Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

doktorica .....

Zelim dati u javnost i nadam se da ce se i drugi sa slicnim iskustvom javiti. Moram reci da je zalosno da ljudi iz Stare Gradiske dozvoljavaju da se lijecnica dr. Roberta Sisic odnosi prema svojim pacijentima gore nego kao prema "stoci". Sustavno MALTRETIRA pacijente, a u nekoliko navrata je radila u AKOHOLIZIRANOM stanju. Ovo sad ide i na zid PREMIJERA ili MINISTRA ZDRAVSTVA (gdje god bude moguce)!!!! Iznijet cu svoj primjer, a znam da ima mnogo takvih. Ne razumijem zasto se ljudi boje progovoriti javno i kontaktirati institucije. 1. Osnovna kultura - gotovo uvijek kad dodjete pitanje - zasto ste dosli? Redovito POVISEN ton s PROVOKACIJAMA u rukavicama. 2. U dva navrata nije mi dala uputnice za sve potrebne nalaze koji je odredio "SPECIJALIST". Kad kazete onda vam kaze zasto vi citate VLASTITE nalaze. ONA je ta koja cita!!!! 3. Za vrijeme radnog vremena bez najave (odredjeno vrijeme pauze koje bi trebalo biti na vidljivom mjestu NE POSTOJI). U vise navrata sam dosla, a gdja je upravo odsetala do svog stana i sl. Radno vrijeme od 13h, lijecnica dolazi oko 16h. Pacijenti pitaju ZASTO postoji RADNO VRIJEME koje SE NE POSTUJE? U vise navrata, radno vrijeme je promijenjeno u zadnji tren. Osobno stanujem 5 min od navedene zdravstvene ustanove, ali ljudi koji putuju autobusima nisu jednom dosli na zatvorena vrata. Danas, dana 22.2.217 ostavljam dijete na cuvanje suprugu za vrijeme njegove pauze, odlazim lijecnici koje NEMA (za vrijeme redovnog radnog vremena).
2017 02 24
Vracam se za sat vremena s djetetom, dr. Roberta Sisic mi govori da slijedeci put kad dodjem ostavim dijete na cuvanju. S KOJIM PRAVOM lijecnica meni govori da je NE DOLAZIM s djetetom, koje NEMAM kome ostaviti na cuvanje (Stara Gradiska nema vrtic). Govori da lijecnik moze birati pacijenta, kao i pacijent lijecnika, sto je u redu. No nije u redu biti DRZAK I BEZOBRAZAN prema pacijentu. Prije nekoliko mjeseci, KONTAKTIRAM DRUGU LIJECNICU u svrhu PROMJENE LIJECNIKA. Doticna lijecnica (koju necu imenovati) mi u POVJERENJU govori kako me NE ZELI primiti iako ima mjesta, jer se BOJI REAKCIJE DR. ROBERTE SISIC!!! TKO STITI DR. ROBERTU SISIC I ZASTO JOJ JE DOZVOLJENO TAKVO NEDOLICNO PONASANJE????
2017 02 24
što vi mislite o ovome,ima li sličnih iskustava netko? ovo nije moje iskustvo,ja tu doktoricu volim otkako sam bila dijete,i doktorica je za medelju što se mene tiče,jer sve koje su je nekada došle zamjeniti,su me znale zavuči po 1-2 tjedna jer ne odrede dobru dijagnozu
2017 02 24
Moja doktorica radi od sedam, a u pol devet dolazi na posao, a u rukama vrecice s placa... 😕.... nazalost nemam se gdje drugdje prebaciti, ipak mi je blizu, a sto se tice dijagnistike ne znam jer hvala bogu nemam zdravstvenih poteskoca pa nisam cesto kod nje.... a ovo da vasa dolazi alkoholizirana na posao - to mi je ko Alan Ford - ne znam dal bi se covjek smijao ili plakao... 🤣
2017 02 24
> Vanja7788: > što vi mislite o ovome,ima li sličnih iskustava netko? > ovo nije moje iskustvo,ja tu doktoricu volim otkako sam bila dijete,i doktorica je za medelju što se mene tiče,jer sve koje su je nekada došle zamjeniti,su me znale zavuči po 1-2 tjedna jer ne odrede dobru dijagnozu Ne razumijem ovo zadnje, šta znači da to nije vaše iskustvo? Ili ja nešto nisam shvatila?!
2017 02 24
Ni ja ne razumin.Nego čije je iskustvo ako nije tvoje iskustvo??
