Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Vjenčano prstenje

Dobro jutro svima! Trebam vašu malu pomoć! Pošto planiramo uskoro svadbu, počeli smo polako obilaziti zlatarne po Zagrebu u potrazi za idealnim vjenčanim prstenjem. Želimo bijelo zlato, cijena nije toliko bitna, ali naravno da je bolje ukoliko je povoljnije x-) Izbor je ooooogroman i jako bi mi pomoglo ako bi htjele podijeliti svoja iskustva sa mnom. Bilo kakva preporuka, ili još bolje - negativno iskustvo - dobro će doći da malo smanjimo izbor ! :") :") :")
prije 26 dana, 09:41
hej :-) ja sam svoje vjenčano prstenje kupovala kod zlatarne Dodić, imaju ogroman izbor i stalno neke popuste..tako da smo sa 4800 pali na 3800, ali kvaliteta je malo upitna..meni je prsten pao na pod i svi su mi krristalići ispali van, no oni su to popravili besplatno..i jako se brzo grebu..ja ih imam od 9 mj, izgleda kao da ga nosim godinama..
prije 26 dana, 10:13
To nije nikako dobro :/ U tome i jest stvar što svi imaju jako velik izbor a kvaliteta je u biti upitna.... Moj zaručnički je iz zlatarne Mark Pjetri, kamen se olabavio odmah od prvog dana i počeo šuškat :/ Zato sam i postavila temu da vidim iskustva :)
prije 26 dana, 10:16
Muž je zaručniki prsten uzeo u Dodiću i platio 1800kn.Cirkon mi je jedan ispao u roku 4 mjeseca a jedan u neki godinu dana..Uopće nisam zadovoljna i sad mi je u ladici nikako da ga odnesem na popravak..Usput znate li koliko bi bio popravak ta dva cirkona.. Mi smo po preporuci uzeli u Lewiko.Prezadovoljni smo i nakon skoro 3 godine...Dobili smo i neki popust na gotovinu pa smo platili 4800 umjesto 5800..
prije 26 dana, 11:09
I da zaručnićki prsten je od bjelog zlata ali mi je na donjoj strani izgubio boju i sad je baš onako kao zlato obićno
prije 26 dana, 11:13
Mislim da bi poporavak trebao ići na njihov račun, tj besplatno ako je u nekom razumnom roku od kupnje prstena....nije baš normalno da cirkoni tako brzo ispadaju, to je njihova krivica :)
prije 26 dana, 11:20
Već je prošlo dosta vremena a ja nisam onda bila u zg i nisam ga mogla nosit na popravak.
prije 26 dana, 11:34
U Zagrebu sam kupovala nakit (naušnice od žutog i bijelog zlata, prsten) u zlatarni Cetta u Importanne Centru. I dan danas svaki komad izgleda kao da je netom ispod čekića. U Splitu - Tehničar. A za popravke bilo koje vrste (pa čak i izradu nakita jer je čovjek stari majstor zlatar/draguljar) svakako Gross u Vlaškoj (ne znam točnu adresu, ali sjeverna strana Vlaške, bliže Kvatriću).
prije 26 dana, 12:27
Mislim da je cirkoncic 50 kn komad, ako se dobro siječam..
prije 26 dana, 16:13
> Matejicaa: > Mislim da je cirkoncic 50 kn komad, ako se dobro siječam.. Da, toliko sam i ja platila za svoj prsten, ne vjenčani
prije 26 dana, 16:41
Dodić,fenomenalni su...dobili prstene po mjeri i ogroman popust radi simpaticnosti...inzistirali smo na bijelom zlatu i imaju zbilja krasan izbor,mislim da su nesto skuplji,ali se isplati...mi ih se sjecamo i nakon vise od 10 godina,toliko su pozitivno djelovali na nas. Prstenje je siroko i bez ikakvih ukrasnih kamencica,tako da nismo imali nikakvih reklamacija...ali kazem,tako su funkcionirali prije 10-11 godina.
prije 23 dana, 11:07
ZAKS👍
prije 23 dana, 11:47
eto sad 2 minusa za Dodić pa 1 plus :D Zaks sam već prekrižila jer nemam s njima lijepih iskustava,a čula sam da im je kvaliteta isto upitna :/
prije 23 dana, 12:49
Mi smo bili u 5 zlatarni i na kraju kupili u Prahiru. Prstenje je preposebno, u ostalim zlatarnama nisam bila oduševljena, dosta je slično. Djelatnice su jako ljubazne, a prostor u Avenue Mallu predivan. Baš smo oduševljeni cjelokupnom uslugom. Još su imali 30 posto popusta pa smo platili 3000 kn :)
prije 21 dan, 16:49
Malo kasnim, ali nadam se da će ti pomoć ako još niste uzeli prstenje, i vidim da je ABBA već preporučila Čettu u Importaneu. Moj zaručnički prsten je kupljen kod njih, najljepši mi je bio a pregledala sam dosta zlatarni u ZG, a došao je oko 1000 kn samo. Već 2 godine ga skoro imam, apsolutno sve s njim radim,, a i znalo se dogoditi da sam rukom odnosno prstenom udarila od nešto tvrdo, no prsten je kao NOV!!! Ima veliki kamenčić u sredini a okolo u krug su mali cirkoni..isto nikad nije ništa ispalo. Zaista nisam takva da bih stalno skidala prsten kad nešto radim (jesam tek kad sam ga dobila jedno mjesec dana pazila kao ,:) , ali sam skužila da mu ništa ne može biti. Sada smo također i vjenčano prstenje uzeli kod njih i prekrasni su a cijena je i više nego prihvatljiva sa 2400 kn. Bila sam na sajmu u Areni i u principu su ti svugdje isti modeli tako da imaš tonu izbora ali sve na istu foru, u svakoj trgovini. Tako da sam kod njih otišla i vidjela da i oni imaju takvo prstenje kakvo smo i tražili. Ako nisi uzela još ništa isplati se bar pogledat kod njih. Sretno!!
prije 8 dana, 17:35
1 2 Sljedeći