Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Njegova mama me ne voli

> sanjaurban: > draga, na temelju čega je njegova mama odlučila da te ne voli? nisam to baš razumjela.. nije imala razloga uopce..vidila je sliku i zakljucila da sam zla i to je to...nije me upoznala nit vidjela s njim da bi mogla donijet zakljucak iz neceg. aa to sta sam napisala da je problematican bilo je u trenutku, nisam mislila da jos uvijek radi probleme neke nego opcenito da ga ona smatra takvim..samo se nisam dobro izrazila Al hvala vam..neki su mi komentari stvarno pomogli :) :)
2017 02 18
pa i nije neka mama koja bi mogla poslužiti za primjer drugima možda ti se još bude ispričavala kad te bolje upozna bitno je samo da se ne zamaraš tim komentarom i da živiš svoj život vrijeme će pokazati tko je kakav
2017 02 18
> sanjaurban: > draga, na temelju čega je njegova mama odlučila da te ne voli? nisam to baš razumjela.. Na temelju ničega, žena ne voli nikoga, pa čak ni sebe. To su takve osobe, moja svekrva me nije ni vidjela već me nije htjela jer je bolesna u mozak, želi sina samo za sebe i gotovo, ne može to netko normalan razumjeti ako ne prođe taj doslovce pakao! Kad smo se vjenčali nije htjela doći, mužu isto nije dala. Poslala je sinu telegram "sine primi moje sućut" ! Mada je to bilo davno, ne mogu zaboraviti toliku bolesnu sebičnost! :@
2017 02 18
Sa 23 god to su jos djeca pogotovo muski.. doduse oni su djeca stalno.
2017 02 18
> zakrpa: > > sanjaurban: > > draga, na temelju čega je njegova mama odlučila da te ne voli? nisam to baš razumjela.. > Na temelju ničega, žena ne voli nikoga, pa čak ni sebe. To su takve osobe, moja svekrva me nije ni vidjela već me nije htjela jer je bolesna u mozak, želi sina samo za sebe i gotovo, ne može to netko normalan razumjeti ako ne prođe taj doslovce pakao! Kad smo se vjenčali nije htjela doći, mužu isto nije dala. Poslala je sinu telegram "sine primi moje sućut" ! Mada je to bilo davno, ne mogu zaboraviti toliku bolesnu sebičnost! :@ O boze sokirama sam . Nenznam sta je to sa mamama i muskom djecom.. opsesija neka.. ovo je bas zlocesto sa telegramom
2017 02 18
> Zrinkic26: > Sa 23 god to su jos djeca pogotovo muski.. doduse oni su djeca stalno. Ostanu djeca do kraja ! To ja tvrdim iz svog iskustva,nikada ne odrastu, ili sam ja bila ta koja je odabrala krivog, takvi mi je i sin, davno je trebao odrasti, na moju žalost nije....nema pomaka. Ista meta isto odstojanje! Muški rod ? Sigurno ima i dobrih , odgovornih ali ja ih ne poznajem!
2017 02 18
> zakrpa: > > Zrinkic26: > > Sa 23 god to su jos djeca pogotovo muski.. doduse oni su djeca stalno. > Ostanu djeca do kraja ! To ja tvrdim iz svog iskustva,nikada ne odrastu, ili sam ja bila ta koja je odabrala krivog, takvi mi je i sin, davno je trebao odrasti, na moju žalost nije....nema pomaka. Ista meta isto odstojanje! Muški rod ? Sigurno ima i dobrih , odgovornih ali ja ih ne poznajem! A jadna.. krv nije voda bit ce na cacu..pa kak ih ne odgojite? Il se to ne da odgojit?
