Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Selidba u Svedsku,curke pomoc!

Pozdrav cure,zene,majke... Trebala bih od Vas pomoc... Dakle ovako... Muz je otisao pred tjedan dana raditi u Svedsku,ali tesko mu je biti odvojen od djece i od mene. Imamo 2 sina u dobi od 2 i 4 godine. I sada on planira da cim se on malo bolje snadje odmah krene traziti stan za nas da i mi doselimo. Ja ovdje imam stan koji mi je djed ostavio i u kojeg bi ako zbilja odemo stavila podstanare jer mi je zao prodavati (nekretnina je nekretnina) a i danas sutra uvijek se imam gdje vratiti. No mene zanima sta bi sve od papira trebala ovdje skupiti i sta sve trebam napraviti kako bi preselila tamo? Deckici imaju vec osobne tako da sto se toga tice nije problem. Zanima me sta mi sve od dokumenata treba pa ako netko zna sve da mi napise da ne trazim po Google jer pola pise pola ne... Hvala svima unaprijed! <3 <3 <3
2017 02 22
Kako znas sto pise na Googleu ako ne trazis? Sigurno postoji informacija kao i obrasci za print na sluzbenim stranicama, kao i za svaku drugu drzavu.
2017 02 22
Druga opcija je otici u njihovu ambasadu ili konzulat.
2017 02 22
Pozdrav zato jer sam trazila vec po Google zato sam i htjela pitati nekoga ovdje ako zna iz prve ruke da mi kaze. Jer i vecinu stvari negdje nadjem procitam pa onda doznam jos nesto zato bi voljela da mi netko kompletno sve napise da znam. Hvala na ovom kontaktu.
2017 02 22
> AnDra411: > Druga opcija je otici u njihovu ambasadu ili konzulat. Onak. Da. Ak joj ambasada ne veli iz prve ruke onda ne znam.
2017 02 22
Nema na cemu, nekako iskreno sumnjam da netko tko si je radio dokumente za Svedsku provodi vrijeme na Krpicama. Mozda i da, ali na nekim svedskim. Mozda preko grupe na fejsu "Idemo u Svedsku"... prije.
2017 02 22
> AnDra411: > Nema na cemu, nekako iskreno sumnjam da netko tko si je radio dokumente za Svedsku provodi vrijeme na Krpicama. Mozda i da, ali na nekim svedskim. > Mozda preko grupe na fejsu "Idemo u Svedsku"... prije. Hvala svakako cu zvati ovaj kontakt broj. Lp
2017 02 22
> AnDra411: > Nema na cemu, nekako iskreno sumnjam da netko tko si je radio dokumente za Svedsku provodi vrijeme na Krpicama. Mozda i da, ali na nekim svedskim. > Mozda preko grupe na fejsu "Idemo u Svedsku"... prije. Hvala svakako cu zvati ovaj kontakt broj. Lp
2017 02 22
Ja se ponekad pitam...
2017 02 23
...muž ti je gore a ti ovdje postavljaš pitanja....pa zar nije logično da se on raspita tamo iz prve ruke....svašta....
2017 02 25
> sovica8: > ...muž ti je gore a ti ovdje postavljaš pitanja....pa zar nije logično da se on raspita tamo iz prve ruke....svašta.... A zasto postoji forum? Imam pravo postavljati pitanja gdje god zelim a vi ako ne mozete pomoci s nekom korisnom informacijom ne morate ni komentirati... Lp
2017 02 26
Bila u Svedskoj 9 mjeseci 😀 Ugl bit vam je dobit PN, a mislim da vi i djeca dobivate preko muza. Imate i grupu na fejsu Idemo u Svedsku i tamo imate sve potrebne podatke kako sto i gdje
2017 03 03
> Matejica92: > Bila u Svedskoj 9 mjeseci 😀 > Ugl bit vam je dobit PN, a mislim da vi i djeca dobivate preko muza. > Imate i grupu na fejsu Idemo u Svedsku i tamo imate sve potrebne podatke kako sto i gdje Hvala Vam puno ;)
2017 03 03