Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dužnaaa...

Ima to već par godina unazad kada sam pristala raditi tj baviti se avonom ,predložila mi jedna gospođa sa fejsa od koje sam bila naručivala da me ona registrira i da radim sama ,ali ona je bila ta neka kao moja šefica i ona je naručivala i sve to,ja sam joj samo slala narudžbe Rekla je kako se dobijaju stalno neki popusti pokloni itd.. Bavila sam se nekih tri mjeseca i javila joj da odustajem,jer nisam više imala vremena za to Nakon toga počeli su mi stizati nekaki računi,ta gospođa se u međuvrmenu naljutila na mene blokirala me itd.. I da bi ja danas dobila nekakvi duh od 620 kn da sam dužna avonu Ima li tko kakvog iskustva? Da li će mi sjest na račun?
2017 03 22
jesi li pri ulasku u taj posao potpisala kakav ugovor ili obvezu? da li si zadužila neke proizvode na ime kojih od tebe sada potražuju novac? ako nisi, ne vidim tvoju obvezu da vraćaš neke novce, sve bi svoje eventualne obveze prema avonu morala imati napismeno!
2017 03 22
Pa ta gospođa je potpisivala mene ,ona je sve to vodila ja sam joj slikala osobnu i slala preko fejsa Najgore što to prošlo nekih 2-3 godine ,ja se više ni ne sjećam ni kak se ona zvala niti imam išta od avona
2017 03 22
Uh, gospođa sa kojom ste surađivali na taj način je izgleda iskoristila priliku :s Koliko znam, postojeće Avon Lady uvijek traže nove osobe koje bi se bavile Avonom, ali mislim da ste Vi ta koja je mogla samostalno naručivati i bez nje kao posrednika. Tražite od Avona točan ispis za što se odnosi dugovanje, normalno je da nećete na temelju nekog malog objašnjenja odmah ići uplaćivati novce. Isto tako, potražite podatke od dotične gospođe, pa negdje sigurno imate zapisano njeno ime, pregledajte stare mailov-e...
2017 03 22
> Vanja7788: > Pa ta gospođa je potpisivala mene ,ona je sve to vodila ja sam joj slikala osobnu i slala preko fejsa > Najgore što to prošlo nekih 2-3 godine ,ja se više ni ne sjećam ni kak se ona zvala niti imam išta od avona to se tak ne radi cak ni Avon ili Oriflame to tak ne rade zena s fejsa te prevarila... sad nadi nju i dobro ju ispljuskaj
2017 03 22
> Lunass: > Uh, gospođa sa kojom ste surađivali na taj način je izgleda iskoristila priliku :s > Koliko znam, postojeće Avon Lady uvijek traže nove osobe koje bi se bavile Avonom, ali mislim da ste Vi ta koja je mogla samostalno naručivati i bez nje kao posrednika. > Tražite od Avona točan ispis za što se odnosi dugovanje, normalno je da nećete na temelju nekog malog objašnjenja odmah ići uplaćivati novce. > Isto tako, potražite podatke od dotične gospođe, pa negdje sigurno imate zapisano njeno ime, pregledajte stare mailov-e... E to da,ona je bila ta Avon lady,ja sam njoj slala samo one šifre u ta tri mjeseca ona je to sve vodila i kad sam joj rekla da neću više da se bavim time,da nemam više vremena zbog obaveza koje sam tada imala ona se naljutila i blokirala me na svim mogućim stranicama i broj ma svee... Nemam ,nikake njene podatke,pokušavam se sjetiti bar imena,ali nikako ,sve sam to bacila od avona,kada sam bila prije jedno godinu dana pravila generalku u stanu i sve to
2017 03 22
Kak da tražim taj ispis? Gdje to moram ići?
2017 03 22
Hvala puno,nadam se da ću uspjeti nešta,jer da plaćam neke advokate ili nešto za neke tužbe,koštat će me više od duga Ko zna i di je ta žena ,joj,svašta mi pada napamet,možda je otišla u inostranstvo,možda se više ne bavi avonom,ko zna koliko ih je prevarila tako,joj joj Sve mi se čini da ću ja to platiti,jer je dosta prošlo i nemam nikakih dokaza
2017 03 22
Dobro proučite na što se odnosi dug, nekakvo obrazloženje mora postojati, ako ste dobili neku obavijest za to? A i kažete da je prošlo 2-3 godine od toga, možda u vrijeme dok ste se bavili Avonom, neka narudžba nije do kraja realizirana i podmirena kako treba i sad se tu nakupilo kamata i oni su našli nepodmireno stanje pri svom obračunu. Svašta može biti.
2017 03 22
meni se čini da se ta Avon lady zaduživala u tvoje ime i na tvoj račun, a obveze nije podmirila, naravno, sada si ti kriva, a ne ona, premda je jako nesmotreno od tebe što si joj dala presliku osobne iskaznice, pa to se nikada ne radi, zaboga !!!
2017 03 22
Obratiti se onome ko je to i poslao.. tu nazovi obavijest o dugu
2017 03 22
Evo piše Da je to neki račun iz 4.11.2014 g dugovanje 524.18 kn,plus zatezne kamate 669,28 kn
2017 03 22
> FlyGirl5: > meni se čini da se ta Avon lady zaduživala u tvoje ime i na tvoj račun, a obveze nije podmirila, naravno, sada si ti kriva, a ne ona, premda je jako nesmotreno od tebe što si joj dala presliku osobne iskaznice, pa to se nikada ne radi, zaboga !!! Pa budala jaa,davat nepoznatoj osobi presliku osobne(ja kreten) ali to je bilo eto prije 3 godine
2017 03 22
A šta ćete sad, niste dovoljno pazili, sad nema povratka. Kontaktirajte Avon, tražite točan ispis za svaku stavku pri čemu je dug nastao i tražite tko je obavljao narudžbe umjesto vas. Ako kažu da ste samo vi potpisani, tražite potvrdu na kojem je vaš potpis. Možete se osloniti i na to da niste vi potpisali i da ta narudžba do vas nije nikad došla. Jer ni ne znate o čemu se radi. Pogotovo ako je ta žena sve obavljala, znači, kontakt je išao direktno samo s njom. Na vašu adresu nikakvi dokumenti o potvrdama i zaprimljenim narudžbama nije dostavljen?
2017 03 22
Ma u ta tri mjeseca ako sam imala jednu narudzbu oko 300 kn ovo onda ispada da sam imala narudzbu od 500 i nešta kn ništa to nije dostavljeno,ona mi je samo slala kataloge
2017 03 22
1 2