Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Odvajanje od psa na duže vrijeme

Pozdrav, dame :) Ovako, zanima me da li ima koja od vas da ima psa/macku, a da ste jako vezani.. I da ste otisli raditi (ili nešto drugo) na određeni period. Kako ste vi podnjeli, kako životinja?Ja razmisljam o sezoni, i užasno mi je teška i pomisao da ćemo se morati razdvojiti.. Jako smo vezani, udomila sam ga prije 2 god i nikad se nismo razdvajali. :(
2017 03 09
moja pudlica je žalosna kad me nema par sati......
2017 03 09
Morala sam ići na put (isto pas, isto prije dvije godine godine udomljena), i nekako mi se cini da mene moja zaboravi u roku tri dana. Prva dva je kao tužna ali onda sve bude okej.,:) Što je zapravo dobro za nju iako meni ego malo pati ali generalno je pozitivno ipak. x-)
2017 03 09
Mi zivimo vani i zbog zakona drzave u kojoj zivim pasica ne mogu nosit sa sobom kad dodem u Cro. Ljeti u Cro budem dva mjeseca ,kad se vratim prvo poludi od srece, a onda pocima period od par dana ljutnje i ignoriranja. Ni meni nije lako kad ga ostavljam.Onaj srecparajuci pogled kad se pozdravljamo kad odlazim me uvjek boli. Ako ga ostavljas u sigurne ruke ne brini,sve ce bit u redu.
2017 03 09
> Sienna8: > Pozdrav, dame :) > Ovako, zanima me da li ima koja od vas da ima psa/macku, a da ste jako vezani.. I da ste otisli raditi (ili nešto drugo) na određeni period. > Kako ste vi podnjeli, kako životinja?Ja razmisljam o sezoni, i užasno mi je teška i pomisao da ćemo se morati razdvojiti.. Jako smo vezani, udomila sam ga prije 2 god i nikad se nismo razdvajali. :( bitno da je ostaviš s nekim koji će joj za to vrijeme pružiti ljubav...
2017 03 09
Ma ostao bi s mojim roditeljima, koji ga stvarno jako vole.. Al ono,za mene je najviše vezan..
2017 03 09
Onda zaista nemas problema. Malo tuge sa jedne i druge starne i to je to.
2017 03 09
meni bi maca ostala sa roditeljima.i bila bi super.samo čim bi se ja vratila bi se ljutila i kakala mi na pod od wca ili bi otvarala ormar i pobacala svu robu vanka šapicama :D nakon durenja bi došla na maženje u stilu 'nemoj više nikad otić' i sutradan bi sjedila na kuferu u slučaju da namjeravam opet negdje :)
2017 03 09
Imam 6 pasa, ali jedna je više od psa. Svaki put kad odem na duže dobije napadaj. Mislili smo da pas ima epilepsiju, ali ne, samo je previše vezana za mene i previše se uzbudi. Iskreno se nadam da je tvoj pas normalan i da nećeš imati takvih problema :') :')
2017 03 09
> MaliJago: > meni bi maca ostala sa roditeljima.i bila bi super.samo čim bi se ja vratila bi se ljutila i kakala mi na pod od wca ili bi otvarala ormar i pobacala svu robu vanka šapicama :D nakon durenja bi došla na maženje u stilu 'nemoj više nikad otić' i sutradan bi sjedila na kuferu u slučaju da namjeravam opet negdje :) Ajme ovo je tako slatko :") mislim izuzev kakanja na pod od wc-a x-) Ja imam 3 psa, i iskreno ne znam kako bi se odvojila od i jednog da moram nekamo na duže otići pa znam da ti nije nimalo lako :'( Psa u kufer i neka ide s tobom <3 :")
2017 03 09
> supergirlR31: > > MaliJago: > > meni bi maca ostala sa roditeljima.i bila bi super.samo čim bi se ja vratila bi se ljutila i kakala mi na pod od wca ili bi otvarala ormar i pobacala svu robu vanka šapicama :D nakon durenja bi došla na maženje u stilu 'nemoj više nikad otić' i sutradan bi sjedila na kuferu u slučaju da namjeravam opet negdje :) > Ajme ovo je tako slatko :") mislim izuzev kakanja na pod od wc-a x-) > Ja imam 3 psa, i iskreno ne znam kako bi se odvojila od i jednog da moram nekamo na duže otići pa znam da ti nije nimalo lako :'( > Psa u kufer i neka ide s tobom <3 :") Joooj, najradije i bii :)
2017 03 09
mojoj kumi se mačka popisala za inat u kofer kad je dosla doma u hr.muke žive sta onda ,mora zena nazad ,zemlja u koju se vraćala ima karantenu ,ona u auto s mačkom ,poslije na trajekt skrivala ju po garaži (neznam kako je to uspjela ,zabranjeno je spuštanje u garažu tokom navigacije) Maca uspješno prošvercana. <3
2017 03 09
Bit će dobro pesonja, glavno da ostaje s nekim tko ga voli i tko će se brinuti o njemu... Ostavi mu majicu koju si nosila, tako da mu ostane miris, to će ga utješiti <3
2017 03 10
Ma on inače spava sa mnom u sobi, na krevetu.. Pa tu osjeti miris. Bit ce uzasno tesko, ali barem znam da je na sigurnom :) Hvala na komentarima :*
2017 03 10
Mene pola godine nije bilo doma, imam Jack Russellicu koja isto tako spava samnom i sve radi samnom :) Prvih par dana je cekala pred vratima i plakala, kasnije je sve okej bilo ^^
2017 03 10
1 2