Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija krajnika

Znaci sutra je dan operacije i panično se bojim, ne pitam iskustva jer sam, debilka, čitala svašta po forumima i naravno izdeprimirala se bezveze. Imam bliske ljude koji su to radili u starijoj dobi i svi kažu da boli naravno ali da nije sad toooliko strasno (naravno svakome je drugačije). Došla sam ovdje po koju rijec podrške, ne prihvaćam negativne komentare ahhaha :D Svjesna sam da je to rutinska operacija ali me svejedno trta mrta :D ako netko ima dobro iskustvo nek podjeli a ako ima lose nek zadrži za sebe, cisto da se ne ukopam jos vise 😂 Držite mi fige
2017 03 27
lokalna ili opća anestezija ?drzim fige ;)
2017 03 27
Opća :) i hvala!
2017 03 27
ja sam op sa 3.5 godine pod općom a mama sa 40 pod lokalnom,drugi dan je bila ko nova,teze podnosi anesteziju pa zato.sve ce biti ok ,pa to su samo krajnici <3
2017 03 27
Ajoj ma operirana sam vec 2 puta pod općom anestezijom i ok ju podnosim, isto tako zdrava sam i sve to, anesteziolog je odobrio pa je valjda sve na mjestu. Al nikako mi nije svejedno, ljuta sam jer mi ih nisu skinuli kad sam bila mala dok su operirali treći krajnik 😡 Meni tata isto u 40-ima bio, sad prije par godina i odradio to pod općom,, rikavao je doma mjesec dana al njegove muke blokiram iz memorije 😂 > Sanja8888: > ja sam op sa 3.5 godine pod općom a mama sa 40 pod lokalnom,drugi dan je bila ko nova,teze podnosi anesteziju pa zato.sve ce biti ok ,pa to su samo krajnici > <3
2017 03 27
mama moja nije htjela opću nikako ,različito se ljudi oporavljaju,ali nakon lokalne valjda puno brže jer ipak je čovjek budan pa su malo i oprezniji . da ne vade sad samo tako kao prije ,sto je i bolje oni su tu s nekim razlogom
2017 03 27
I ja bih ih trebala vaditi. Ne znam kako se osjećaju ljudi kada ih izvade osjećaju li razliku na bolje? Kakve vam probleme sada rade da ste se odlučili?
2017 03 27
Ja sam vadila s 18, oporavak je trajao malo duze jer sam kao starija tada vec bila. Ali ja sam se dobro osjecala, boljelo je kada gutam, naravno, ali osim toga nista spektakularno :D Od tada nikada nisam imala anginu, tu i tamo promuknem i to je to :) Sve ce biti u redu, sretno! :)
2017 03 27
Ja sam prosle godine operirala tumor na krajniku, i to pod lokalnom po hitnom postupku i nista strasno mi nije bilo,kasnije samo pazi da ne jedes krutu hranu bar u pocetku i obavezno pazi da ne dobijes virozu jer ja sam pokupila u bolnici gripu i to mi je bilo jedino komplicirano ali ostalo je proteklo ok i takodjer nisam imala anginu nikako sto je prije bio cest slucaj :) sretno i samo hrabro :)
2017 03 27
A kako ste otkrili da imate tumor na krajniku? Kakve ste simptome imali?
2017 03 28
Vrijedi još uvijek ono da te trpaju sladoledom? :)
2017 03 28
I ja sam isla pod opcom,proslo sve super☺️ Malo bolilo grlo..za 3 dana vec sam pizzu jela tako da nije bilo drame😀 Samo hrabro bit ce sve ok!!
2017 03 28
Ja sam operirala sa 28 i pripremala se na nemoguću bol, a kad ono ništa strašno, boli ali nije tolko nepodnošljivo :)
2017 03 28
Evo cure napokon se uspjela ulogirat na krpice jer mi nije dalo preko fejsa, opet neka greška -.- Živa sam :D anestezija mi nije trajala ni sat vremena ..Otišla u 10 i pol na stol a probudila se oko 11,20.. Napravili su mi tako dobar koktel da nisam imala apsolutno nikakve neugodnosti, mučnine ni niš, čim sam se probudila sve je bilo normala.. Boli me kao da gutam žilete i moram se psihički pripremati prije svakog gutljaja pljuvačke ili tekućine ali ajde, prvi je dan i dosta se dobro drzim, nisam jos ni jednom zaplakala ili zakukala :D čekam mamu da mi donese čepiće za bolove ,:) :') ComeStai, vrijedi vrijedi itekako, sve što je kašasto i hladno to preporučaju; čokolino, puding, griz, palenta i sladoled u velikim količinama..Ja trenutno jedva pijem pa ću pričekat još malo da krenem s tim..Vjerojatno ću sutra :) @Poirotica, da vama odgovorim.. Doktorica na ORL mi je rekla da sa 23 godine imam krajnike na razini vrtićke djece, znači dvije lopte sam imala, razrovane pune svega i svačega, bolje da ne pričam dalje da vam ne pozli haha, stalno ali bas stalno sam bila bolesna, dijagnosticirana mi je kronična upala krajnika tako da...Koliko god boli sretna sam jer ću napokon moći normalno živjeti, isto tako pričala sam pola života sa 5 puta većim naporom nego bi trebala jer sam imala jako malo mjesta između krajnika, sad će tome napokon doći kraj i preeesretna sam :D
2017 03 28
> Poirotica: > A kako ste otkrili da imate tumor na krajniku? Kakve ste simptome imali? Nisam imala nista posebno godinama sam imala jake upale i odjednom mi se stvorila kvrzica na desnom krajniku koja mi nije smetala osim kod upala,doktorica opce prakse je rekla da je zadebljanje samo i jednog dana mi je ta kvrzica jos narasla i poprimila ljubicasto-crvenu boju i bolilo me. Tad sam osla na hitnu i odmah su mi vadili.
2017 03 28
1 2