Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

ASOS tall hlace

Ima li netko iskustva s kupnjom hlaca/traperica preko asosa, ali kolekcija za visoke? Kakvi su brojevi?? Ne preferiram kupovati hlace preko interneta ali sam dosla u situaciju da ne mogu naci dovoljno duge hlace, a do nedavno sam ih nalazila bez problema iako sam visoka (180) tako da zare bershke i slicni ducani koji prodaju hlace do pola listova prakticki, vise ne dolaze u obzir. :s
2017 02 27
hej, imala sam isti problem :-) isto sam visoka 180, plus ja volim da mi hlače imaju viši struk, pa sam bila na sto muka. dućan Reserved i Mojito ti imaju dovoljno duge hlače, i sve moguće modele, pa probaj tamo. prošli tjedan sam probala hlače u Stradivariusu i valjala se od smijeha u kabini, mislim, lijepo ja njih obučem, fini struk, uske nogavice, a dugačke doslovno do pola lista. i još sam imala na sebi zimske dokoljenke sa snjegovićima, ono, scena za skrivenu kameru :-D i ja ih izbjegavam odsad :-D
2017 02 27
evo još jedne od 180, djevojke barem imamo duge noge! ja izbjegavam Zaru u širokom luku no kad tragam za trapericama ne pitam za imena našla u Zari za 200 kn u siječnju, tamno sive, dovoljno duge, visoki struk, udobne i mekane, znam se namučiti u traganju ništa, s metrom u dućan i mjeri, koje su najduže probaj rizik je preko stranice jer nemaš pojma kako će ti stajati ali imam, naravno, i par tih "do listova", njih onda nosim na gležnjače il na sandale, jednostavno ih ne mogu obući na nisku zatvorenu obuću i još da mi se vide čarape, sama sam sebi užasna u tome pa to ne nosim
2017 02 27
Hej, imam ja. Imam dosta ASOS traperica u ormaru. Čak i neke tall koje sam si skratila, jer su dužine 36 a meni treba 34. Brojevi su normalni. Onaj broj koji sam si u Levisu kupila za takav model, naručim si i na asosu. Nadam se da sam ti pomogla :")
2017 02 27
Hvala vam :) . Nosim 38 inace ali i to se u zadnje vrime pocelo pomicati na 40 ocito zbog njihove stednje na materijalu jer mi je kilaža uvik ista. Mislim da cu naruciti 38 pa eto za prvu ruku moram mali riskirati ako zelim vise ikad nositi duge hlace x-)
2017 02 27
Da, bolje 38 ako to inače nosite. Ako vam baš ne budu po volji uvijek ih možete besplatno vratit i naručit si druge ;)
2017 02 27