2017 02 24
> Vanja7788: > Vracam se za sat vremena s djetetom, dr. Roberta Sisic mi govori da slijedeci put kad dodjem ostavim dijete na cuvanju. S KOJIM PRAVOM lijecnica meni govori da je NE DOLAZIM s djetetom, koje NEMAM kome ostaviti na cuvanje (Stara Gradiska nema vrtic). > Govori da lijecnik moze birati pacijenta, kao i pacijent lijecnika, sto je u redu. No nije u redu biti DRZAK I BEZOBRAZAN prema pacijentu. > Prije nekoliko mjeseci, KONTAKTIRAM DRUGU LIJECNICU u svrhu PROMJENE LIJECNIKA. > Doticna lijecnica (koju necu imenovati) mi u POVJERENJU govori kako me NE ZELI primiti iako ima mjesta, jer se BOJI REAKCIJE DR. ROBERTE SISIC!!! > TKO STITI DR. ROBERTU SISIC I ZASTO JOJ JE DOZVOLJENO TAKVO NEDOLICNO PONASANJE???? A da ju prijaviš liječničkoj komori? Šta ti vrijedi objavljivati na krpicama?Ili na "zid" ?? Na zid na fejsu?
2017 02 24
> imampmsnonstop: > Ni ja ne razumin.Nego čije je iskustvo ako nije tvoje iskustvo?? A dobro, mislila sam da sam nešto propustila. Gore piše sve protiv doktorice, a onda u trećem komentaru stoji da ona tu doktoricu voli. Ako je voli, zašto onda dozvoljava da ju netko blati preko njezinog profila. Baš čudno, ali čekajmo uvodničarku da nam objasni. Inače i ja sam imala takvu doktoricu, koja je kasnila, dugo pričala sa pacijentima ili na telefonu, ali i kad je kasnila, nikada nikoga nije poslala van iz čekaone. Svih je primila i pregledala, i ostala koliko god je trebalo. Očito ta doktorica iz gore predstavljene priče ima nekih privatnih problema, a možda i psihičkih. Ne znam, ne volim osuđivati nikoga, treba vidjeti srž problema i pomoći tamo gdje se može. Ja sam svakako za mirnije rješavanje problema, a javni linč može, ali nakon stvarnih dokaza, a tu su pacijenti navedene doktorice koji se moraju složiti i poduzeti korake. Meni smeta takvo ponašanje ne samo u zdravstvenim ustanovama, nego i u svim ostalim državnim ustanovama. Mislim da naša država mora početi poduzimati korake kako riješiti sve te nagomilane probleme. <dešava se svašta, evo čitam forum, od seksualnih maltretiranja do kršenja hipokratove zakletve. Evo, mi narod biramo naše predstavnike u saboru, pa možda da se počnemo osviještavati i zauzimati se za sebe i svoja prava.
2017 02 24
> Nensi1506: > > imampmsnonstop: > > Ni ja ne razumin.Nego čije je iskustvo ako nije tvoje iskustvo?? > A dobro, mislila sam da sam nešto propustila. Gore piše sve protiv doktorice, a onda u trećem komentaru stoji da ona tu doktoricu voli. Ako je voli, zašto onda dozvoljava da ju netko blati preko njezinog profila. Baš čudno, ali čekajmo uvodničarku da nam objasni. Pa isto tako je napisala u trećem postu da to nije njeno iskustvo. Kopirala je vjerojatno odnekud.
2017 02 24
Onda je trebala to odma navest u startu da je iskopirala tuđe mišljenje i stav.Nekome je doktorica možda odlična jer nije bolestan pa je rjetko posjećuje :')
2017 02 25
Pa napisala sam,"ovo nije moje iskustvo"
2017 02 26
A ne znam jednim djelom žena koja je napisala je upravu za neke stvari što se tiče doktorice,znam još iz drugih priča,ali meni je doktorica super(znam ju i privatno i poslovno) I ja sam se naljutila par puta zbog kašnjena na posao,ali sam joj to rekla u lice,na što mi ona nije napravila neku scenu tj. više sam ju ja napravila a doktorica smirila(ja bila nervozna zbog bolesti) Ne znam,bilo bi mi žao da dobije otkaz i da ode,jer žena stvarno ima iskustva zna postaviti dijagnozu kako treba,sretala se sa svim i svačim,zna uputiti i savjetovati čovjeka Ali opet mislim da većina bolesnika koji dolaze kod nje sami sebi postavljaju dijagnozu+nervozni,svako bi poludio ,kakih njj svakakih pacijenata dolazi zato pitam,imali tko kakvo slično iskustvo,nismo valjda jedini koji smo u problemu Jer osoba koja je ono napisala sve,napravila je cijelu dramu,
2017 02 26