2017 02 18
Ja sam mislila da takve svekrve postoje samo u filmovima :o
2017 02 19
> Sanja8888: > Ja sam mislila da takve svekrve postoje samo u filmovima :o Meni je majka od bivseg rekla da me mrzi jer nisam hercegovka kao oni.. da nisam cula na vlastite usi ne bi vjerovala😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017 02 19
> Zrinkic26: > > Sanja8888: > > Ja sam mislila da takve svekrve postoje samo u filmovima :o > Meni je majka od bivseg rekla da me mrzi jer nisam hercegovka kao oni.. da nisam cula na vlastite usi ne bi vjerovala To vjerujem ,ali ovo sto je zakrpa napisala mi je znanstvena fantastika :(
2017 02 19
Nema odgoj veze sa tim. Djeca dok su mala već se može vidjeti kakva će biti kada odrastu. Rođenjem donosimo na ovaj svijet sve karakteristike koje pomalo dobivamo formirajući se u odrasle ljude. Geni, geni su glavni faktor! Bavila sam se 20 godina Astrologijom i ta divna ne priznata znanost može dati mnogobrojne odgovore. Na žalost mnogi je zlorabe zbog love i sebe nakon samo jedne godine nazovu vrhunskim astrologom skidajući podatke sa neta., ima ih i ovdje. U moje vrijeme sve se radilo ručno u tome je bitna razlika. to koliko se treba učiti nije dovoljan jedan život. Jedino ću potvrditi da smo sasvim sigurno rođeni sa određenom sudbinom koju nam je dao Bog i on nas vodi kroz sve loše i dobre stvari u životu. Bog zna sve, vezano za to ostavila sam se tumačenja Natalne karte. Ukratko svaka je različita jednako kao i mi i može poslužiti kao savjet, ali sudbini ne može se suprostaviti nitko. Sve što je loše , pretvara se u dobro, stoga treba biti hrabar i kročiti Bogom danim stazama "bez straha" biti pošten, odgovoran i častan. Za to sam spremna i umrijeti. Malo je sretnih ljudi, sreća je u nama samima, samo je trebamo znati prepoznati. E sad da li sam fulala temu? Ne nisam sve je to povezano. Treba širiti ljubav i dobrotu, micati se od negativnosti, činiti dobra djela, budući dobra markirana odjeća, čovjeka ne čine nužno čovječnim! <3 <3 <3
2017 02 19
> Sanja8888: > > Zrinkic26: > > > Sanja8888: > > > Ja sam mislila da takve svekrve postoje samo u filmovima :o > > Meni je majka od bivseg rekla da me mrzi jer nisam hercegovka kao oni.. da nisam cula na vlastite usi ne bi vjerovala > To vjerujem ,ali ovo sto je zakrpa napisala mi je znanstvena fantastika :( Nije to ništa, dva dana prije vjenčanja u samom centru Splita udarila me je torbom iz 60-tih koje imaju tvrdo dno i općenito su tvrde., nakon toga me je gurnula na staklo izloga, imala sam dugu crnu kosu, sva je bila crvena od krvi, gle priredila mi je toliko zla da je za to naći režisera film bi dobio najveću nagradu. Ja sam imala 18 godina i 4 dana , muž mi je bio 10 godina stariji. Život mi je toliko misteriozan, da ni sam ne mogu vjerovati. Bez obzira na sve u duši sam beskrajno sretna žena, nikada nisam bila takva. Za samo malo dana napuniti ću 65 godina. Svečano se pripremam za ulazak u zlatno doba svoga života. Nisam uspjela kupiti naravno povoljno mikrofon, za laptop...tko zna možda i hoću! :")
2017 02 19
Onda mamin sin i nije tako los ispao bez obzira na svoju mater?da tada se sve podnosilo,za ljubav su se čuda radila ,sami protiv svih .danas da te svekrva mazne torbom tako da te ozljedi zavrsila bi u istražnom na mjesec dana sigurno .razlika od 10 godina danas i nije nesto,vjerujem da vam nije bilo lako onda
2017 02 19
Bio je tako lijep, ma isti Omar Šarif , ja mlada , totalno sam sam se zaljubila u njegov izgled", budući sam bila stvarno jako lijepa što baš nije dobro., u tadašnje vrijeme on je već bio stari momak. Budući mu je mu je majka istjerala dotadašnju djevojku, koja je nakon toga otišla u Njemačku. Hodali smo kratko zaprosio me je i ušla sam u brak koji je bio" totalan mrak"....Ludnica! Stalno je bio kod mame i vračao se totalno drugačiji, napet, nervozan, vadio je pisma koja mu je slala na posao, pisala je da sam sa drugim dok on radi i potpisivala se kao "dobar prijatelj"
2017 02 19
😂😁😃😐😮😯😂
2017 02 19