Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

usamljena srca

drage dame, mozda moja tema nekima bude malo smjesna i dosadna, ali vjerujte nakon milion isplakanih suza meni je dosta svega. imam 25 godina, lijepo izgledam, dosta sam obrazovana i razumijem se u mnoge teme, komunikativna sam, imam dobar posao i stan i najradije bih lupala glavom o zid. Naime, nikad se do sad nitko normalan nije zanimao za mene, nikad mi nitko nije prisao, obicno kad mi se netko svidi, reagiram, pridjem i kulturno popricam i ako vidim da ima simpatija pozovem na kavu. nekad mi to uspije, vecinom ne. trazila sam decke po internetu, bavila se raznim aktivnostima, ali kao da nitko ziv ne zeli vezu samnom. vecinom mi se javljaju avanturisti. pitala sam i te koje su mi se javili i prijatelje kakav ja to dojam ostavljam, na sto sam dobila odgovor da izgledam prosjecno i normalno. vec mi je muka gledati zaljubljene ljude, prijatelje u braku i vezi od kojih dosta vec ima i djecu, a ja ko tuzna vrba sjedim u kutu i promatram. htjela bih i ja osjetiti neciju ljubav i paznju i voljeti nekoga. cesto mi ljudi govore da ne brinem da ce netko naici i za mene i tako ja to slusam vec godinama i pitam se jel mu se sta desilo kad vec nije stigao :')
2017 03 07
Uf, lijepa pametna, školovana, stan, posao...pa ne možeš imat sve😁 onda bi bila savršena😎
2017 03 07
evo mijenjam to sve za jednog normalnog decka xD tak "lijepa" dodjem s dobrog posla, gledam ocajne kucanice u stanu, pijem vino i tulim, ko u filmu xD
2017 03 07
Neke stvari se dese kad ih najmanje očekuješ. Opusti se i živi svoj život.Ne razmišljaj previše o tome. I doći će taj dan... ;)
2017 03 07
neki se boje tvoje snage i neovisnosti, neki zele samo avanturu, a one hrabrije jos nisi upoznala, ali bez brige doci ce ;) mozda ces onda otvoriti temu "ne mogu se odluciti izmedu 2 decka, a oba su dobra" :)
2017 03 07
Da, opusti se. I nemoj ti dečke zvat, nek oni zovu tebe.
2017 03 07
uh, nije ti lako upiši se u planinarsko društvo, tamo uvijek neke iskre frcaju... i nemoj ići na izlete našminkana...
2017 03 07
čini mi se da se malo previše opterećuješ s time, kad više ne budeš mislila o tome netko će se pojaviti...
2017 03 07
> sanjaurban: > uh, nije ti lako > upiši se u planinarsko društvo, tamo uvijek neke iskre frcaju... > i nemoj ići na izlete našminkana... To iz iskustva? Haha
2017 03 07
znam ženu koja je upoznala sadašnjeg muža kod frizera... dok su čekali red na klupici....
2017 03 07
čini mi se da se malo previše opterećuješ s time, kad više ne budeš mislila o tome netko će se pojaviti... Baš tako Onda kad postaneš sretna sama sa sobom i dovoljna samoj sebi bez želje da te netko voli..on će doći
2017 03 07
Vjerojatno si previše normalna, ništa ti ne fali, ne dereš se ne svojataš ne zahtjevaš, izvire iz tebe da se ne daš nasanjkati....onak fina kulturna...zato se i lijepe samo avanturisti jer i ti si jedan tip avanturista....u smislu nemaš plana, nimaš ideje kakav bi muškarac trebao biti, nemaš nekih prohtjeva osim da kliknete i da je ljubav....ili guraj tako dalje, "snaći" će te već sudbina, no budi spremna na to i da se razočaraš u svojoj otvorenosti i nepotraživanjima i nemanjima kriterija. Mislim da također nemaš neko naročito mišljenje o sebi što je meni pohvalno i super u smislu onoga - pa tko je nešto naročit, svi smo mi super i posebni pa prema tome nisam ništa extra. No ovaj svijet je pun egocentrika zato bi trebala sebe "izmjeriti i procijeniti" i početi imati neke kriterije. Ništa ti ovo ne govorim u lošem kontekstu ili nedajbože uvredljivo - govorim iz vlastitog iskustva.
2017 03 07
Avanturisti se danas lijepe za apsolutno svaku ženu zato šta je većina muškaraca samo za avanturu :') Nije problem u nijednoj ženi po tom pitanju
2017 03 07
Ne znam, možda. Ne krećem se više često van. Baš sam bila prošlu subotu i meni se čine baš uplašeni ti muškarci. Rastavljena sam imam dvoje dječice. Uvijek mi se netko upucava pa onda ufino pričica, no prije bi ja čini mi se njih iskoristila nego oni mene po onim pitanjima. Meni se on čine baš ustrašeni i kao da su uključili mozak. Hehehehe
2017 03 07
Ovi uplašeni nisu avanturisti al onda njih treba potezat za rukav.Ovi hrabri su avanturisti..Nevalja nikako :') Muškarci danas nose suknje a žene gaće :P
2017 03 07
1 2 3