Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Koji mobitel?

Huawei P9 ili Samsung Galaxy A5 2017? Pomozite, što vi mislite?
2017 03 05
Koji god al iz ducana s racunom i garancijom
2017 03 05
> mateasani: > Huawei P9 ili Samsung Galaxy A5 2017? Pomozite, što vi mislite? Huawei P9 ili P9 Lite
2017 03 05
P9
2017 03 05
čula sam da je huawei honor 8 brutalan mobitel pa ono.. ova dva su prilično nova tako da još nisam čula neka iskustva iz prve ruke
2017 03 05
Sumsung uvijek
2017 03 05
imam huawei p9 lite, odličan je, preporučam!
2017 03 05
Evo da podijelim iskustvo...imala sam istu dilemu..odlucila se na Samsung...da bi mi mjesec i po dana nakon kupnje ekran jednostavno zacrnio...Uredno predala u Tmobile gdje ga i kupih, i to posteno platih kao slobodni uredaj...mirne duse predam i ocekujem mozda cak novi telefon, obzirom da je star tek mjesec i po dana... Tjedan dana nakon predaje uredaja u Tmobile, primam poziv od servisa iz ZG da garanciju ne prihvacaju jer telefon ima mehanicko ostecenje, tj.puknut ekran... Cca 500kn popravak... Pisem romane Tmobileu i njima obzirom da predah telefon bez ijedne crtice...dobila sam odgovor da se "nazalost vrijeme nastanka ostecenja ne moze utvrditi stoga mi zalbu odbijaju"... Tako da trenutno nosim Nokia Asha onaj model koji slici na Blackberry..ovo govn* od Samsunga cu popraviti pa nek stoji za "nevolju", ali eto moj je zakljucak da vise NIKAD ne dam preko 1000kn za telefon, ako i toliko,,,,
2017 03 05
Cudi me ovo jer kad oni uzimaju mob moraju napisati na papir dok si tintamo sta nije u redu sa mobom.cak i najmanju crticu. Jer samo taj papir omotaju oko moba gumicom i salju na servis. Tak da.. ak nije bilo na tom papiru zabiljezeno ostecenje znaci da se dogodilo njihovom greskom.. ja sam uvijek trazila kopiju da imam.. jer sam se borila 7 puta sa servisom da dobijem novi mob
2017 03 05
Huawei any day! Imam P9 lite, prije toga Huawei G6 LTE. Momak vec 4 godine ima P1, radi i dalje vrlo dobro iako je zastario, tako da sad ima namjeru uzeti P9. Nasa su iskustva vise nego pozitivna, a i prijatelji koji su na nasu preporuku uzimali Huawei su prezadovoljni. Naravno, razlike su izmedu lite i jace verzije, ali obje verzije su stvarno dobro izvedene.
2017 03 05
> Zrinkic26: > Cudi me ovo jer kad oni uzimaju mob moraju napisati na papir dok si tintamo sta nije u redu sa mobom.cak i najmanju crticu. Jer samo taj papir omotaju oko moba gumicom i salju na servis. Tak da.. ak nije bilo na tom papiru zabiljezeno ostecenje znaci da se dogodilo njihovom greskom.. ja sam uvijek trazila kopiju da imam.. jer sam se borila 7 puta sa servisom da dobijem novi mob Bio je taj papir, i ja sam potpisala...imaju kao kucice pa se one oznace koje su stvari ostecene...I narano da je kucica gdje pise ekran bila oznacena, jer naravno ekran je meni ostecen ako ne radi...Tako da su to iskoristili kao rupu...Sto je najgore od svega operater u Tcentru kojem sam predala telefon se sjeca da smo komentirali skupa kako nam nije jasno od cega je mogao samo tako crknuti, i zna momak da je telefon predan bez te pukotine... I sve to skupa, macku o rep sto bi se reklo...
2017 03 05
> ElicaEl: > > Zrinkic26: > > Cudi me ovo jer kad oni uzimaju mob moraju napisati na papir dok si tintamo sta nije u redu sa mobom.cak i najmanju crticu. Jer samo taj papir omotaju oko moba gumicom i salju na servis. Tak da.. ak nije bilo na tom papiru zabiljezeno ostecenje znaci da se dogodilo njihovom greskom.. ja sam uvijek trazila kopiju da imam.. jer sam se borila 7 puta sa servisom da dobijem novi mob > Bio je taj papir, i ja sam potpisala...imaju kao kucice pa se one oznace koje su stvari ostecene...I narano da je kucica gdje pise ekran bila oznacena, jer naravno ekran je meni ostecen ako ne radi...Tako da su to iskoristili kao rupu...Sto je najgore od svega operater u Tcentru kojem sam predala telefon se sjeca da smo komentirali skupa kako nam nije jasno od cega je mogao samo tako crknuti, i zna momak da je telefon predan bez te pukotine... I sve to skupa, macku o rep sto bi se reklo... Trebala.si malo boljenpogledat.. Ostecenje vanjsko fizicko je drugo od kvara ekrana.. Znaju oni dobro kak oprat svoje ruke na stetu kupca..
2017 03 05
Moje pitanje je sto mislite o kupnji polovnih mobitela? Preko njuskala i tako to? Dal mislite da to nije dobro ili?
2017 03 05
> goranaaa22: > Moje pitanje je sto mislite o kupnji polovnih mobitela? Preko njuskala i tako to? Dal mislite da to nije dobro ili? Zasto ne..nigdje nisi za nista sto postonsiguran
2017 03 05
> ElicaEl: > Evo da podijelim iskustvo...imala sam istu dilemu..odlucila se na Samsung...da bi mi mjesec i po dana nakon kupnje ekran jednostavno zacrnio...Uredno predala u Tmobile gdje ga i kupih, i to posteno platih kao slobodni uredaj...mirne duse predam i ocekujem mozda cak novi telefon, obzirom da je star tek mjesec i po dana... > Tjedan dana nakon predaje uredaja u Tmobile, primam poziv od servisa iz ZG da garanciju ne prihvacaju jer telefon ima mehanicko ostecenje, tj.puknut ekran... Cca 500kn popravak... > Pisem romane Tmobileu i njima obzirom da predah telefon bez ijedne crtice...dobila sam odgovor da se "nazalost vrijeme nastanka ostecenja ne moze utvrditi stoga mi zalbu odbijaju"... > Tako da trenutno nosim Nokia Asha onaj model koji slici na Blackberry..ovo govn* od Samsunga cu popraviti pa nek stoji za "nevolju", ali eto moj je zakljucak da vise NIKAD ne dam preko 1000kn za telefon, ako i toliko,,,, Kamere postoje u svakom t centru .ja bi ih dala u novine i na tv,boze kakvi su to lopovi ,love u mutnom di god se moze :@
2017 03 05