Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuka pudera :)

Hej curke! :") Trebala bih preporuku nekog dobrog pudera (imam normalnu kozu, nije ni masna ni presuha). Nemam bas iskustva s puderima jer koristim bb kreme, ali htjela bih si kupiti neki puder za neke posebnije prilike :P Koji se vama pokazao kao dobar i dugotrajan? 8-)
2017 02 23
Najbolji Revlon colorstay po pitanju svega :)
2017 02 23
Douglas Age-Defense Foundation - ultra je lagan i zato mi je super, dugo sam koristila od Max Factora ali mi je pretežak za svaki dan..
2017 02 23
l'oreal infallible 24h matte foundation, meni je odličan, prije obvezno stavim niveinu hidratantnu kremu za lice i onda se lijepo stopi :D
2017 02 23
Meni najbolje odgovara Revlon Photoready.
2017 02 23
Vichy Dermablend (normalni, bez onog gdje piše 3 D)- prekriva svaku mrljicu, duuugo traje, iza njega je Revlon colorstay...sretno
2017 02 23
catrice nude illusion ili hd, cijena pristupacna, a odlican :)
2017 02 23
> Ellaa21: > Najbolji Revlon colorstay po pitanju svega :) Gdje ga ima za kupit?
2017 02 23
L'Oreal true match
2017 02 23
> Zrinkic26: > > Ellaa21: > > Najbolji Revlon colorstay po pitanju svega :) > Gdje ga ima za kupit? Muller
2017 02 23
Vichy Dermablend & Revlon Colorstay - D E F I N I T I V N O! :D *Ako ne voliš teže pudere, onda ipak probaj Burjois Healthymix :")
2017 02 23
> Bella89: > > Zrinkic26: > > > Ellaa21: > > > Najbolji Revlon colorstay po pitanju svega :) > > Gdje ga ima za kupit? > Muller Nemamo to ;( hvala
2017 02 23
cure meni treba isto pomoc sa puderom. totalni sam antitalent sa puderima, podlogama... koristim cc kremu, za dnevni look sam skroz zadovoljna, ali nije mi djava da mira i ja si kupim puder catrice hd liquid coverage foundation, mattifying.kad sam ga probala na ruci u drogeriji ja super sve zadovoljna, ali kad sam ga kuci namazala katastrofa, lice mi je izgledalo ko kad zemlja popuca za vrime suse. imate li kakav savjet sta kako stavit koju podlogu ili nesto da to bolje izgleda, da mi ne propadne tako stojeci u kutu ,:(
2017 02 23
Bourjois healthy mix definitvno jedan od boljih
2017 02 23
> HeidiArwain: > cure meni treba isto pomoc sa puderom. totalni sam antitalent sa puderima, podlogama... > koristim cc kremu, za dnevni look sam skroz zadovoljna, ali nije mi djava da mira i ja si kupim puder catrice hd liquid coverage foundation, mattifying.kad sam ga probala na ruci u drogeriji ja super sve zadovoljna, ali kad sam ga kuci namazala katastrofa, lice mi je izgledalo ko kad zemlja popuca za vrime suse. imate li kakav savjet sta kako stavit koju podlogu ili nesto da to bolje izgleda, da mi ne propadne tako stojeci u kutu ,:( Ja sam ga također kupila ali meni bas dobro izgleda na licu, valjda nemamo istu kožu Ako ti izgleda predugo koza probaj prije njega staviti meku hidratantnu kremu Imas i primere za prije pudera ali mislim da ce ti oni samo dodatno isušiti kožu
2017 02 23
1 2