Ja sam inače takva,da volim sagledati situaciju pa onda nešto pametno reći,a ne da kažem pa da bezveze kažem,volim razmisliti pa reći,svi traže moje mišljenje da na facebooku ostavim svoje mišljenje komentar na cijelu strku,ali stvarno nisam pametna,mnogi bi se uvrijedili kada bi realno iznjela svoje mišljenje i stavove Jer baš unazad par godina kada sam iznosila i za mnoge druge naše probleme u našem mjestu,dobro pa me nisu kamenovali,istina boli,znam ,boli i mene što nam je u našem mjestu kako je Tek sada svi ti ljudi pred kojima sam pričala ,su svjesni onoga što sam ja već odavno vidjela ,a oni nisu htjeli da vide,ja sam od toga svega odustala,sada oni hoće da se ja opet protiv svega borim,ma nema šanse,sada kada njihovim guzicama više nije dobro,i kada je postalo sada sve lošije i lošije,da su me slušali onda,ne bi do ovoga došlo
2017 02 26
> Nensi1506: > > imampmsnonstop: > > Ni ja ne razumin.Nego čije je iskustvo ako nije tvoje iskustvo?? > A dobro, mislila sam da sam nešto propustila. Gore piše sve protiv doktorice, a onda u trećem komentaru stoji da ona tu doktoricu voli. Ako je voli, zašto onda dozvoljava da ju netko blati preko njezinog profila. Baš čudno, ali čekajmo uvodničarku da nam objasni. > Inače i ja sam imala takvu doktoricu, koja je kasnila, dugo pričala sa pacijentima ili na telefonu, ali i kad je kasnila, nikada nikoga nije poslala van iz čekaone. Svih je primila i pregledala, i ostala koliko god je trebalo. > Očito ta doktorica iz gore predstavljene priče ima nekih privatnih problema, a možda i psihičkih. Ne znam, ne volim osuđivati nikoga, treba vidjeti srž problema i pomoći tamo gdje se može. Ja sam svakako za mirnije rješavanje problema, a javni linč može, ali nakon stvarnih dokaza, a tu su pacijenti navedene doktorice koji se moraju složiti i poduzeti korake. > Meni smeta takvo ponašanje ne samo u zdravstvenim ustanovama, nego i u svim ostalim državnim ustanovama. Mislim da naša država mora početi poduzimati korake kako riješiti sve te nagomilane probleme. <dešava se svašta, evo čitam forum, od seksualnih maltretiranja do kršenja hipokratove zakletve. Evo, mi narod biramo naše predstavnike u saboru, pa možda da se počnemo osviještavati i zauzimati se za sebe i svoja prava. Također i mene smeta ponašanje u većini državnih ustanova,di sam skoro uvijek imala prigovor ,ali mene to ne sekira ja odma kažem u glavu šta imam,tako da,dosta puta sam znala prigovoriti
2017 02 26
> Vanja7788: > Zelim dati u javnost i nadam se da ce se i drugi sa slicnim iskustvom javiti. Moram reci da je zalosno da ljudi iz Stare Gradiske dozvoljavaju da se lijecnica dr. Roberta Sisic odnosi prema svojim pacijentima gore nego kao prema "stoci". > Sustavno MALTRETIRA pacijente, a u nekoliko navrata je radila u AKOHOLIZIRANOM stanju. > Ovo sad ide i na zid PREMIJERA ili MINISTRA ZDRAVSTVA (gdje god bude moguce)!!!! > Iznijet cu svoj primjer, a znam da ima mnogo takvih. Ne razumijem zasto se ljudi boje progovoriti javno i kontaktirati institucije. > 1. Osnovna kultura - gotovo uvijek kad dodjete pitanje - zasto ste dosli? Redovito POVISEN ton s PROVOKACIJAMA u rukavicama. > 2. U dva navrata nije mi dala uputnice za sve potrebne nalaze koji je odredio "SPECIJALIST". Kad kazete onda vam kaze zasto vi citate VLASTITE nalaze. ONA je ta koja cita!!!! > 3. Za vrijeme radnog vremena bez najave (odredjeno vrijeme pauze koje bi trebalo biti na vidljivom mjestu NE POSTOJI). U vise navrata sam dosla, a gdja je upravo odsetala do svog stana i sl. > Radno vrijeme od 13h, lijecnica dolazi oko 16h. > Pacijenti pitaju ZASTO postoji RADNO VRIJEME koje SE NE POSTUJE? > U vise navrata, radno vrijeme je promijenjeno u zadnji tren. Osobno stanujem 5 min od navedene zdravstvene ustanove, ali ljudi koji putuju autobusima nisu jednom dosli na zatvorena vrata. > Danas, dana 22.2.217 ostavljam dijete na cuvanje suprugu za vrijeme njegove pauze, odlazim lijecnici koje NEMA (za vrijeme redovnog radnog vremena). Drzava je u ....., za takvo što se u drugim Uredenim drzavama daje otkaz.... Čak sam i gledala emisiju di čak ni sluzbenici ni čokoladu ne smiju primit
2017 02 28
1 2 Sljedeći