Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Molim savjet/pomoć

Cure ovako. Imam profil na fb. Prije 2mj sam otvorila grupu i od tada počinju problemi. 2x mi je srušen profil, 2.put/2.profil sam uspjela vratiti. 1.profil nažalost nisam, trajno je uklonjen. Nakon toga netko je napravio profil Rose Marie sa mojim slikama i dodavao prijatelje. Taj sam uz pomoć cura prijavila i uklonili su ga. Prekjučer je netko hakirao dečkov profil, on se ne sjeća maila pa ga ne možemo ni vratiti, a taj "netko" mu briše objave i mene je blokirao sa njegovog profila. O privatnim stvarima koje su u porukama kod njega(naše privatne poruke, poruke o poslu i sl. neću ni govoriti što bi bilo da netko dođe do njih). E danas mi javi cura da je napravljen jučer ujutro opet lažni profil sa mojom profilnom i datumom rođenja. Valjda je netko vidio da sam zaključala sve slike pa mu to nije bilo od neke koristi. Najvažnije mi da se dečkov profil ukloni jer ima naših slika i netko ih može zlouporabiti. Pokuašala sam na sve načine, prijavila i ništa. Svaka savjet i pomoć bi mi dobro došla. Što da radim više?
2017 02 27
Upasti u nečiji profil opće nije lako, stavrno mi nije jasno kako se to događa. Još ako uzmemo u obzir da ljudi koji stavrno znaju hakirati imaju pametnijeg posla... Očito ostajete negdje spojeni i ljudi to zloupotrijebe. Zamolite ljude da prijave i njegov profil pa da se makne.
2017 02 27
Jesam i nikako da obrišu. Ne znam sta da kazem, ne ostajem nigdje spojena jer se samo spajam sa svog moba/kompa.
2017 02 27
Kradja identiteta cak i virtualno je za prijavu policiji..
2017 02 27
Meni ovo smrdi na cin ogorcenog bivseg decka ili bivse djevojke. Jeste li imali nekih incidenata sa trecim osobama kada ste ti i decko zapocinjali vezu? Da li vas je netko pokusavao rastaviti?
2017 02 27