Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

usamljena srca

uostalom, ne traži vraga, uživaj svaki dan, za ljubav uvjek imaš vremena.... bitno je da imaš posao, svoj stan i da si samostalna..... :D :D :D :D <3
2017 03 07
Tako je Sonja...Ona ustvari ima sve šta joj treba,muškarci donose samo probleme ili ljubav općenito ,:)
2017 03 07
a i mlada je, tek ti je 25.g. .. cjeli svjet je pred tobom....
2017 03 07
Hvala vam cure na savjetima :) mislim da ima tu nesto i da nemam samopouzdanja pa me ovakve stvari previse bole. Mozda se osjecam manje vrijedna od ovih u vezi. Ne znam sta da si kazem nakon tolikih analiza, bas si sama i ne pomazem puno osim sto se nastojim fokusirat na druge stvari.
2017 03 07
ponavljaj si u glavi - zašto bi bili drugi bolji od mene... glavu gore i idi dalje..... <3
2017 03 07
O sunčica draga, tak si mlada puca i trebaš uživati u svakoj sekundi svog života a ne se opterećivati sa nekim stvarima za koje nema potrebe. Ja sam ti živi primjer da se u životu sve stigne i sve kad tad dođe na svoje mjesto....baš onak kak i treba biti. Radila, putovala, uživala, riktala se, imala ekipicu.... udala se u 32.-oj godini kad su već sve selske babe od mene digle ruke. E jesam ih!! :P :P Zato uživaj, diši punim plućima, radi ono kaj te veseli, okruži se dragim i pozitivnim ljudima...sve bu to došlo na svoje.
2017 03 07
Eto i mene!!udala se u 35!!!jedva :') :') Al dobro sam izabrala ,tko čeka taj dočeka ;) Moj je zgodan crn ,vrijedan radi materijalo situiran ...čeka i tebe jedan ,ako nevolis crne mozda neki bjondi <3
2017 03 07
> Sanja8888: > Moj je zgodan crn ,vrijedan radi Hahahaha...a moj sijed i nezgodan!!! :') :') :")
2017 03 07
mlado, ludo, zaljubljeno, bez pameti, samo srljaš.... ovako kad dođu neke godine, dođe i pamet i pogodiš......tako se radi.... :') :') :') <3
2017 03 07
joj da mi ova pamet a 25 godina ;) svakom bi dala <3 fina fina ma nije sapun ožeži ....nije da nisam al sad znam da sam trebala punoooo viseeee Ne sekiraj se,samo pazi dobro pazi da ne navučeš sponzora :| otvori sve otvore da dobro vidis koga puštaš u stan I u svoj dobro organiziran zivot .tebi zvuci ludo znam ,ali ovo sto imas ti nemaju (ne matrijalno samo da se razumijemo ...puno vise imas od stana i posla vjeruj mi) zene koje su debelo udate sa odraslom djecom . Cjeni to sto imas zagonđija ce doc nebrini <3
2017 03 07
A ja opet imam problem što nikako da nađem prijateljicu...uvijek su bile oko mene i onda se preseliš i sve je super osim tog dijela...jednostavno valjda ne možeš imati sve i sve je to neka kušnja i vjerujem da se sve desi nekim redom, budi zahvalna na onome što imaš, već za koji tjedan, mjesec može početi tvoja priča sa novom osobom i tko zna gdje te odvesti
2017 03 07
A dobro vjerovatno sam sad preopterecena i zbog tog i nemam vjeru da cu ikog upoznati. Hvala vam na lijepim savjetima, bas se osjecam bolje sad :)
2017 03 07
Sretno <3
2017 03 07
> Majalike: > > sanjaurban: > > uh, nije ti lako > > upiši se u planinarsko društvo, tamo uvijek neke iskre frcaju... > > i nemoj ići na izlete našminkana... > To iz iskustva? Haha To je iskustvo drage prijateljice Ja sam sretnica koja je sjedila kući u fotelji i gledala film, a ON je pokucao na vrata ...pa to od sramote nisam mogla savjetovat djevojci ,:)
2017 03 07
> To je iskustvo drage prijateljice > Ja sam sretnica koja je sjedila kući u fotelji i gledala film, a ON je pokucao na vrata > ...pa to od sramote nisam mogla savjetovat djevojci ,:) :') :') :') :') :')
2017 03 08