Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

CHIC frizerski Osijek

Cure, zanimaju me iskustva u frizerskom salonu Chic u Osijeku? Trebam samo sisanje pa me zanima kakvi su i kako im se otprilike cijene krecu? :)
2017 03 22
Javi im se na njihovu stranicu na Facebooku.
2017 03 22
Precijenjeni, razvikani bezveze. Iz mog iskustva i iskustva dvije frendice. Na Fb nekada odgovore, nekada totalno ignoriraju.
2017 03 22
Ako ti treba samo šišanje odi u neki manje poznatiji ;), evo ja se u Osijeku šišam za 30kn, čovjek ne bi rek'o koliko me žena dobro ošiša da se radi o frizerskom za koji nitko van 500m radijusa nije čuo :)
2017 03 23
> Adriana90: > Ako ti treba samo šišanje odi u neki manje poznatiji ;), evo ja se u Osijeku šišam za 30kn, čovjek ne bi rek'o koliko me žena dobro ošiša da se radi o frizerskom za koji nitko van 500m radijusa nije čuo :) Jel mi mozes rec o kojem se salonu radi? :)
2017 03 23
Studio M Osijek, sve preporuke i za šišanje i za bojanje. Jedan od rijetkih salona gdje te stvarno slušaju što želiš i to i naprave :)
2017 03 23
> Lucille1: > > Adriana90: > > Ako ti treba samo šišanje odi u neki manje poznatiji ;), evo ja se u Osijeku šišam za 30kn, čovjek ne bi rek'o koliko me žena dobro ošiša da se radi o frizerskom za koji nitko van 500m radijusa nije čuo :) > Jel mi mozes rec o kojem se salonu radi? :) naravno, frizerski salon Ana, u Zadarskoj u centru ;). Nisam sigurna poimence koje ženice rade, ali koja god me šišala bila sam super zadovoljna :)
2017 03 24
Astek preko puta cluba Patika. Trazi Ivu. Cura vrhunski radi. A jeftini su.
2017 03 24
A kakve su cijene u Chicu? Jel zna tko? Razmisljam da odem kod njih..
2017 04 01
Nikad u zivotu nepreporucam da idete u chic studio . Kosa Mi je kao guma za zvakanje . Radi njihove greske . Nakon 3 pranja njihove farbe kosa mi je narandasta sa zelenim odsjajem . Ja sam ocajna a one nezele da odgovaraju na nikakve poruke . Imala sam predivnu i zdravu kosu . Iz crne sam isla u svjetliju . Dobila sam boju svijetlo smedu ali ispralo se i odvratno je a kosu od preko sisa morala skratit do ramens . Cisti uzas . Nikome nepreporucam nikad !
2017 11 02