Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

zavjese savjeti

za mušku teen sobu, ajd cure, žene, savjete pliiz, kod zavjesa sam baš tupson :)
2017 03 19
Paneli ili bijeli markizet sa nekim dekotima to je najzahvalniji materijal. Markizet je od 35 kn metar. Duljina puta dva. Lijepo efektno. Ja imam crni markizet postrance vidi se na novijim artiklima. Malo je to jaka boja al eto prijedloga. Za panele trebaju utezi od olova dole to je skuplja verzija
2017 03 19
Ili ak imate pvc stolariju špageti zavjese mladi vole to. Obična bijela pa možete kupit gotove zavjese imaju 2.45x140 i sl budu od 90 kn kojekakvih uzorci da glume dekore tipa ima ih u jyisku trg centrima gotove vec. Jer na cijenu zavjese ide sice po metru..faltanje ili ravno i sl. Pa traka i u konačnici metar zavjese. Cijena po metru za sice vam je od 14 kn na dalje.
2017 03 19
Plastične u dječju sobu?😐
2017 03 19
Preporucam duo rolet zavjesu iz jyska, bijelu. Kolega je ima u stanu i prefektna je, iskreno iznenadila sam se. U stanu u dnevnom imam klasicnu nabranu- ne bih je za taj uzrast preporucila, sjecam se da sam u toj dobi mrzila zavjese i tepihe. u kuhinji imam rolo zavjesu- preskupa za djecju sobu iako je isti princip kao i sa ovima iz jyska koje dodju oko 150kn. u spavacim sobama imam panele- zgodni bi bili na horizontalne pruge u nekoj muskoj nijansi- ne preporucam original karnise za panele zato jer se kotacici trgaju. Da sam znala postavila bih ih na klasicnu karnisu. I treba vam jako dobra snajdarica jer se svi nedostaci sivanja na ovim zavjesama vide. Nadam se da sam pomogla a ne odmogla. Lp
2017 03 19
> Zrinkic26: > Plastične u dječju sobu?😐 Sve ovisi sto se vama svidja. Pokusala sam iznjeti svoje iskustvo i prijedlog uz pretpostavku sto bi mladic u toj dobi volio imati u sobi. Nevjerujem da ce ga majka uspjeti pod ruku odvuci da biraju materijale. Sjecam se da je moja mama bratu stavila zavjese sa cvetekima, no ipak su druga vremena, ne?!
2017 03 19
> lucille9: > > Zrinkic26: > > Plastične u dječju sobu?😐 > Sve ovisi sto se vama svidja. Pokusala sam iznjeti svoje iskustvo i prijedlog uz pretpostavku sto bi mladic u toj dobi volio imati u sobi. Nevjerujem da ce ga majka uspjeti pod ruku odvuci da biraju materijale. Sjecam se da je moja mama bratu stavila zavjese sa cvetekima, no ipak su druga vremena, ne?! Nasmijali ste me sad sa ovim zavjesama i cvijecem
2017 03 19