Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Pripreme za ljeto

Pozz drage moje krpičarke!! Bliži nam se ljeto, dali sam jedina koja počinje sa pravilnom prehranom i treninzima? :D ,:) Ako postoji neka iskusna sportašica da me savjetuje; treniram već par mj, točnije insanity i teretana, prvih par mj kile su vješto padale, no sada ne znam gdje je zapelo. Zadnjih mj dana nema pomaka iako dosta treniram i pazim na prehranu. Ako može neki savjet cura sa iskustvom, puno bi mi pomoglo . Želim doći do određene kilaže pa zatim poraditi na definiciji ali eto ne znam u čemu griješim. P.S sretan Vam dan ženaa :") :")
2017 03 08
Možda zimi kile teže padaju nego u proljeće.Evo i ja kao i ti pokušavam izgubit koje kilo(al ne vježbam,niti sam ikada)i vidim da mi teže ide nego prije..Ne grješim ništa al očito smim pojest jedan obrok dnevno a ne dva i to je to.Tako sam uspila u dva tjedna skinit dva kila...a čim se vratim na dva,tri obroka na dan,nema pomaka...
2017 03 08
Joj, totalno vas razumijem, ali meni je najteže izgubiti ovih 2-3 kg koje su mi se nakupile po zimi. Pokušavam trčati, ne jedem kruh, i umjesto da izgubim koji kg ( a stvarno ih nemam previše), ja dobijem još jednu....kako je to koma :(
2017 03 08
Nemoj gledati po kilaži napradak, najbolje ti je sa metrom izmjeriti se u struku, bokovima i tamo gdje zelis vidjeti jos rezultate. Moguće je imati istu kilažu a dobivat mišiće. Bitno je da nema odustajanja, treninzi su za zdravlje, a dobro tijelo je samo bonus :D
2017 03 09
> LissaTrgovina22: > Pozz drage moje krpičarke!! Bliži nam se ljeto, dali sam jedina koja počinje sa pravilnom prehranom i treninzima? :D ,:) > Ako postoji neka iskusna sportašica da me savjetuje; treniram već par mj, točnije insanity i teretana, prvih par mj kile su vješto padale, no sada ne znam gdje je zapelo. Zadnjih mj dana nema pomaka iako dosta treniram i pazim na prehranu. Ako može neki savjet cura sa iskustvom, puno bi mi pomoglo . Želim doći do određene kilaže pa zatim poraditi na definiciji ali eto ne znam u čemu griješim. > P.S sretan Vam dan ženaa :") :") Organizam vam se vjerovatno sad navikao na takav nacin zivota i sad mi fali jos "odricanja" .. sigurno nemate ni neku veliku kilazu za skinuti pa to obda ide sve teze i teze
2017 03 14
Ja bih na tvom mjestu ubacila jos koji sat treninga u tjednu i to je to... Ja kombiniram pilates i zumbu (totalno razlicite grupe misica i nacin vjezbanja). Prehranu nisam jer ne mogu radi nacina zivota previse promijeniti, no koji sat vise treninga potrosi i ono sto mozda ne bih smjela pojesti koji put no osjetim kako se suzavam. Kilaza ne pada no vidi mi se po svemu. Kile niti nisu toliko bitne jer ukoliko prije nije bila dovoljno razvijena muskulatura, salo i celulit su prilicno tezili, no i razvijenila muskulatura je prilicno teska pa vaga nije ponekad neki pokazatelj. Mjeri se, ako zelis vidjeti drugacije rezultate, a manje na vagu.
2017 03 15
Redovito jesti da ubrzas metabolizam, i to 5 manjih obroka u razmaku od 3 sata i vjezbati. Ako kile ne idu dolje, ne znaci da ne mrsavis. Misici su tezi od masti pa zato postoji mogucnost da i dobijes koju kilu gore, al s vremenom ce tijelo izgledati puno bolje.
2017 03 20
ujutro na prazan zeludac iscjedit pol limuna i popiti sa vodom.. meni odlicno pomaze, pogotovo za ten... i bitno je pit jako jako puno vode a to mnogi zaboravljaju ... i naravno raditi na rastu misica jer sto je misic veći to on vise kalorija sagorijeva za svoje odrzavanje, kruh nije toliko bitan barem meni, ja svejedno imam rezultate
2017 03 21
Cure, javite mi se u inbox, imam savrseni plan prehrane i vjezbanja!
2017 03 21
tako i meni,ali sam bila opet malo krenila u krivom smjeru sa prehranom :P sad sam malo samo pojačala treninge, i opet malo više pazim šta jedem, čini mi se da sad opet ide lagano dolje.ma da mislim i da se ne isplati gledat baš po kilama (iako ni sebe nikako da uvjerim u to haha :D ), treba se mjerit metrom, a najviše se primjeti kad obučem stariju odjeću koja sad puno bolje stoji :)
2017 03 22