Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Posao hostese

Pozz cure, Zna li netko neku dobru agenciju za hostese u Zagrebu koja se bavi uglavnom noćnim promocijama po klubovima ili na eventima? Studentica sam pa bi mi to više pasalo od dnevnih zbog deficita vremena. Dakle, bitno mi je da isplaćuju na vrijeme i da satnica nije očajna. Hvala unaprijed!
2017 02 20
mi kad smo za firmu trebali hostese onda smo radili sa firmom Promoteka...vidi kod njih
2017 02 20
BrandKarma Toplo preporucam, najbolja agencija za koju sam radila i radim trenutno. Ulazu u edukaciju cura jako puno.
2017 02 20
Ne znam Brand karma kakvi su sad, ali prije su im isplate kasnile po 6 mjeseci tako da se raspitaj. Imas na fejsu grupe razno razne, samo upiši hostese i učlani se u svaku koju ti izbaci. Za zagreb se non stop traže cure. I bolje ti je raditi direktno za klub da nakon večeri dobiješ novce na ruke nego da se natežeš s agencijama oko isplate..
2017 02 20
Ako želiš, možeš mi se javiti preko poruke da ti pošaljem pristupnicu za super agenciju, radim 5 godina za njih :)
2017 02 20
BrandKarma uredno isplacuje curama. To jr mozda bilo prije...
2017 02 21