Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

bug administratorskog profila

Bok svima, imali smo problema sa administratorskim profilima na svim sajtovima tako da se nismo mogli ulogiravati preko tjedan dana. Inbox mi je zapunjen i svima ću odgovoriti, ali vas molim za strpljenje jer imam stvarno veliki broj poruka. Hvala na strpljenju :*
2017 02 27
Bok! Mene sam zanima, da li mi još imamo istog admina br. 2 Ivančicu ili nekog novog? Fala! :)
2017 02 27
Ista sam!
2017 02 27
Zašto svi misle da je netko drugi došao? Kad se promijeni administrator, bit ćete obaviješteni na vrijeme :)
2017 02 27
Bok Ivančice! Lijepo je znati kako se šefica zove 8-)
2017 02 27
a ma nije mi to pravo ime :")
2017 02 28
> Admin2nd: > a ma nije mi to pravo ime :") :o Kako nije? Sokirana sam ,:) Pa mi cijelo vrijeme vjerujemo da jest :') Ja cu se ranit'. :') Hahahaha
2017 02 28
> Admin2nd: > a ma nije mi to pravo ime :") ma vi se šalite... :')
2017 02 28
A joj cure, strah me reći jer su prijašnjoj adminki prijetili da će joj doći doma itd itd, pa ne bih ovako javno govorila. U tome je problem. Bolje spriječiti nego liječiti. :)
2017 03 01
Ajme meni, dotle je došlo! S IP-jem ste uvijek korak ispred nas.. o:)
2017 03 01
> Admin2nd: > A joj cure, strah me reći jer su prijašnjoj adminki prijetili da će joj doći doma itd itd, pa ne bih ovako javno govorila. U tome je problem. > Bolje spriječiti nego liječiti. :) Pretjerujes. :) Ime nije prezime, a nije ni adresa ili info kad nema nikog doma. x-) Ali poštujemo. ;) Ne znam otkud se onda stvorila ta fama da se admin zove Ivančica? :o
2017 03 01
Fama se stvorila iz radoznalosti, neki bi podatke..teorija ajmo je zvati Ivancica da vidimo jel se odaziva. Mozda se zezne pa kaze "Ja sam Antonija" :') samo neki nisu shvatili koja je poanta prizivanja Ivancice pa je tako ostalo i prosirilo se.
2017 03 01
sad i da kaže kako se zove za mene ostaje..... Ivančica
2017 03 01
> sonja90: > Fama se stvorila iz radoznalosti, neki bi podatke..teorija ajmo je zvati Ivancica da vidimo jel se odaziva. Mozda se zezne pa kaze "Ja sam Antonija" :') samo neki nisu shvatili koja je poanta prizivanja Ivancice pa je tako ostalo i prosirilo se. :') :') Predobro! x-) :')
2017 03 03
:') :')
2017 03 03
1 2 Sljedeći