Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

UPOMOC - Jel je neko poslovao sa mm1888???

Oprostite, samo bi htjela znati dali i druge izmedju vas su sa ovom osobom poslovale ovdje na Krpicama. Ovo joj je stranica http://mojekrpice.hr/mm1888-226045 Molim vas odgovorite: moram znati dali je totalna prevarantica (uplatila sam joj 500KN za mobitel koga je poslala ne meni nego MARIJI PAVLOVIC u Makarskoj - ako je to uopce bio mobitel) i nemate pojma kakve sam muke zbog nje prosla. Ja joj jos dajem nadu da je jednostavno grozno neodgovorna i neodgojena, nikad nisam ovdje bila prevarena, osjecaj je strasan, pare koje sam joj uplatila su velike, osobito sada sto uopce nemam para i to je bila ustedjevina koju sam joj totalno uplatila jel mi se mobitel razbio i trebao mi je apsolutno novi. Molim vas pomozite mi, grozno se osjecam. Hvala svima ako cete mi uspijeti nekako pomoci.
2017 02 27
Niš ne kontam-/ Zašto je ona poslala, ako je poslala paket nekom trećem?
2017 02 27
Oprosti Majalike, nisam iz Hrvatske pa ne pisem najbolje. Sad cu probati sve objasniti. Razbijemi se mobitel i treba mi HITNO novi. U periodu sam u kojem imam strasno malo para. Nadjem mobitel na Krpicama, Huawei p9 Lite na profilu Mie Damjankovic (mm18888). Dogovorim se za kupnju. Mia me pita sto brze da joj uplatim jel ima druga 3 paketa za poslati preko Tiska nekim drugim krpicarkama. Uplatim. Cekam sifru paketa. Nista. 1,2,3, 4, 5 poruke gdje je pitam za sifru paketa a ona ne odgovara. Piutam je broj telefona - nece mi ga dati. Poslje sto sam je nasla na Fb i tamo joj pisem, odmah mi dgovori na Krpicama. Izmisli vise gluposti: 1. Poslat ce mi sifru 2. Ne posalje nista 3.Dan poslje je opet pitam sto se dogadja, hocu tu sifru. 4. Oh! Spostavi se da Mia nije nikada ni poslala te pakete jel "Tisak nije radio i tako niko nije pokupio pakete", ni moje ni od drugih cura. 5. Pocne da me moli da joj dam moj IBAN da mi vrati pare. 6. Ja joj ne dajem Iban nego joj pisem da hocu telefon i sifru paketa. Osim ako nije PREVARANTICA 7. Bez da me uopce pita, ide na postu i kao od tamo mi posalje mobitel. 8.Posaljem mi tracking number. 9. Nista ne stize. 10. Danas kontroliram: """""""""moj"""""""""""" paket stigo u Makarskoj nekoj Mariji Pavlinovic. 11. Sad joj pisem stalno na Krpicama i na Fb-u i uopce mi ne odgovara. Molim vas, pomognite mi, grozno se osjecam, to su mi jedine pare sa strane bile. 500 j***nih kuna.
2017 02 27
Zivo me zanima koji vrag nosi zene da uplacuju svote od 500 kuna osobama s dvije povratne ocjene?!?
2017 02 27
P.s. Naravno, skinula je mobitel sa njene stranice, nema ni traga njega.
2017 02 27
LeSock: hocemo da pomazemo ili da mucimo? No troll pliz, nije stvarno momenat. Trazim pomoc, ne neko da mi pameti. Hvala.
2017 02 27
Pa nek vam vrati lovu. Ne kužim zakaj niste to htjeli. Kad je frka za uređaj privremeno uvijek se može od nekoga posuditi neka cigla i nakon toga promišljeno kupiti novi uređaj. Mariji P. najvjerojatnije nije poslala mobitel već vama krivi broj za praćenje (tko zna poklapa li se vrijeme slanja...).
2017 02 27
Ako sam dobro povezala koji je njen FB (ona iz Vinkovaca koja je sad u Puli), to je jedva punoljetno. Da li je to taj profil? Ja bih na vašem mjestu zvala roditelje doma.
2017 02 27
> teehee: > Pa nek vam vrati lovu. Ne kužim zakaj niste to htjeli. Kad je frka za uređaj privremeno uvijek se može od nekoga posuditi neka cigla i nakon toga promišljeno kupiti novi uređaj. > Mariji P. najvjerojatnije nije poslala mobitel već vama krivi broj za praćenje (tko zna poklapa li se vrijeme slanja...). To mi uopće nije palo na pamet, ali je itekako moguće ,:( Dobro pitanje, zašto ne date broj svog IBAN-a za povrat.
2017 02 27
Obrisala sam svoj raniji komentar jer ga ne smatram primjerenim za situaciju. Isprike!
2017 02 27
> teehee: > Pa nek vam vrati lovu. Ne kužim zakaj niste to htjeli. Kad je frka za uređaj privremeno uvijek se može od nekoga posuditi neka cigla i nakon toga promišljeno kupiti novi uređaj. > Mariji P. najvjerojatnije nije poslala mobitel već vama krivi broj za praćenje (tko zna poklapa li se vrijeme slanja...). Hvala na odgovoru. Imas pravo. Samo sto sam se plasila da joj posaljem svoj Paypal i da na kraju ne dobijem ni pare ni mobitel. I da, morala sam pricekati, ali mi je sto brze trebao mobitel i imala sam stvarno malo para sa strane, a Mia ga je prodavala za super cijenu. Pogrijesila sam, ali sam htjela dati povjerenje novoj korisnici. Jel svi smo mi ovdje poceli od nula povratnih.
2017 02 27
> hanami: > Ako sam dobro povezala koji je njen FB (ona iz Vinkovaca koja je sad u Puli), to je jedva punoljetno. Da li je to taj profil? > Ja bih na vašem mjestu zvala roditelje doma. Da, to je ona. Naravno da cu joj zvati roditelje, ali jos se nadam da me nije prevarila nego da je pogrijesila poslati mi broj, i da je jednostavno vrlo neodgovorna, neozbiljna i razmazena. Stvar koja moze itekako biti moguca sa njenim godinama.
2017 02 27
Zašto Paypal?! Kako ste vi njoj uplaćivali?
2017 02 27
I samo da znaš da to i nije tak jako super cijena. Ja sam, doduše uz tarifu, bolji huawei ubola za manju lovu, na rate. Jest da sam upikirala na web shopu ozbiljnu akciju, ali velim... Najvjerojatnije ti je i kodiran tak da bi još ekstra morala plaćati i to dekodiranje. Naime, huawejci sad dosta idu uz raznorazne tarife... Nek ona tebi vrati daj Bože novce i kupi mobitel s računom negdje.
2017 02 27
> hanami: > Zašto Paypal?! Kako ste vi njoj uplaćivali? Ja bi preko Paypala ovaj put (inace SVIMA dam Iban) jel ne znam o kome se radi i, iskreno, ovoj korisnici radije ne bi dala svoje osobne podatke. A nojo se nista ne mjenja ako uplati na moj racun ili na moj Paypal. Ja sam njoj uplatila na njen Iban.
2017 02 27
1 2 3 4 5 ... 30 Sljedeći