sam upravo dobila na SMS > Ja sam sad gotova sa Ikeom. Molim vas ne brinite...jel vam pase sutra poslje 12h. recite joj da vam paše sad. odmah. zna vam adresu, može bilo kada doći. Ikea, ma daj me naj me.
2017 02 16
> SaraKedavra: > reci joj da ti i sada paše, da si budna. Pa baš.
2017 02 16
> mirnaz: > > LolaZg: > > Ovo je poruka koju sam upravo dobila na SMS > > Ja sam sad gotova sa Ikeom. Molim vas ne brinite...jel vam pase sutra poslje 12h. > recite joj da vam paše sad. odmah. zna vam adresu, može bilo kada doći. Ikea, ma daj me naj me. A valjda je išla u šoping nakon obavljene kupovine.
2017 02 16
Nema smisla Sara, pokušavala sam danima, a onda shvatila da se gušta na tome Kad sam vidjela u zadnjim porukama elemente shizofrenije (znači konstruira priču gdje ja uznemiravam nju i majku i prijetim) shvatila sam da s njom razumnih dogovora nema.
2017 02 16
Pitanjce, sto je njena mater imala za rec u tel sluju.
2017 02 16
Reci joj da ti odgovara sutra u 12:05, da je čekaš ispred kvartovske policijske postaje. Sramota.
2017 02 16
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12