Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Promocija na faksu

Bok cure! Sta ste vi obukle za svoju promociju? Ja je imam za 10 dana i ne mogu odlučiti što obuci...hvala
2017 03 21
Bež štikle, crne hlače, bijeli svečaniji top i gore sako.
2017 03 21
Haljnu do koljena sam imala, to samo za slikavanje, ionako te plašt sakrije bas na promociji :') Tako da obučeš što god želiš, nema nekakvih pravila, sama znaš u čemu se ugodno/lijepo osjecas.
2017 03 21
Ja sam haljinu s volanom, golih ramena :) i sako preko ali je bio 5. mjesec pa je bilo ful toplo
2017 03 21
Prugastu suknju, elegantniju majicu i elegantne brušene čizme preko koljena. Cure su bile svakako obučene, pretežno su imale haljine, ali apsolutno sve su imale štikle :)
2017 03 21
Netko je već spomenuo da ćeš imati preko svega togu ali svakako bih sve upotpunila nekom svečanijom odjećom...po meni najlakše je izabrati haljinu jer ju spariš s cipicama (eventualno sakoić) i gotovo... S druge strane neke svečanije hlače i bluzica ako nisi za suknje... Još ako ideš sa svojima na neki ručak treba to proslaviti s nekom lijepom kombinacijom! Čestitam!!!
2017 03 23