Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica/prevarant..Tomislav Žerjav

Drage cure Dotična osoba me prevarila za 365kn, a pretraživanjem po krpicama našla sam nas nekoliko koje su prevarene od iste osobe... Isti je modus djelovanja dotične osobe. Prvo, nepismena je...a nakon uplate danima tvrdi da je poslao/poslala paket koji nikako ne stiže. Odlučila sam otvoriti novu temu kako bi barem pokušali stati na kraj ovome... Ja sam za opciju policije Javite se...
2017 02 23
Tragično i drastično se uvećava broj prevarenih, odnosno raste broj prevaranata sa pedigreom "lopova" . U pravu si udružite se i na policiju, nema druge opcije.
2017 02 23
izgleda da ne postoje rješenja, mene do sada nitko nije prevrio, a to ne znači i da neće--
2017 02 23
Nevjerojatno, zaista.. Toliko prevaranata u zadnje vrijeme da nije niti čudno ako se poštene krpičarke ne usude dati povjerenje nekome s kime do sada nisu radile. A za što...za par desetaka kuna :( Baš sramota.
2017 02 23
nisam do sada bila prevarena, koji put sam poslala podatke jer je takav bio dogovor a nakon toga nisam više dobivala odgovore, ali ako se netko htio i okoristit mojim podacima mogao je sam vidjet moju sliku na fejsu. ako je to nekome zabavno, neka. ali nije mi jasmo kako povjeruješ da ti je netko uplatio novac recimo 150 kn a da ne provjeriš na računu? i pošalješ robu na povjerenje? sad se bar može doma sa kompa vidjet tko ti je i koliko uplatio. kada vidiš uplatu šalješ, ne prije. drugo je kada uplatiš a ne stigne ništa
2017 02 23
Mene taj htio zeznut za 150kn mislim da je bio profil baric55 Htjela sam kupiti Adidas trenirku ali sam skuzila da mulja kad je rekao da mu umjesto za pt uplatim bon za mob
2017 02 23
> Pamella222: > nisam do sada bila prevarena, koji put sam poslala podatke jer je takav bio dogovor a nakon toga nisam više dobivala odgovore, ali ako se netko htio i okoristit mojim podacima mogao je sam vidjet moju sliku na fejsu. ako je to nekome zabavno, neka. ali nije mi jasmo kako povjeruješ da ti je netko uplatio novac recimo 150 kn a da ne provjeriš na računu? i pošalješ robu na povjerenje? sad se bar može doma sa kompa vidjet tko ti je i koliko uplatio. kada vidiš uplatu šalješ, ne prije. drugo je kada uplatiš a ne stigne ništa Pamella, cini mi se da si reagirala na moj komentar na crnoj listi u vezi nekog drugog (1. na linku). Žerjava sam komentirala u 4. postu na toj stranici. Ova prva priča je malo složenija da ju sad banaliziramo. Žerjav prima uplate za koje ne šalje artikle.
2017 02 23
> Pamella222: koji put sam poslala podatke jer je takav bio dogovor a nakon toga nisam više dobivala odgovore, ali ako se netko htio i okoristit mojim podacima mogao je sam vidjet moju sliku na fejsu. ako je to nekome zabavno, neka. Nek bar lajkaju profilnu onda :D
2017 02 23
Možda nisam u pravu,ali treba proučiti i povratne i kupovati od provjerenih..... Ponekad se da i iz komunikacije nanjušiti da osoba mulja.....kao što sam ja jednu kupilicu ovih dana skužila jer je hitno htjela da joj pošaljem artikl,nakon nekoliko mojih pitanja se povukla....
2017 02 23
Obavezno na murju. Brkin modus operandi.
2017 02 23
> cipelitza: > Obavezno na murju. Brkin modus operandi. Što je na kraju ikad bilo s njim? Jel to u zatvoru?
2017 02 23
to je i bila moja ideja...zaista ne mogu vjerovati da bi se netko upuštao u ovakvo nešto za par stotina kuna...ako misli da smo mi budale koje neće reagirati jer su eto mali iznosi, grdno se vara...eto meni je i 100kn važan iznos jer eto i za tih 100k moram se naraditi, nije da skupljam novce po cesti Isto tako, moram priznati da mi nisu jasni niti administratori?! Žašto ne reagiraju ako vide da se stalno iznova vrte ista imena tj isti prevaranti....koji narušavaju povjerenje bez kojih ne bi niti bilo krpica...sve mi sudjelujemo u kupi/prodaj ili razmjeni na temelju povjerenja kojeg imamo jedna u drugu
2017 02 24
I hvala hanami na informacijama o drugim prevarenim curkama, hvala draga:)
2017 02 24
Stasha nema na čemu :) > Isto tako, moram priznati da mi nisu jasni niti administratori?! Žašto ne reagiraju ako vide da se stalno iznova vrte ista imena tj isti prevaranti....koji narušavaju povjerenje bez kojih ne bi niti bilo krpica...sve mi sudjelujemo u kupi/prodaj ili razmjeni na temelju povjerenja kojeg imamo jedna u drugu Nažalost ne mogu ih spriječiti da otvaraju nove profile jer se ne registriramo s osobnim podacima (npr. OIB-om, iako ni to ne bi puno pomoglo), a k tome su nam IP adrese velikom većinom promjenjive pa ne mogu niti tako nekoga trajno blokirati. Stoga nam ne preostaje ništa drugo nego biti na oprezu, provjeravati crnu listu prije uplate i prijavljivati policiji ako i dođe do prevare.
2017 02 25