Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

> SaraKedavra: > Reci joj da ti odgovara sutra u 12:05, da je čekaš ispred kvartovske policijske postaje. Sramota. Jok. Ja u 7 na murji. A ona more drito tamo dat izjavu u podne. Izmedju dva reda cigli jelte.
2017 02 16
Koju ste torbu vi njoj poslali u zamjenu?
2017 02 16
> Sanja8888: > Koju ste torbu vi njoj poslali u zamjenu? Imale su primopredaju. Onak. Rolajz na pitanje
2017 02 16
Jadna žena je 1942.godište, mislim da možda nije baš sve pohvatala, ali rekla mi je da stanuje kod nje i da će joj ona reći da sam zvala u vezi torbe, ali najbolje da se s njom čujem. Znači potvrdila mi je njeno prezime i adresu i da je njena kći
2017 02 16
> LolaZg: > Jadna žena je 1942.godište, mislim da možda nije baš sve pohvatala, ali rekla mi je da stanuje kod nje i da će joj ona reći da sam zvala u vezi torbe, ali najbolje da se s njom čujem. > Znači potvrdila mi je njeno prezime i adresu i da je njena kći U prijevodu, nije materi ovo prva takva situacija.
2017 02 16
ma, pustite rasprave. fino na policiju i to je to.
2017 02 16
> mirnaz: > ma, pustite rasprave. fino na policiju i to je to. baš. od ovog vozanja vajde nema. Imala je debelih prilika ispraviti "pogrešku", šoping je bio bitniji. Pih.
2017 02 16
> cipelitza: > > Sanja8888: > > Koju ste torbu vi njoj poslali u zamjenu? > Imale su primopredaju. Onak. Rolajz na pitanje Ma nije cipe ,vidjela je da fali ring a ova ženi rekla povrat sutra,a mozda i je nema veze.I da je zanima me koja je torba (vjerojatno skupa ko sam vrag )isla u zamjenu za kopiju
2017 02 16
screenshot svega i isprintati. Može se pokazati i na mobitelu njima iako vjerujem da im neće to trebati.
2017 02 16
U kakvoj mrtvoj ikei :')
2017 02 16
> cipelitza: > U kakvoj mrtvoj ikei :') Pročitaj postove. Onaj gdje citira sms. U toj Ikei. Ako ozbiljno pitaš :)
2017 02 16
A ne pitaš :) Ne znam, meni se činilo logično... Radovi, Ikea... Pa naivno vjerujem. Okeij T.... Glupsa :)
2017 02 16
Pratim temu, oštećena je stvarno lijepo i razumljivo sročila svoj problem i na pismeni način nas upoznala sa svime što ju je zadesilo. Ali jedna mi stvar ipak nije jasna, ako je primopredaja bila kod nje doma /tako je napisala/ onda mi nikako nije jasno zašto torbu nije odmah malo temeljitije proučila i uočila to slovo H koje ukazuje da je torba fejk kao i nedostatak ringa. Bilo bi mi jasno da je primopredaja bila u gradu, na 5 minuta, iz ruke u ruku, ali u ovim uvjetima imala je dovoljno vremena da torbu pogleda i odmah uoči sve te nedostatke koji ukazuju na fejk torbu, pogotovo ako se radi o vrijednosti koje se mjere u tisućama kuna!!!
2017 02 16
> teehee: > > cipelitza: > > U kakvoj mrtvoj ikei :') > Pročitaj postove. Onaj gdje citira sms. U toj Ikei. > Ako ozbiljno pitaš :) Ni najmanje. Umirem od smijeha na pusenje price o radovima i ikei
2017 02 16
Sa ovom curom je surađivala i moja frendica koja je već dugo na krpicama. Bila je isto neka zavrzlama oko torbe, ne sjećam se točno detalja. Mogu pitati, ali sigurno znam da joj je ovo drugi profil, već je blokirana na jednom. Sjećam se da je spominjala isto kao otvaračica teme , da je mnogo slatkorječiva dok ne proda a onda se stvari počmu okretati u nekom drugom smjeru ...možete kontaktirati adminku i pitati zbog čega je blokirana prvi put. Ako će vam to nešto pomoći ili značiti.
2017 02 16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12