Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Gdje ste kupile NOVE potrepštine za novorođenče

Pozdrav Primjetila sam da dosta mama kupuje/dobiva (kako se koja snađe) rabljene potrepštine za novorođenčad. Što je ok. Mene zanima gdje ste kupovale nove stvari. Trenutno me zanima ogradica za krevetić u kompletu sa jastučnicom i presvlakom za pokrivač, posteljina za kolica i sl. Primjetila sam da je za ovakve stvari paleta cijena. Gdje ste vi to kupovale? Ima kakva provjerena online trgovina a da cijene nisu prenapuhane? Ja sam gledala ovu iz Sesveta: www.mym-babyshop.com Iskustva? Lp
2017 03 01
Otišla u Jokera, odabrala sve i kupila. Tako je najjednostavnije. Ako pak želiš uštediti koju kunu onda moraš utrošiti vremena i živaca. Po meni je najbolje vidjet što kupuješ
2017 03 01
Ja sam dosta stvari kupila u Bubamare, imali su bas dobrih akcija i puno povoljnijih cijena od Baby centra ili Magic baby. Pogotovo te komplet posteljine, npr. Kupila sam komplet 6u1 za nekih 300 kn. Inace volim pogledat ponudu sto vise trgovina i odabrat sto mi se najvise svida a da je uz to i povoljno..jer cijene su stvarno sirokog raspona. ipak ima dosta vremena za sve istraziti i pricekati akcije. Mislim da je za prvu bebu najbolje kupiti sve novo, naravno ako si u mogucnosti. Pa si za drugo dijete miran sa svime, a kasnije se moze proslijediti nekome. dobro je kad imas od nekog posuditi neke stvari koje se ne koriste dugo pa ih je steta kupovati.
2017 03 01
Sve on line...novo...svakako posjetite stranicu www.sunasce.hr, Bubamara (od njih stalno naručujem), Magic baby i Babycenter
2017 03 02
Magic baby.....
2017 03 04
Ja sam narucila tetra pelene preko fb stranice tetra pelene za djecu. Na stranici prodaju i posteljinu i ogradicu u kompletu za cini mi se 179 kn sa postarinom sto se svakako isplati. Takoder predlazem ikeu u kojoj stvarno ima odlican izbor dosta povoljnih cijena te lidl u kojem malo malo ima svega. Inace ja isto cekam prvu princezu u 6 mjesecu i u komunikaciji s prijateljicama koje su vec rodile shvatila sam da mi ne treba posteljina kao ni jastuk i jastucnica jer beba na pocetku spava u vreci za spavanje na plahti na madracu a kasnije ili s rodoteljima u krevetu ili prekrivena dekicom bez jastuka. Tako da ja kupila samo plahtu i ogradicu.
2017 03 05
Posteljina za kolica? Nisam ni znala da to postoji. Zimi su bili u baby nestu ili skafanderu, a ljeti pelena pod glavu, dekica po potrebi i gotovo. Krevetiće su koristili jako malo - tu i tamo za dnevno spavanje - imala sam par kvalitetnih plahti i zaštitne podloge za madrace iz Lesnine, ogradice iz Ikee, dekice i ništa drugo. Dosta potrepština sam ovdje nabavila: https://imsevimse.com/ http://www.naturapelene.com/ Najkorisnije i najpotrebnije stvari u trudnoći i prvim mjesecima majčinstva bile su mi: 1. lopta za pilates (e-kupi) 2. jastuk za dojenje (najkorisniji za spavanje u trudnoći, ne sjećam se gdje sam ga kupila, znam da je bio neki domaći web shop) 3. sling (nezamjenjiv kad je dijete bolesno pa se hoće nositi 0-24, na izletima i dužim šetnjama, koristili smo i koristimo od rođenja pa barem do 3-4 godine http://www.babaslings.com/)
2017 03 14
Meni je Magic baby odličan za stvari tipa posteljina s ogradicom za krevetić, presvlaka za komodu, banana jastuk, ručnici za tuširanje itd...često imaju popuste pa pogledaj. Od većih stvari; komodu i krevetić smo nabavili u Baby centru, a kolica su nam kupili moji isto u Magica. Od web shopova izdvojila bih https://bazzar.hr/ koji ima odlične stvari dobrih marki za bebe poput Tommee Tippee, Avent, Fisher price itd. Mi smo naručili predobru ljuljačku Fisher price za bebača preko , bila je gotovo 50% snižena.
2017 03 14
P.S. Cura je gore spomenila Lidl, apsolutno preporučam. Gotovo svi bodiji su nam iz Lidla, odlični su, , a cijena je niska- 2 komada za 30 kn. Robica im dolazi četvrtkom, a imaju jako lijepe stvari po pristupačnim cijenama :*
2017 03 14
U Supernovoj Zagreb se otvorila neka nova trgovina Junior. Malo sam gledala njihovu web stranicu, ima dosta toga po povoljnim cijenama.
2017 04 10
U magic baby. Ako beba jos nije stigla, pratite cijene i cekajte popuste. Mislim da je velika ponuda u hrvatskoj i nema potrebe narucivati iz inozemstva. Ogradicu i posteljinu u Adaxu. Kupili smo neutralne boje jer smo cekali kcer a planiramo imati jos djece. Raspon cijena je id tisucu pa so 10tis.kn. Iskreno, jedino u sto se isplati uloziti su kolica i autosjedalica do 18kg. Sve ostalo u biti nije potrebno (bocni jastuci, sterilizatori i ostale sitnice koje u biti dosta kostaju).
2017 04 21