Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Želim otvoriti butik

Pozdrav,ljudi. Zelim otvoriti butik s robom, prostor sam nasla, no ne znam gdje bih mogla uzeti robu na veliko a da je lijepa moderna,suvremena, sto danas cure traze. Ako netko zna,neka javi!
2017 02 17
Nisi li krenula u posao napako? Ne bi li prvo trebala imati dobavljača pa sve ostalo? Većina ide u Kinu ili Tursku. Ako ne možeš, pogledaj etikete robe koja ti se sviđa i traži proizvođače i šalji mailove.
2017 02 17
Možda u Bosni (ukoliko si blizu), ja često odem na koridor ima ih puno koji prodaju baš na veliko....
2017 02 17
Zanima me isključivo Zagreb, to je okvirno sto pricam za prostor,ja sam tu da vas pitam za robu,naravno da se ideja ne moze realizirati bez da nadjem potrebnu robu. Lp 😊
2017 02 17
U Dubravi ima dosta veleprodaja i jedan "hangar" u Jankomiru iza zgrade Zabe. Mozes pogledat dal imaju sto te zanima.
2017 02 18
> s32s32: > U Dubravi ima dosta veleprodaja i jedan "hangar" u Jankomiru iza zgrade Zabe. Mozes pogledat dal imaju sto te zanima. Hvala puno
2017 02 19
cula sam inace da prodaju i u okolici beograda robu jeftino na veliko
2017 02 20
Zna li netko konkretnu veleprodaju u Hrvatskoj, da se ne mora ići van po robu? Nešto konkretnije od "hangara" iza Zabe za one koji nisu iz Zagreba, pa im nije baš zgodno vozati se i tražiti hangare. ;) Neko ime firme, pa da mogu onda pronaći kontakt. Hvala.
2021 01 15
Evo iz prve ruke. Najiplativije ici u Zagreb,odakle god da ste u RH. Tamo svi idu po robu. Imate dubravu,konretno Filip i Leo za torbe,SuperStar za haljine i obleku,Palića za doljni veš. Dalje imate Jankomir i žitnjak. Ako se odlucite kad se granice otvore možete ići i u Budimpeštu. Puno jeftinija nabavka od zg. Više izbora. Ako ozbiljno idete u ovaj posao,informirajte se gdje su sve nabavke u Budapest.
2021 04 02