Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Negativne nisu sredstvo ucjene

Bok svima, htjela bih razjasniti kako se koriste negativne ocjene. Naime, nakon rješavanja problema sa ulogiravanjem na stranicu, otvorila sam inbox i dočekalo me ni manje ni više nego 70 poruka o brisanju negativnih ocjena. Ostale su o preprodavačima, prevarama itd, ali ovih 70 me stvarno zapanjilo. Vidim da se veliki broj korisnica raspištoljio sa negativnima bez suradnje i to sve tipa "brišem negativnu nakon vidljive uplate". Koje su to fore? Ako vam je netko uzeo podatke, možete ostaviti neutralnu ocjenu i opisati o čemu se radilo, međutim, negativne ocjene NISU sredstvo prisile niti način na koji ćete nekoga dobiti da vam uplati artikl o kojem se raspitivao. Služe isključivo za opis suradnje nakon uplate (tj nakon što je suradnja završena) i to za prevarante koji ne pošalju, za potrganu robu i slično. Molim sve koji nisu upoznati s pravilima o ostavljanju negativnih neka pročitaju ovaj blog post iz ranih dana - http://mojekrpice.hr/blog/3/povratne-informacije Hvala!
2017 03 01
Sam ti njima ženskica reci :) :) Al nekak mi se čini da se baš i velika većina nebu pridržavala tih pravila. Sve dalje, sve luđe na krpicama! Tužno al istinito :')
2017 03 01
Morate pronaći način da se ne dozvoli novo otvaranje profila sa iste ID adrese i bez OIBA kod registracije kako bi zaštitili poštene krpičarke.Radite na sustavu kako da prevare svedete na minimum.Briga njih za pravila kuće
2017 03 01
Super tema,šta se događa sa suradnjama gdje korisnice traže da im se određeni artikl čuva po 20 do 30 dana uzimaju podatke i onda na kraju imaju 20 razloga da dogovor ne ispoštuju i sa onima koje lažu da su uplatile misleći da će iskamčiti slanje prije nego novac sjedne(znači svjesno žele prevariti ciljajući na one kojima je bankomat daleko ili nemaju internet bankarstvo) imala sam 10 ak takvih u ovih 4g koliko sam tu i sad mi je žao što nisam ništa napisala u povratnoj...ako se ja držim dogovora očekujem isto sa druge strane...
2017 03 01
Najidealnije je kad ti neko pošalje robu i ti platiš kod preuzimanja i doviđenja.
2017 03 01
> imampmsnonstop: > Najidealnije je kad ti neko pošalje robu i ti platiš kod preuzimanja i doviđenja. slažem se ako druga strana plati a ne da se vrati prodavaču u obliku duple poštarine,ima i takvih kojima je zabavno naručivati i nepreuzimati pakete
2017 03 01
> anamajic14: > > imampmsnonstop: > > Najidealnije je kad ti neko pošalje robu i ti platiš kod preuzimanja i doviđenja. > slažem se ako druga strana plati a ne da se vrati prodavaču u obliku duple poštarine,ima i takvih kojima je zabavno naručivati i nepreuzimati pakete O daaaa, bilo je takvih mustri :@
2017 03 01
Bože sačuvaj domišljatih krpičarki :') Ma admini onda moraju nači najbolji mogući način da nas zaštite...Sve ove žalopojke,ona mi nije poslala robu ili dala mi je negativnu ocjenu bezveze možemo objesit mačku o rep.Stranica gubi na vjerodstojnosti nažalost a napravljena je iz najboljih mogućih namjera.
2017 03 01
Bilo bi najbolje da admin dodje kod prodavača doma, uzme robu i odnese kupcu na adresu. Tamo joj, ako je kupac zadovoljan plati i onda ona donese novce prodavatelju na kucnu adresu!
2017 03 01
> rafaela1973: > Bilo bi najbolje da admin dodje kod prodavača doma, uzme robu i odnese kupcu na adresu. > Tamo joj, ako je kupac zadovoljan plati i onda ona donese novce prodavatelju na kucnu adresu! :') :') :')
2017 03 01
> imampmsnonstop: > Morate pronaći način da se ne dozvoli novo otvaranje profila sa iste ID adrese i bez OIBA kod registracije kako bi zaštitili poštene krpičarke.Radite na sustavu kako da prevare svedete na minimum.Briga njih za pravila kuće > Najidealnije je kad ti neko pošalje robu i ti platiš kod preuzimanja i doviđenja. > Bože sačuvaj domišljatih krpičarki 😂 Ma admini onda moraju nači najbolji mogući način da nas zaštite...Sve ove žalopojke,ona mi nije poslala robu ili dala mi je negativnu ocjenu bezveze možemo objesit mačku o rep.Stranica gubi na vjerodstojnosti nažalost a napravljena je iz najboljih mogućih namjera. sve to sjajno zvuci, no mrvicu pogledati kako funkcionira mogucnost uvida u oib. nimalo idealno nije onlajn kupovina ovog kalibra opcenito, jer garancije nema da imamo posla s normalnim osobama, zdravim iza cela i fer u dogovoru. niti slanje nakon uplate ne garantira prodavacu da je kupac ok, ni kupac da je prodavac ok. kamoli shema s pouzecem, tu prodavac tek nema nikakvu garanciju da je s dr strane zrela, fer osoba. sve se da skratit u cinjenicu da "garancije za nista nema". rizik svoje vrste. i dobrim dijelom ovisi o vlastitoj procjeni s kime imati/ne imati posla. nesto je i u guglanju. admin nije tu da nas drzi za rukicu kroz svaki korak. vise od pola ljudi ovdje ponasa se kao da preklinje da ih se prevari.
2017 03 01
Da, ali koliko puta čitam da je nekoga prevarila osoba koja ima puno pozitivnih ocjena.Pa nije niko vidoviti Melvudin.
2017 03 01
> imampmsnonstop: > Da, ali koliko puta čitam da je nekoga prevarila osoba koja ima puno pozitivnih ocjena.Pa nije niko vidoviti Melvudin. tako je, sto znaci da to nije ni admin
2017 03 01
> imampmsnonstop: > Da, ali koliko puta čitam da je nekoga prevarila osoba koja ima puno pozitivnih ocjena.Pa nije niko vidoviti Melvudin. Ocjene nisu mjerilo ni za sto.. Koliko sam shvatila ovdje admin oce rec da se zenske malo skulirate i procitate pravila o ocjenjivanjuu
2017 03 01
Skulirat će se sigurno :')
2017 03 01
1 2 3 4 5 Sljedeći